ЧИЧКО МИРКО

Мислам дека никогаш нема да ја заборавам мојата прва посета на Ивана.Беше тоа во прва година од средното училиште.Тогаш сите сеуште се запознававме, а јас одев кај неа да вежбаме математика за предстоиниот тест.Кога стигнавме кај неа,не дочека нејзината мајка Иванка.Изгладаше доста добро за својте години.Им помогнав да ја постават вечерата, и баш кога седнавме на масата, пристигна таткото на Ивана, од работа.Бев со грбот завртена кон влезната врата,па станав за да му се представам.Кога се завртев останав без текст.Татко и беше невероватно секси! Некако го промуцав своето име,и седнав повторно на масата засрамено.Тоа беше прв пат да ми се свиѓа маж толку постар од мене.Од тогаш често пати престојував кај Ивана,исто како и она кај мене.Меѓувремено станавме најдобри пријателки.Нејзиниот татко и понатаму ме привлекуваше,но веке бев навикната на тоа,и научив да ги игнорирам тие свои чувства.Затоа што често одев кај неа,ги засакав нејзините родители, а ми се чини дека и они мене,и во нивната куќа се осеќав како во своја.Времето поминуваше, и при крај на третата година се случи нешто што навистина не би можела да предвидам.Како и обично спиев кај Ивана.Бевме само на другиот кат.Бар јас само така мислев.Се пробудив во текот на нокта затоа што морав во веце.На мене имав само градник и гаќички,затоа што беше многу вруќина.Само што станав од веце школката,во вецето влезе Иваниниот татко.Мене гаќичките ми беа спуштени,а тој само стоеше и ме гледаше.Незнаев како да се понашам.Промрморев само:Леле,извинете мислев дека сме сами на катот,па затоа не закључив...-Тој и понатаму стоеше на вратата ништо не зборејќи...Ми беше непријатно и се наведнав да ги облечам гаќичките.Кога повторно го погледнав,влезе и ја затвори вратата.Тогаш сватив како ебозовно ме гледа.Шепна,„Јана те гледам како растеш и како се развиваш,и секој ден си се поубава.Сега стоиш тука пред мене полугола,и јас тоа едноставно неможам повеќе да го издржам.Од првиот ден те приметив како ме гледаш,ама ти беше мала пријателка на мојата ќерка,и не смеев себеси да си дозволам да ме привлекуваш.Само сега е веќе касно..„полека ми пријде,и јас приметив дека е попален.Курот му штрчеше преку боксериците.Дојде до мене и ме праша дали смее да ме бакне.само му климнав со главата,и веќе неговите усни беа на моите.Чувството беше извонредно.Се бакнувавме како да ни е последен ден во животот.Се спушти пониско бакнувајќи ме по вратот,а потоа и по градите.Осеќав дека правиме нешто забрането,само ми беше толку убаво што тоа чувство го потиснав.Ме галеше по цицките,и на крај ми го соблече градникот и почна да ме бакнува по укрутените брадавици.Јас гласно воздивнував,а он со раката ми ја затвори устата и ми рече да бидам потивка затоа што може да ја пробудам Ивана,која мирно спиеше во соседната соба ни сумњајќи што се случува.Се стишав,а он се наведна и ми ги соблече гаќите.Стоев пред него гола,и свесна дека сега сите бариери се срушени.Се потргна малку од мене и рече:Да ти ебам колку си добра!Ќе те лижам!Ми ја дигна ногата на работ од кадата и почна да ми ја обработува пичката.Неможев да поверувам дека тоа стварно се случува.Помислив дека сонувам,но мојата попаленост ме убеди во спротивното.Едвај се воздржував и бев тивка.Ги гризев усните и ја бутав неговата глава во мојата пичка.Чувството беше не описиво.Тивко викнав.Оргазмот ме стресе како струја,а посебниот чин ми даваше за право да го правам недозволеното.Тогаш стана и ме праша дали ми си допаѓа како ми ја излижа пичката.Му реков дека уживам,а он ме праша дали сакам уште.Климнав со главата,и почнавме да се бакнуваме уште пострасно.Го осетив неговиот голем кур на стомакот.Полека го допрев со раката,а тој се тргна,ме погледна во очи и ме праша дали сакам да го видам.