This is a print version of story APK keuring. by whitedessert from xHamster.com

APK keuring.

APK keuring.

Miranda had haar auto bij de garage geparkeerd. Het was weer tijd voor de jaarlijkse APK keuring. Ze heeft best wel een oud beestje maar hij doet het nog prima dus verwachtte ze eigenlijk geen problemen. Ze liep naar de garage maar daar zag ze zo een twee drie niemand.
“Eh hallo?...... is daar iemand?....” riep ze.
“Yo!!... hier beneden…. In de smeerkuil!” riep er iemand. Miranda liep ernaartoe. Haar hakken klikten op de betonnen vloer van de garage. Ze liep richting het geluid en zag een auto staan boven de smeerkuil en boog wat voorover.
“Hallo?...... ik kom mijn wagen afgeven voor de APK….”
“Oh das prima, ik kom er zo aan, even dit afmaken zo ja……” en even later verscheen het hoofd van een van de monteurs. Het was een Turks familiebedrijf en dit was een van de zonen. De man had geluk want Miranda had even niet in de gaten dat ze een rok droeg en de monteur zo langs haar lange benen omhoog onder haar rok kon kijken.
“Zo zo mevrouw…….mmmm… “ zei hij, nu snapte Miranda het en deed een paar stappen terug en wierp hem de sleutel toe.
“Hier de sleutel….. ik kon hem aan het einde van de dag weer komen ophalen he?....”
“Eh ja… dat is goed…..” zei de Turk waarop Miranda zich omdraaide en weg liep. De Turkse man keek haar na, nu kon hij goed zien wat deze torenhoge lange blondine aan had.
Een jekje, een zwarte rok tot iets over de knieën en daaronder een paar stevige glimmende laarzen met hoge hakken. Helemaal niet verkeerd, wat een lekker wijf, dacht hij. Hij kwam uit de kuil en liep naar de kantine waar zijn collega monteurs aan de koffie waren en natuurlijk kon hij het niet laten om het over Miranda te hebben.
“Ik kreeg net de sleutels van een lekker ding joh! Blond, mooie mond, mooie haar, lekker lijf joh…. Hey volgens mij staat ze daar bij het bushokje te wachten!...”
Meteen drukte de 5 monteurs hun neuzen tegen het raam aan om een glimp van deze aantrekkelijke lange blonde op te vangen.
“Hey Achmed je hebt gelijk jongen, helemaal niet verkeerd….”
“Ach volgens mij is ze zo een strenge verwaande bitch weet je….? Zei de andere collega Foehad.
“Ja zo een verwaande kantoorbitch die je in de kroeg helemaal niet ziet staan, ik denk dat ze wel een goede beurt in d’r kont kan gebruiken jongen…” riep Salim.
“Ze heeft een hartstikke lekkere ronde kont, onder die rok, dat heb ik wel gezien…” zei Achmed waarop de andere hem aan keken. Het leek wel alsof er stilzwijgend een plannetje werd gesmeed waar Achmed dan maar de eerste uitvoering aan moest geven……………



