This is a print version of story sex by baratom185 from xHamster.com

Sex

Sex!
Nie hocijaký. Sex s výkričníkom. Ten pojem by sa dal aj viac zdôrazniť, no momentálne mala chuť na sex s výkričníkom. Skrátka Sex! Možno bol na vine ten nočný sen (plný nahých tiel, kriviek, dotykov a vášne ...), možno vôňa chlapa sediaceho dnes ráno v autobuse vedľa nej (plná prísľubu nahých tiel, kriviek, dotykov a vášne ...) a možno len jej hormónmi vybičované telo (hladné po nahých telách, krivkách, dotykoch a vášni ...). Mala sexu plnú hlavu, prsia i rozkrok. Cítila to aj keď otvárala predajňu, keď chystala tovar a varila rannú kávu.
Vzdychla si a šla otočiť tabuľku na dverách. Zas tu bude celý deň trčať, čakať na zákazníkov, ktorých sa aj tak v tomto daždivom počasí nedočká. Kto už má dnes chuť na niečo iné, ako na teplú mäkkú posteľ plnú sexuálnych radovánok. S hlavou plnou obrázkov nahých tiel, kriviek, dotykov a vášne sa pustila do preceňovania tovaru, aj tak to musí dnes dokončiť, tak radšej hneď. Aspoň skončí, kým dovezú tovar.
V tom si predstavila mladého uhrovitého mládenca, vystupujúceho z dodávky plnej tovaru. Vždy chodil on, odkedy starého šoféra vyhodili kvôli alkoholu. Tiež by si mohla niečoho hrknúť, možno jej to zaženie tie hriešne myšlienky. Ale tento nápad okamžite zavrhla, vedela, ako na ňu pôsobí alkohol a to by potom možno toho mladého chudáka, aj znásilnila. Páčila sa mu. Zakaždým zbrunátnel, keď sa zohla ku krabiciam a on zazrel v jej výstrihu i to, čo normálne skrývala. Spočiatku to robila nevedomky, no neskôr jej so sebavedomím narástli i malé diabolské rožky a to už provokovala náročky. Chudák chlapec, no nikdy sa nesťažoval . A jej predstavivosť nabrala obrátky- Príde, červený ako paprika, ona ho odvedie do skladu a keď položí prvú krabici na poličku, pritiahne si ho k sebe, oprie ho o regál a jemne sa pritlačí. Pozrie do očí, nakloní sa k jeho uchu, ako by mu niečo chcela pošepkať, no miesto toho mu len jemne d ýchne na ušný lalôčik, pomaly prejde na krk a stále pritom svojím horúcim dychom šteklí jeho kožu... ten pocit, spolu s nepatrnou váhou jej tela ho natoľko vzruší, až to ucíti aj ona na svojom stehne. A tlak toho nádherného navretého orgánu zase spôsobí smršť v jej nohavičkách...
Tá predstava ju úplne odrovnala. S privretými očami stála opretá o pult, nevládne zvrierajúc štítkovač v jednej ruke a prsník v druhej. Ale niečo tu nesedelo... To ten prievan? Či nová vôňa? Nesmelo a s neblahým tušením otvorila oči. Zvláštne sa leskli, zračil sa v nich odlesk nahých tiel, kriviek, dotykov a vášne... V tom ho zahliadla. Stál rovno pred ňou. Vysoký, plecnatý, v premočenom baloniaku, s vyzývavým pohľadom a chápavým úsmevom na perách.
„Dovoľte, aby som vám pomohol“ začula, akoby z diaľky jeho hlas a to už jej jednou rukou bral štítkovač a druhou odtiahol jej vlastnú ruku z hrude. Pristúpil tesne k nej. Cítila ako jej vlhne blúzka od mokrého kabáta. Ten chlad ale robil divy s jej bradavkami. Okamžite skameneli a trčali pod mokrou blúzkou ako dva ladiace gombíky na rádiu.