Мојот поглед му збореше се.Ги соблече боксериците,а курот му стоеше рамно како стрела.Беше поголем од курот на мојот дечко,јас го земав и почнав полека да го дркам.Беше попален до крајна граница.ми рече:Намести се некако,да те ебам,морам да те ебам.Потпри се преку кадата.го послушав и веднаш се свртев и во секунда ми го стави од позади.Беше груб,само тоа ми одговараше.Возбудено му шепотев..Еби ме стрико Мирко,растури ми ја пичката,тоа,тоа,ахх...еби ме...видов дека го возбудува тоа што му го зборев,и неговите налети стануваа се пожешки.осетив дека е близу свршување и тогаш престана да ме ебе и го извади курот од мојата пичка се свтре накај мене и се потпра на зид.Ме подигна во раце и јас нозете ги завиткав околу неговиот струк.Ме држеше за задникот и жестоко го набиваше.Воздивнува и кажав:Ооооо сега ми се чини дека е уште поголем...осетив дека ми доаѓаат валовите на оргазам.Очигледно и он примети затоа што во тој момент ми го стави јазикот во уста за да на тој начин ме спречи да вриштам.ме ебеше како луд а јас дрхтев колку потивко можам.Доаѓа сега уште еден оргазам,затоа што толку јако ме набиваше што мислев дека мојата пичка ке се распара,ама беше неописиво добро.мојот дечко никогаш не ме ебеше толку добро,а јас не бев свесна колку ми фали добра ебачина.Ги одвои неговите усни од моите и ме спушти доле кажувајќи дека ке сврши.Тогаш го фатив за курот и му кажав дека сакам да сврши во мене,затоа што пијам анти беби пилули и нема опасност.Бањата беше мала и немавме некој избор,затоа повторно ме потпре на кадата и ми го наби до јајца.после неколку обиди...внатре надвор,од неговиот кур почнаа да се проливаат големи количини сперма директно во мојата пичка.Уживав во тоа чувство.неможев да поверувам дека издржа толку долго и интензивно ебење,затоа што мојот дечко беше многу неискусен и ретко кога можеше да ме задоволи до крај,затоа што неможеше да издржи долго.Овој пат бев задоволна.Се завртев и го бакнав.Ми рече дека мора да оди,затоа што брзо се разденува.Јас брзо се истуширав и легнав во кревет,покрај Ивана која мирно спиеше.Иако беше веќе5сабајле,јас неможев сеуште да заспијам,затоа што во главата ми беше тоа дека се ебев со на Ивана таткото,и покрај тоа што сексот беше совршен,се осеќав некако лошо,затоа што он отиде одма на спиење,не кажувајќи ми ништо.Ама се сетив на она„После ебење нема каење„па некако заспав.Изутрина се пробудив околу9часот,Ивана уште спиеше и нзаев дека нема да се пробуди барем до11,затоа што тогаш го нави саатот,а и во школо сме после пладне.Ја облеков нејзината куќна бањарка и тргнав на првиот спрат во дневната соба да видам што има на тв.Знаев дека сме сами дома како и обично,затоа што Иванината сестра беше во школо од8,тетка Иванка работеше до7,а Мирко од8.Од една страна ми беше драго што немаше да го видам одма,а од друга одвај чекав да го видам,да видам како работите ќе се одвиваат.Отидов во кујна да ставам чаша вода,и тогаш некој ми дојде позади грб,и ме прегрна со рацете околу струк.Беше тоа Мирко.Изненадено го прашав од каде тој дома,и се воспостави дека требал да оди на службен пат,па планирал да тргне околу10часот.Незнаев како да се понашам,ама он ми даде одговор на тоа прашање.Ме дигна на работната маса,ми ја одврза бањарката и ми ги соблече гаќичките.Го застанав затоа што се плашев дека Ивана ќе стане.Ми рече да не се грижам и дека сме само на катот и дека ја закључил вратата.Му се препуштив.Ми ги соблече гаќите и ми ја стави главата помеѓу нозе.Јас ги раширив нозете и ги дигнав горе на масата,така да имаше пристап во сите мои интимни делови.набрзо почнав да уживам.Не ни бев приметила кога го извади курот од боксериците,затоа што мижејќи се препуштив на неговиот јазик.Ми го гризеше набрекнатиот клиторис и ме ебеше со јазикот.