Nietsvermoedend wandelde Miranda aan het einde van de middag de garage weer binnen. Het was een saaie dag geweest en de dag ging maar niet vooruit. Alweer trof ze niemand aan en riep maar weer eens.
“Hallooooo? is daar iemand?......”
“Ja hallo, sorry we waren net klaar met je auto….. je kan er zo mee weg rijden…..”
“Eh ja? dus hij is goedgekeurd?” vroeg ze aan Achmed. Hij knikte “Hier is de bon….”
Miranda opende de bon en schrok van het enorme bedrag dat erop stond.
“He? 500 euro’s? Zoveel? Ik betaal dat nooit bij jullie voor een APK. Wat hebben jullie allemaal ermee gedaan zeg? He?....” riep ze verbaasd. Achmed moest zijn lach inhouden, het was de eerste stap van zijn plannetje.
“Hoezo duur……” zei hij hoegenaamd en ging nu naast haar staan, nu kon je pas echt het verschil in lengte zien, die vrouw torende gewoon boven hem uit.
“Ooh ik zie al, banden zijn vervangen, nieuwe uitlaat, ja was allemaal aan vervanging toe…”
“Ik vroeg alleen om een APK en misschien wat kleine dingetjes maar niet dit?!....” zei ze. “ja sorry hoor maar dat ga ik niet betalen… mag ik mijn sleutel alsjeblieft….” zei ze en hield haar hand voor hem uit.
“Eh…. nee…. u moet eerst betalen mevrouw…” zei de Turkse monteur en lachte naar haar.
“Ja he, je kunt wel een beetje leuk staan lachen maar dit vind ik helemaal niet leuk…. Ik wil je chef of de baas spreken hoor…..”
“Maar ik ben ook baas….. misschien kunnen wij erover praten, eh in kantoor okee?.... Daar zijn ook collega’s die aan uw auto hebben gewerkt…” en hij ging Miranda voor naar het kantoor.

Boos en geïrriteerd liep Miranda het kantoor binnen en pas eenmaal binnen zag ze vier Turkse jonge mannen in blauwe werkoverals, net zoals Achmed aan een tafel koffie zien drinken.
“Jongens, de mevrouw wil weten of jullie dit allemaal gedaan hebben aan haar auto…” zei hij. Meteen stonden ze op en liepen naar haar toe en ging om haar heen staan, heeeeel erg dicht tegen haar aan, om haar heen en keken zogenaamd naar de bon.
“mmm mmm eh ik niet weten eh…..” zeiden ze.
Geïrriteerd liep Miranda van ze weg en legde de bon op tafel, pakte een pen en begon te strepen.
“…. Hier betaal ik niet voor, hier betaal ik niet voor, en hier betaal ik niet voor…… hier…..” en een beetje arrogant hield ze de bon voor Achmed die klaarblijkelijk de leider was van het stel.
“Huh? wat krijgen wij nou, jij ons niet betalen? Jij wel betalen zeg!......” riep hij boos en de blonde vrouw deinsde een stap terug.
“Eh nou…. nee dat dacht ik niet!.....” zei ze met een trilling in haar stem. De Turk kwam naar haar toe gelopen en Miranda liep achteruit om de tafel heen.
“Ik dacht wel dat jij dit gaat betalen…… denk jij dat wij dom zijn he?.....” zei hij luid en sloeg zijn arm om haar middel en hield de vrouw de bon voor haar gezicht.
“Als jij niet betaalt dan zorg ik en mijn vrienden er wel voor dat we op een andere manier betaalt worden!....” en bruusk duwde hij de lange blondine voorover en sloeg haar hard op haar billen en greep ze vast en begon ze te kneden.
“Hey!!! AU! hey! wat denk je wel dat je aan het doen bent! Blijf van me af!!!....” riep Miranda boos, voorover gebogen over de tafel. Ze wilde omhoog komen maar Achmed duwde met zijn andere hand tegen haar rug aan zodat ze geen kant op kon.
“Oh ja?... hijg hijg….. als je niet wilt betalen dan doen we het toch gewoon he? sletje!.....” riep hij en brutaal begon de Turk met zijn hand tussen haar billen over haar kruis heen en weer te bewegen.
“Hey stop!...... dat is niet de manier waarop jullie met klanten om moeten gaan!..... hijg….” maar instinctief deed Miranda haar benen wat uit elkaar. Ze probeerde overeind te komen maar de Turk hield haar met zijn andere hand omlaag.
“Oh nee….. hier…… uit die stomme rok….” zei hij en trok de ritssluiting omlaag en trok de rok langs haar benen omlaag waarop Miranda het kleed van haar laarzen werkte en zo weer wijdbeens voorover gebogen over de tafel stond. Zelf had de Turk de knoopjes van zijn overal beneden losgewerkt, hij had geen onderbroek aan zodat hij zo zijn stijve pik eruit kon halen en deze aan haar toonde. Hij ging achter haar staan en de vrouw wist wat er ging gebeuren en stribbelde nog heftiger tegen.

