🎄 Every day - a new gift for YOU! 🎄 Open xHamster Advent Calendar NOW!

Polish girls, woodstock festival

134,863 98 %
Embed
Copy link

Published by hood74
4 months ago
Please or to post comments
Spam comments are visible to you only, you can delete them or mark as not spam Delete all
Poszukuje kochanki
3 months ago
Reply
to randalfini: Rzekł gość z gołym, nieogolonym rowem w awatarze.
to Mizanthrope: jesteś po prostu zwykłym internetowym chamem i burakiem :)
to randalfini: Nie obrońca moralności tylko koneser kobiecego piękna?. A te kaszaloty z filmu powinny kupić sobie większe lustro. Na pewno były tam ładniejsze laski,a do konkursu wywalania cyców wepchały się te mniej urodziwe.
to vaginal_explorer: @vaginal_explorer Okazuję niechęć Owsiakowi oraz komentuję stan ciał młodych Polek.Wstyd przed całym światem takie dupska z cellulitem pokazywać i brzuchy obwisłe od hamburgerów i piwska.
@bizzariusz43 Za stary jestem na walenie konia. Wolę walić twoją starą, pajacu.
3 months ago
Reply
A mi się wreszcie zaczynają podobać te polskie dziewczynki. Super, że w Polsce jest tak dużo dziewczyn, które mają odwagę paradować topless wśród tłumu. Naprawdę fajnie, że się rozebrały.
3 months ago
Reply
to lavender-rock: Ulżyło Ci dwururo?
to derkacz38: Cieniem na tym ważnym dla polaków dniu kładzie się bilans stanu ciał Polek, jaki opublikował wczoraj GUS. Z okazji obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odbyło się specjalne uroczyste posiedzenie Rady Do Spraw Cycków I Pup. W trakcie obrad członkowie Rady jednogłośnie stwierdzili, że cycki i pupy wizualizowane na klipie filmowym opublikowanym na stronie xHamster, zatytułowanym "Polish girls, woodstock festival" plasują się na oficjalnej Skali Cycków I Pup poniżej oczekiwań. Werdykt członków komisji przekazał jej rzecznik prasowy, derkacz38.
"Żeby pokazywać cycki i pupę to trzeba mieć co pokazywać! Niektóre [kobiety] podejrzewam nie posiadają lustra w chacie...". derkacz38 dodał, że większego zbioru pasztetów niż na tym badziewnym festiwalu tam w życiu nie widział. Wtórują mu internauci - "Same szlaufy. Syf,brud i kiła." - tak festiwalowy pierwiastek żeński ocenił znany działacz Krytyki Festiwalowej, Mizanthrope. Dodatkowo, skrytykował wpływ Jurka Owsiaka na umysły młodych ludzi.
Co dalej? Jak w świetle tych wydarzeń maluje się przyszłość festiwalu Pol'andRock? Czy letniemu świętu młodych ludzi grozi zniknięcie z kalendarza? Przekonamy się prawdopodobnie w przyszłym roku, gdy ustabilizuje się stan zachorowań na koronawirusa. Jurek Owsiak pod presją krytyki nieśmiało mówi o wprowadzeniu kontroli stanu ciał kobiet przy wejściu na teren festiwalu. "Pokojowy Patrol zostanie zasilony o specjalny oddział, który będzie to dla nas sprawdzał. W jego szeregi wprowadziliśmy kilkudziesięciu stulejarzy z XHamstera, którzy swoimi pięknymi komentarzami zwróó...cili na nas swoją uwagę. Będą oni weryfikować, czy kobieta, dziewczyna ma co pokazywać, czy może pokazywać i czy będzie pokazywać, ale przede wszystkim, czy w ogóle może na teren festiwalu wejść. Sprawdzane będą jędrność, ciężar i objętość konkretnych części ciała. Pamiętajcie, wasze cycki i dupy są w dobrych rękach. Stop narkotykom, stop pasztetom!"
Takie podejście może diametralnie wpłynąć na wizerunek festiwalu. Za kulisami festiwalu mówi się, że plan Owsiaka zakładał również zakaz uczestnictwa w festiwalu osobom z brzydkimi siusiaczami, jak jednak wynika z nieoficjalnych informacji, spowodowało to gwałtowne rozruchy w grupie weryfikacyjnej pokojowego patrolu.
Czy pomysł Owsiaka dojdzie do skutku? Czas pokaże, do tego momentu każdy obnaża się jak chce i pokazuje co chce. Relacjonował dla Państwa - Michał Heromiński.
 Mizanthrope    cioto a ty pewnie walisz konia i sie slinisz frajerze
4 months ago
Reply
to Mizanthrope: W punkt! Żeby pokazywać cycki i pupę to trzeba mieć co pokazywać! Większego zbioru pasztetów niż na tym badziewnym festiwalu tam w życiu nie widziałem... Niektóre podejrzewam nie posiadają lustra w chacie... Ale podobno każda potwora znajdzie swego amatora :) No comment po prostu...
to Mizanthrope: ocho, obrońca moralności na serwisie pornograficznym :)
Na opróżnienie jaj wystarczające laski
4 months ago
Reply
Tam to pewnie orgietki odchodziły
4 months ago
Reply
to Mizanthrope: Wyluzuj. A co Ty robisz na tym portalu?
Same szlaufy. Syf,brud i kiła. I Owsiak promuje takie coś i robi młodzieży galaretę z mózgu.
4 months ago
Reply
Urocze są te nasze polskie nastolatki, piękne.
4 months ago
Reply
Super hot :$ 
4 months ago
Reply
VERY NICE
4 months ago
Reply