Тогаш почна да ме ебе и со прстите,првин со еден,па со два,па со три истовремено не оставајќи го мојот клиторис на мира.Попалена до крајни граници,му реков дека сакам да ме ебе како синоќа што ме ебеше.Кога осети дека сум доволно влажна,го стави својот кур во мојата длабочина.Застана и жестоко ми го набиваше,а јас воздивнував прилично гласно затоа што знаев дека Ивана е далеку од нас,и дека неможе да не чуе.Ме ебеше така некое време и тигаш го извади курот од мојата врела пичка,седна на масата до мене и ми кажа да го јавнам.Му се префрлив во скутот со лицето свртена накај него,и ја наместив неговата главичка на врвот на мојата пичка.Првите неколку пати не се спуштав до крај,ама како го убрзував ритамот се повеќе го примав до крај.Мешав како луда и уживав набивајќи се до крај,а он ми го стискаше задникот.Уживав,а тоа го потврдив со зборовите..Оооохх!Аххххх!оххххх!Колку ти е тврд и голем!Аххххх!Колку е добро!Оххх!Застана бакнувајќи ме по градите,и грицкајќи ми ги пупките,осетив дека ни доаѓа крајот и на двајцата.Го забрзавме темпото и одеднаш се осети како тече по мојата внатресност.Му станав од скутот и се симнав од масата.Го погледнав неговиот полумлитав кур,и нежно почнав да го дркам.Се насмеа и ми кажа:Не ти е доста???Не му одговорив ништо го фатив со рацете и почнав да му го пушам.Го погледнав во очи затоа што знаев дека тоа машките го сакаат.наскоро неговиот кур беше спремен за втора тура секс.Се симна од масата и ме однесе на двоседот во дневната соба.Ми рече малечка немаме многу врем наскоро треба да тргнам на пат,а и Ивана уште малце ќе се пробуди ама можеме уште малце...Ме легна на двоседот,легна на мене и почна да ми ги бакнува градите,спуштајќи се се пониско.Му реков „Еби ме!Аххх,стави ми го и растури ме!Ги раширив нозете колку што можев,а он неколку пати ме лижна по пичката.Тогаш,без никава претходна најава,ми го стави скроз до јајца.Како и обично...Ги дигнав нозете кај него на раменици.,и му се препуштив целата.Двоседот под нас шкрипеше како луд,само ние не обрнувавме внимание.Посакав и него да го задоволам па му реков да се сврти,и почнав да му го пушам.Помислив како би Ивана доживеала шок кога во тој момент би влегла и би не затекнала мене и нејзиниот татко во поза 69.Ама, за среќа тоа не се случи.Престанав да му го пушам кога се ближеше крајот,затоа што сакав што повеќе да го одложам свршувањето,а тогаш го јавнав,а он почна да ми ги меси цицките.Се ебевме така уште малце,и тогаш се приближи крајот.Имав чувство дека спермата ке ми излезе низ уста од силината на неговото свршување.Ми приушти невидено уживање.Не симнувајќи се од неговиот кур,му легнав на гради,и уште се бакнувавме,а јас се прашував колку време ќе му треба на мојот дечко овака да ме задоволи.мирко ми рече дека е време да се спреми и да тргне...зашто во спротивно ке закасни.Отидовме заедно во вецето.Влеговме во када и јас пуштив вода.Ме насапуња и ми рече:Малечка јас уште би те ебел ама неможам више!Го земав неговиот млитав кур и го ставив во уста!Му ја лижев главичката и го голтав курот до пола,затоа што повеќе неможев.Не пропуштив да му пријдам до јацата.Реагираше ,ама не доволно.Го извлече курот од мојата уста и ме повлече горе.Ги завиткав рацете околу вратот,и он изненадно ми наби два прста во мојата пичка,и почна со нив да ме ебе.Се изненадив,ама уживав.Ми ја дигна ногата на работ од кадата,а јас се придржував за него за да одржам рамнотежа,во лизгавата када.Го зема тушот и ми пушти јак млаз во пичката.Уживав и наскоро свршив по незнам више кој пат,тоа утро.Тогаш он замина на пат,а јас се вовлеков назад во Иваниниот кревет како она би мислела дека спиев цело време.
100% (0/0)
 
Posted by zabaven
7 months ago    Views: 122
Comments (1)
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
5 months ago
nice