“Neeeee Neeeeeee NEEEEEEE!!!....” gilde ze hard en wilde haar benen tegen elkaar aan doen maar hij stond er al tussen; trok haar string kapot zodat hij nu het mooie opgeschoren rose kutje van deze lange blondine zag en duwde zijn donkere snikkel erin!
“Jaaaaa!!! hahaha hmmmm dat zal je leren vuil sperma sletje…. jullie blondjes willen Turkenpik he?... hahaha…..” en begon zijn lul wild in Miranda’s nauwe neukschacht te pompen.
“Hijg hijg nee, nee stop alsjeblieft ik wil dit niet! hijg nee ik wil dit niet………”
“Hou haar bij de polsen vast!....” commandeerde Achmed tegen zijn vrienden die dat maar al te graag deden. Nu had hij zijn handen vrij en greep hij de blonde Miranda bij de heupen en begon deze lange vrouw met lange halen te neuken.
“Aaarch wat ben je een lekker wijf mmmm misschien hou ik je wel voor mezelf en neuk ik je helemaal rauw haha mmmmmmm verdomme wat ben je een geil wijf!!!.....” kreunde hij luid. Maar hij realiseerde zich dat zijn vrienden natuurlijk ook mee wilden doen.
“Neee stop! Verdomme! arch hijg nee stop!..... ik bel de politie! hijg hijg…..” probeerde Miranda nog te dreigen maar het was wel duidelijk dat ze geen kant op zou gaan en ze eigenlijk wel opgewonden raakte van deze man en het idee van deze mannen om haar heen… die…. oh wat zouden ze met haar gaan doen…..
In een uiterste krachtsinspanning lukte het Miranda om haar armen los te werken en kwam omhoog, hierdoor floepte de lul van de man uit haar en ze keek om maar meteen kreeg ze een klap in haar gezicht.”Wat krijgen we nou? tegenwerken! hier PETS!” Nu duwde hij haar achterover op de tafel en meteen voelde een stel handen aan haar schouder die haar omlaag trokken zodat ze nu op haar rug op de tafel lag. Haar hoofd hing over de tafelrand heen en ze voelde haar gleuf open gerekt worden ten teken dat Achmed haar weer penetreerde en stevig begon te neuken.
“Zo is het ook beter hmmmmm……. hup die benen wijd ja zo ja…. goed sletje jaaaaa…… nou waar wachten jullie op…..”
Miranda zag hoe de mannen hun overal losknoopten en ze zag dat ze er helemaal niets onder aan hadden. Dit was gewoon met voorbedachten rade!!
Zijn vier Turkse vrienden waren reeds opgewonden en ze staarde naar vier pikken. De eerste duwde zijn lul tegen haar lippen aan maar ze hield haar lippen stevig tegen elkaar.
“Hey… PETS! Open je mond!,…. Jij mond open!!! PETS….” en weer sloeg Foehad tegen haar wang, ditmaal harder waarop ze wel moest en langzaam voelde ze de dikke eikel in haar mond glijden.
“Zuigen jij!.....” commandeerde Foehad en Miranda gehoorzaamde.
“Hmmmm hmmmp hmmp…..hmmmpach…. nee aub nee… mmmmm…..” Maar Miranda kon geen kant op. Ze voelde dat ze in iedere hand nu een stijve Turkenpik vast moet pakken en trok eraan.
“Jaaaaa geil wijf zeg!......” riepen ze.
De vijfde Turk knoopte haar bloes open en maakte de BH los, daar verschenen Miranda’s opgewonden borsten, haar tepels waren enorm opgezwollen en wild begon Murrat de Turk eraan te zuigen. De gang bang was nu compleet!