Nechápala, čo sa to deje. Zase sa s ňou zahráva je predstavivosť náhle opustenej ženy, kedysi hodne zvyknutej na každodennú šteklivú pozornosť muža? Alebo je to ďalší sen? Nech je to čokoľvek, len nech to neprestáva!!! Zdvihla túžobný pohľad a pozrela mu rovno do očí. Tých nevyspytateľných čiernych očí... Sklonil sa k nej ako by jej niečo chcel pošepkať, no miesto toho len jemne dýchol na ušný lalôčik, nedotkol sa ho, no ten horúci dych spôsobil... Toto mi niečo pripomína, pomyslela si. Keď jej svitlo, prekvapená sa od neho odtiahla a privrela oči. Tak predsa je to len jej fantázia! No stisk dvoch silných dlaní na ramene ju prebral, zdvihol a posadil na pult. Vtedy si všimol jej bradavky. Nemala podprsenku. Dnes nie. Dnes si chcela celý deň nechať prsia jemne dráždiť chladiacim saténom. V duchu sa sama sebe za ten nápad poďakovala. Zdalo sa, že ho ocenil aj on. Chytil ju za kolená a odtiahol ich od seba. Len tak, be z upozornenia a zbytočných rečí. Pozorne si ju premeral. Uvidel malé útle žieňa v premočenej blúzke, cez ktorú presvitali ružové gombičky pevných pŕs, s roztiahnutými nohami, obutými v modrých lodičkách. Široká sukňa rovnakej farby ako lodičky sa jej vyhrnula až do polky stehien a odhalila okraj jemných bielych pančúch. Ten pohľad ho evidentne vzrušil a ju tiež. Poslala ďalšie ďakujem neznámemu božstvu za to, že pracuje v luxusnom butiku a nie v potravinách, kde by si nemohla dovoliť celý deň behať v drahých handrách.
Nesmelo zdvihla ruky a zhodila z neho mokrý kabát aj s tmavým sakom na zem. Nasledovala košeľa. Trasúcimi sa rukami zápasila s gombíkmi. Stál nehybne a pobavene ju sledoval. Dovolil jej rozopnúť aj opasok a gombíky džínsov. Zrazu ju bez varovania vášnivo pobozkal. Oprela sa rukami o pult za sebou a nechala sa unášať bozkom, ktorý v nej evokoval predstavu nahých tiel, kriviek, dotykov a vášne... Prebral iniciatívu. Kým pomaly rozopínal blúzku, mala pocit, že jej bradavky vypália do látky dierky. Dych mala zrýchlený, oči kalné, pery a klitoris navreté na prasknutie. Konečne posledný. Odtiahol látku blúzky z jej hrude. Ucítila studený vzduch na mokrej pokožke. Zmysli jej šaleli rozkošou. Nahol sa nad ňu a vzal do úst jednu bradavku. Vykríkla. Kolenami ho pevne objala a prsia pritlačila k jeho tvári. Striedavo ich oblizoval a sal. Rukami jej hladil stehná a posúval sa stále vyššie, akoby k určitému cieľu. Vzdychala, keď s a prstami dotkol nahej kože na mieste, kde končili pančuchy.
„Wau!“ uznanlivo šepol, keď prstom zavadil o podväzky. Chytil ju za pás a postavil na zem. Otočil si ju chrbtom a v zrkadle za pultom sledoval svoje ruky, ako sa kĺžu po jej tele. Vytiahli sukňu a pomaly stiahli nohavičky. Nechal jej ich na stehnách a jemne ju potlačil v prostriedku chrbta. Pochopila. Predklonila sa. Cítila ho tesne za sebou, ešte stále v nohaviciach. Uvidela v zrkadle svoju vlastnú tvár, plnú rozkoše a nedočkavosti a nahé prsia pritlačené na vyleštené drevo pultu. Fascinoval ju ten pohľad. Keď ho ucítila, ako so slastným vzdychom hladko preniká do jej vnútra, naširoko otvorila oči. Sledovala samu seba, ako v nejakom porno filme. Orgazmus mala na krajíčku. Celou silou zvierala kraj dosky a vychutnávala každý pohyb toho nástroja v sebe. Spočiatku sa pohyboval pomaly. Pohľadom zablúdila na jeho tvár. V odraze sledovala, ako má oči upreté tam, kde sa ich telá tak úžasným spôsobom preťali. Nenechal si ujsť j ediný kúsok toho divadla, keď zasúval a vyťahoval svoj penis z jej mokrej vagíny. Bola na pokraji zrútenia, túžila vybuchnúť. Začala zrýchľovať svoje pohyby a stále všetko sledovala, jeho blažený výraz, prsia šúchajúce sa s každým prirazením po dreve, svoje zružovelé líca a rozšírené zreničky. Vybuchla divoko a s výkrikom. Bol to Orgazmus s veľkým O. Silný a dlho trvajúci, aký už dávno nezažila. Ešte stále sa triasla, keď si uvedomila, že jej prudko dýcha na krku a svoje semeno strieka rovnako intenzívne do jej vnútra.
Sex! Nie hocijaký. Sex s výkričníkom. To bolo to, po čom tak dlho túžila. Keď sa spamätala, bol preč. Ostal po ňom len bozk uprostred chrbta, pokoj v duši a vlhko medzi nohami. Dala sa do poriadku, pričesala vlasy, a práve zapínala mokrú blúzku, keď začula dodávku. Obzrela sa a vo dverách predajne zazrela po uši červeného chlapca, ktorý šokovaný zvažoval, či vôbec smie vstúpiť do obchodu voňajúceho nahými telami, krivkami, dotykmi a vášňou...Story URL: http://xhamster.com/user/baratom185/posts/33717.html