“Hijg hijg hijg…. jaaaaa geile slet we neuken je, lekker he? Ja dat vind jij wel lekker he? Lange grote blonde wijven als jij zijn dol op sex jaaaaa mmmm wat heb je toch een lekkere kut mmmmmm ik ga je volspuiten…. jaaaa wil je dat? ja he? Oh ja oh ja…. die neukpoten van je mmm die laarzen geil wijf jaaa jaaa ik kom ik kom!!! jaaaah!!!!!” gilde hij. Miranda’s ogen werden groot bij het voelen van zijn ineens dikker wordende pik ten teken dat de Turk nu daadwerkelijk haar poesje ging volspuiten!
“HMMMMM!!!!!’ kon ze enkel nog uitbrengen bij het voelen van een paar geweldige dikke stroperige stralen van zijn sperma in haar!
“Ooooh Allah!!! jaaaaa Miranda jij hoer!!! Jij heerlijke sperma hoer!!! AAAAH!”! gilde de Turk en ejaculeerde zijn ballen in deze heerlijke blondine.
Hij trok zijn nog steeds stijve pik uit haar en wreef zijn snikkel schoon over haar onderbuik.Nu was het Murrats beurt om haar te bestijgen terwijl Achmed zijn collega Mehmet aflost, zodat Miranda hem met haar hand stijf moest houden. Mehmet begon aan de borsten te likken van Miranda. Mehmet zou de volgende zijn die haar zou verkrachten. Maar Foehad die haar zo met diepe halen in haar mond neukte begon nu zijn hoogtepunt te bereiken. Zijn bewegingen werden schokkender en Achmed zag dat ook.
“Hahahaha Foehad gaat zo dat lekkere sperma smoeltje van je volspuiten, en waag het niet uit te spuigen! Doorslikken zul je het! Jij slikt al zijn zaad door! Hoor je me!!!!” schreeuwde hij zowat in haar oor!
“Hijg….. ik kom! jaaaa….” kreunde de Turk en trok zich af terwijl hij zijn snikkel nog diep achterin haar keel had en spoot.
De romige bittere stralen sperma spoten met kracht over haar tong, achterin Miranda’s keel en ze kneep haar ogen samen terwijl ze het Turkse sperma doorslikte en slikte en slikte!
“Aaaarch god een wijf Achmed! wow! jaaaaah slik door! er komt nog meer aan jaaaah!....” gilde Foehad en al spastisch schokkend leegde hij de inhoud van zijn Turkse teelballen in de mond van deze mooie lange blonde office bitch.
Hij trok zijn lul eruit en wreef zijn snikkel over haar kin en wangen schoon.
“Geweldig…..” zei hij enkel. Mehmet die aan haar borsten aan het likken was ging nu op de plek van Foehad staan en ramde zo in zijn geheel zijn lul achterin haar keel!
“Aaarh pijpen hoer, pijpen!.....” gilde hij opgewonden, Miranda kreeg geen minuut de kans om even bij te komen, ze werd wild en continu maar in haar gleuf geneukt en hard in haar mondje.
“Jaaaaa dat zal haar leren Mehmet!...” riep Achmed die zich heerlijk relaxed door Miranda liet aftrekken.

Nadat ze alle vijf Miranda in haar mond en in haar poesje en haar mond bruut hadden geneukt en volgespoten, hadden zijn vier vrienden eigenlijk wel genoeg gehad. Ze hadden hun overals dichtgeknoopt op Achmed na. Miranda lag suf nog steeds op haar rug, volgespoten. Ze staarde naar de mannen die haar de neukbeurt van haar leven hadden gegeven.
“Hey ga jij nog niet naar huis?.....” vroegen ze waarop Achmed nee schudde.
“Ik wil deze neukbitch in haar kont neuken….. ik vind haar een heerlijk wijf, heb je die billen gezien…..”
“Ja ja… maar wij moeten terug naar onze vrouwen… jij bent nog vrijgezel…. zeg… gaat ze jouw nieuwe bitch worden of niet?....” vroegen ze waarop Achmed in haar oor fluisterde.
“Nou… Miranda… wil je dat he?... Mijn bitch worden of heb je al een vriend?....” ze knikte. Even keek Achmed een beetje teleurgesteld maar greep haar bij de haren.
“Nou dan ben je toch vanaf nu mijn geheime neukbitch hoor je me?.....” en Miranda knikte. Meteen voelde ze de mond van de Turk op de hare en zijn tong die naar binnen drong.
“Hmmmmm je bent echt een lekker geile spermaslet… jij bent van mij…….”
“…. Nou veel plezier nog Achmed,… ik zie je zaterdag in de stad he?......” zeiden de andere mannen en vertrokken.
“Hijg….. mag ik me omdraaien Achmed?....” kreunde Miranda zachtjes. Ze was zo lang op haar rug geneukt dat ze zich moest omdraaien.
Langzaam hielp hij deze lange blonde office zich om te draaien zodat ze nu weer op haar buik voorover op de tafel lag.
“Kom…….” zei hij enkel en trok haar op de grond zodat ze nu op zijn hondjes naast de tafel stond. Achmed knielde achter haar, tussen haar benen en duwde zijn pik weer in zijn kersverse getemde spermahoer en begon haar als een roofdier te neuken.
“Miranda lekker wijf… mijn bitch ben je he?.....”
“Jaaa dat ben ik Achmed schatje… jaaa… ik ben van jou…” stamelde Miranda, ze was gebroken, deze lange blonde trotse blondine was gebroken, ……. getemd, zoals je bij de meeste vrouwen kunt als je ze maar lang genoeg doorneukt. En dat wist Achmed.
“jaaaa en jij gaat ook voor me hoeren he?..... jaaa!” gilde hij.
“Jaaaaaa okee Achmed wat jij wilt, ik hou van je….” kreunde Miranda. Wie had kunnen geloven dat een paar uur eerder dit ondenkbaar was!
Bij het horen van haar antwoord kwam Achmed wederom klaar in haar met Turkensperma volgespoten gleuf en neukte nu zijn lul schoon in haar bilspleet.
“Hmmmm mmmm dat kontje van je zo rond zo mooi blank hmmmmm dat kontgaatje mmmm dat bewaren we voor later he?.......”
“Jaaach…..” kreunde Miranda zachtjes. Nu liet hij haar los en Miranda draaide zich zodat ze nu op de grond op haar rug lag en Achmed ging p haar liggen en begon haar teder te kussen.
“Hey…. je bent echt van mij he?....... ook al heb je een vriend….. wat is je nummer?.....” en Miranda gaf het, ze keek me verzadigd aan en er verscheen een glimlachje op haar gezicht. Achmed hielp haar omhoog zaodat ze zich kon aankleden en bij het vertrek gaf hij haar een klap op haar billen.
“Tot gauw lekker wijf van me…..”
Miranda zei niets…. ze stapte in haar auto en vertrok.

De weg terug naar huis was zo zwaar, ze kon zich nauwelijks concentreren, okee ze was zojuist door vijf Turken bruut verkracht zowel in haar poesje als in haar mond. Maar….. hoe erg vond ze het!? Eigenlijk was dit heel opwindend en ze moest toegeven dat ze zelf ook een ehoorlijk aantal keren klaar was gekomen. Achmed…. Achmed was de leider….. hij was ook het lekkerst, hij had immers de grootste paal. Maar dit was ze toch niet dacht ze. Ik ben toch geen sperma hoer?... of wel? Het was allemaal zo verwarrend. Miranda was de office bitch

Met een glimlach opende Miranda de voordeur en kwam even later haar vriend tegen in de woonkamer.
“Hoi schatje kus… sorry dat ik wat later ben, het werk liep uit en bij de garage stond er een hele rij…”
“Moest er veel aan de auto gebeuren?….” vroeg hij.
“Ach best wel, ik heb een flinke beurt gehad ja… ik bedoel de auto…. hahaha…” lachte Miranda snel. Ze ging naast hem zitten en sloeg haar benen over elkaar.
“Miranda, ik zat zo te denken, misschien is het een leuk idee om komende zaterdag eens een keer uit te gaan wat vind je daarvan?….”
Miranda knikte instemmend.
“Eh dat is goed joh… eh als jij nou eens met het eten begint dat spring ik even onder de douche okee?…..”

Op weg naar boven ging haar mobiel af, het was Achmed die wilde weten wat haar plannen waren voor het weekend. Terwijl ze zich uit kleedde gaf ze door dat ze zaterdag ging stappen en waar. Het idee wondt haar al op om hem weer tegen te komen, haar dominante Turk.

Het was zo rond elf uur toen Miranda en haar vriend de uitgaansgelegenheid betraden. Het was al behoorlijk druk en werd al flink gedanst. Ze moest even wennen aan de luide muziek, want het was alweer een paar maanden geleden dat ze was gaan stappen. Terwijl het maar drukker en drukker werd besloot ze van de fris maar eens over te stappen naar een glaasje wijn. Ach ook al zou ze vanavond teveel drinken om de BOB te kunnen zijn dan zouden ze gewoon een taxi nemen. Haar vriend kwam inmiddels wat bekende van hem tegen zodat Miranda even later, zittend op een tafeltje, alleen een beetje in het rond keek. Totdat ze een bekende stem hoorde:
“Hallo sletje van me……..” ze keek om het was Achmed.
“Hey hallo!……” riep ze in zijn oor.
“Ik wist wel dat je hier zou zijn…… waar is die vent van je?…..” riep Achmed. Miranda wees hem aan, net op het moment dat haar vriend hun aan keek. Hij kwam terug.
“Hallo ik geloof dat wij elkaar nog niet kennen…” zei hij en stak zijn hand uit naar de Turk.
“Eh dit is Achmed van de garage, van de APK?… Goh wat een toeval om hem hier tegen te komen he?……” riep Miranda bovenal.
“Jazeker….. eh okee, willen jullie wat drinken? Nee… okee… Ik eh loop nog even naar dat groepje, ik ken ze nog van vroeger…..” en meteen was haar vriend verdwenen.

Achmed was naast Miranda gaan zitten en streelde haar onopvallend, zonder dat iemand het kon zien over haar rug.
“En hoe is het met mijn sperma sletje he?…” sprak hij in haar oor.
Miranda zei niets terug, ze knikte enkel…. Ze deed net alsof ze iemand bekend aanwees die ze had herkend en draaide zich naar Achmed.
“Ik doe maar net alsof ik iemand herken en dat tegen je zeg. Antwoord: Jouw spermasletje is een beetje, beetje veel opgewonden hihi…..” waarop Achmed lachend haar aan keek.
“Goed zo meisje, goed zo!…….” en onopvallend bracht hij zijn hand onder haar rokje bij haar billen en tilde zijn middelvinger op zodat Miranda eigenlijk zo op de tafel over haar gleuf gestreeld werd! Miranda schrok van de opwinding en probeerde te blijven glimlachen maar kneep toch even haar ogen samen bij het voelen van Achmed vingers over haar poesje en haar bilspleet.
“En? Vind je dit lekker he?…. Jawel he? Jij geile sperma hoer van me…..” siste de Turk in haar oor.
“Ja…. ja…….” zei ze terug en bleef glimlachen alsof ze zich gewoon vermaakte. Maar eigenlijk zorgde de Turk ervoor dat ze kletsnat werd en geil. Ze zag hoe haar vriend zich kostelijk aan het vermaken was op de dansvloer en even naar haar zwaaide. Ze zwaaide terug.
“Kijk haha hij heeft niets in de gaten….” siste hij in haar oor. Ondertussen waren zijn collega’s ook rondom hun heen komen te staan zodat er helemaal niet meer van te zien was.
”Ga even staan Miranda… zo ja…” meteen trok de Turk haar rok van achteren omhoog en werkte de string opzij. “….. Ga nou maar weer zitten…” nu was ze direct in contact met zijn handpalm en met de rok erover was de Turk Miranda zittend aan het vingeren.
“Oooooh…….” zei Miranda lachend “Ik kom!…….” en terwijl ze net deed alsof ze een beetje mee op en neer aan het deinen was, reed ze zichzelf klaar in de hand van haar nieuwe Turkse vriend. Een golf van sap vloeide uit haar gleuf in zijn handpalm.
“Ooooh yes hahaha……. ole!….” riep Achmed triomfantelijk en Miranda stond op en deed haar rok weer goed. Nu ging Achmed achter haar staan met zijn vrienden erom heen. Omdat ze in een donkere hoek stonden was dit de perfecte plek. Er begon een live artiest te zingen en iedereen keek ernaar. Even keek de Turk om zich heen maar niemand besteedde ook maar enige aandacht aan hun en hij opende zijn gulp en haalde zijn inmiddels stijve leuter eruit. Miranda keek ook naar de artiest als ze zijn hand voelde die haar hand achter haar rug bracht.
“Hier wijfje, hier heb je mijn lul trek er maar eens lekker ja….. hijg hijg” hijgde hij in haar oor. En terwijl de blondine voor zich uit keek stroopte ze zijn voorhuid over zijn eikel en begon hem af te trekken. Omdat ze dik een kop groter was, was Achmed uit het zicht verdwenen. Als een hondje reed hij al staande in Miranda’s hand en streelde haar billen.
“God arch wat trek je me lekker af jij lekkere spermaslet van me hmm ik wil je neuken…..” en hij trok haar rok omhoog, string opzij en duwde pardoes zijn lul van achteren in deze prachtige lange vrouw. Even verloor ze bijna haar evenwicht naar voren maar herstelde zich. Zijn vrienden keken even om en lachten “Hahaha verdomme, hij staat haar gewoon hier te neuken man! Gaaf!” riepen ze tegen elkaar. Miranda moest zo bewegingsloos blijven en emotieloos, ze staarde naar haar vriend en haar mond viel open van verlangen, verlangen naar deze Turkse man.
“Hijg hijg oooh jaaaaa ik kom in je klaar jaaaa…” het geheel duurde dus maar enkele minuten maar genoeg om de Turk zijn sperma in haar te spuiten, in deze drukke disco.
En terwijl iedereen mee stond de lallen op de muziek van de artiest, schokte Achmed nog een beetje na in Miranda. Hij hield haar nog even vast bij heupen en trok zijn lul terug. Snel werkte hij zijn lul weer weg en keek naar Murrat en knikte. Snel verwisselden ze van positie, weer stond er een kleine Turk achter deze grande dame, maar nu was het Murrat. Hij haalde zijn leuter eruit en neukte op zijn beurt Miranda en spoot binnen een paar minuten ook een enorme lading in haar, zonder dat ook maar iemand het in de gaten had. En Mehmet en Foehad etc. De act duurde maar een half uurtje maar in die tijd was Miranda door vijf Turkse mannen van achteren geneukt en volgespoten. De laatste trok haar rok omlaag en net op tijd want haar vriend kwam eraan.
“Hey Miranda ik zie dat Achmeds vrienden hier ook zijn, aangenaam, gezellig he?…..”
“Eh ja……” zei Miranda en ging weer zitten, haar baarmoeder volgespoten met Turks sperma.
“Wil jij wat drinken…..” vroeg Achmed aan haar vriend alsof er niets gebeurd was.
“Nee jongens drink wat van mij….. allemaal bier?…” en haar vriend vertrok weer.

“Ik heb een idee sletje van me…. zullen we ergens anders naar toe gaan waar het wat rustiger is?…. Ik heb een paar vrienden die je ook willen ontmoeten he?….” Achmed keek zijn vrienden aan die luid begonnen te lachen.
“Ja hahaha goed idee Achmed…..”
“….. We zullen je vriendje maar hier laten he? Ik denk niet dat tie dat zo leuk zal vinden….” …
Vervolg op verzoek.



Story URL: http://xhamster.com/user/whitedessert/posts/65983.html