Роднината Нина

Секс е нешто преубаво...нешто прекрасно...нешто што од пред неколку месеци е составен дел од мојот живот...па решив тоа да го поделам со вас..вероватно поради тоа ке ми биде полесно.попат.ке користам лажни имиња како не би дошло до некои глупости...како што веке реков...секс е нешто преубаво...поготово ако е забранет...да појаснам...поготово ако се работи за инцест...е сега...моите први искуства што се однесува за инцест поврзани се за моите 16 год..такаречено..имам роднина Нина..постара е 2 години од мене...кога бевме мали бевме нераздвојни се додека еден ден не отиде со мајка и и татко и во Италија...тогаш имав 7 години.И од тогаш ни траг ни глас. Само по некогаш некое писмо чисто да не ја заборавам. После 8 години..летен распуст,неколку дена пред мојот роденден. Јас во дворот си играм со другарите...дете како дете...кога во двор влегува преубава црнокоса девојка. Ја препознавам но и понатака неможам да поверувам..мојата роднина Нина,преубава црнка со долга коса,темен тен,иако облечена како професионална порно ѕвезда,со само тексас шорц кој беше толку краток и тесен што и газот и се ѕиркаше,и маичка на прерамки на неа,изгледаше преубаво,женствено,секси. Тогаш имав 15 а она 17 години,и не обрнував внимание нешто посебно на неа иако се облекуваше доста провокативно..бев дете кое што го интересираа игри,а порничи,дркање а било а небило. И така помина летниот распуст,потоа и зимскиот,ништо посебно не се случи,а потоа,човек да се зачуди како стварите можат да се променат за година ден а и помалку. Дојде пак летниот распуст,само јас веке не бев обично детиште.За година дена успеав да промена дури три риби,едната од нив ја опнав,така речено станав поактивен што се однесува на порничи и секс. Овој пат Нина дојде на почетокот на распустот,и неможев а да не приметам дека пораснала,преубава и преслатка девојка од 18 години,со не преголеми но цврсти и убави цициња,мало подигнато газе,и како што можев да слушнам,од мојте постари другари со сексуално искуство,другарите ми раскажуваа како е добра во кревет,како добро пуши,како добро се ебе. Мене тие приказни и не ми сметаа баш многу и не ме чудеше она што го слушав..еден дел поради тоа што верував дека лажат,а другиот дел поради тоа што знаев за нејзиното курвинско однесување...Било како било,таа година почнав да излегувам со неа,почнавме се повеке да се дружиме и да бидеме поотворени еден према друг. Скоро секој ден и ноќ излегувавме на пијалок,имаше навика да касни. Но една вечер баш долго ја немаше.Чекав пред нејзината соба повеке од саат време,одлучив да влезам,влегов во нејзината соба и видов нешто што никогаш не сум можел ни да сонувам дека ке видам,седеше на својот кревет испред огледало...На себе имаше само лилав чипкаст прслук а исто и такви танги. Само стоев и ја гледав така неколку секунди,а потоа свати дека сум во соба,се заврте према мене,ме погледна и се насмевна онака секси,а потоа ми рече-ако го виде тоа што го посакуваше,би те замолила да излезеш,а и јас ке излезам за пет минути па може да одиме...Бидејки сеуште бев во шок,успеав само да изговорам ОК! Излегов од собата со очигледно дигнат кур,после десетина минути и она излезе. Беше преубаво облечена,горе имаше блуза со длабоко деколте,а доле црна,тесна мини сукња и штикли. Отидовме на пијалак,сеуште ми беше во глава онаа слика кога ја видов во прслук и танги. Посакував што побрзо да си одиме,за да можам да го издркам на својата роднина. Откако ја испратив си отидов дома,прво влегов во вц и почнав да дркам...дркав замислувајки како ја полнам со своето тврдо куриште. Неколку минути покасно почнав да свршувам. Од тој момент повеке не ја посматрав на ист начин,кога год да ја видев или кога год да помислев на неа,морав да го издркам. Повеке не се однесував како да ми е роднина него како девојка која сакав јако да ја ебам. Неколку дена покасно нејзините родители мораа да се вратат во Италија. Бидејки имаше празна куќа и беше во неа сама,ме викна да спијам кај неа. Тоа многу ме израдува,и во тоа видов прилика. Отидов кај неа,ги оставив стварите и потоа излеговме надвор. Се вративме кај неа околу 3 часот мртви уморни. Ја прашав каде ке спијам јас,рече ке спиеш со мене во кревет,креветот е огромен и има место за двајцата среќо моја. Јас само се насмевнав и почнав да се пресоблекувам,а она само ја соблече облеката и легна по гаќички и прслук. Кога го видов тоа,јас легнав само во боксерици во кревет. Незнам зашто но не можев да заспијам,цело време ме мачеше помислата како многу сакам да ја опнам најебозовната и најдобрата риба во градот и дека таа риба е моја роднина.Се вртам спрема неа и гледам дека е откриена скоро до газот. Во тој момент бев во дилема дали да ја покријам и покушам да заспијам или да ја откријам и да го издркам гледајки во нејзиното секси тело. Секако го направив она што ми беше поубаво,ја открив и тогаш видов најубаво и најдобро газе,ја ставив раката во гаќи,го извадив курот од гаќи и почнав да го дркам. И пријдов поблиску како би можел да ја фатам или бар да покушам да ја фатам и да ја мазам по газот додека го дркам. Тоа ми беше најдобро дркање во животот,отидов до вц да ја довршам работата,почнав да свршувам како луд,ми се чинеше како да исфрлив 5 литри сперма,го избришав курот и се вратив во кревет. Легнав и заспав. Сабајлето кога се разбудив видов дека ја нема во кревет,станав и отидов во купатило да се истуширам. Во купатилото ги видов нејзиниот прслук и гаќичките закачени на врата,одма ми се дигна,овој пат го издркав под туш,потоа отидов до кујна каде што Нина веке доручкуваше. Седнав и јас на маса и почнав да јадам. Она привршуваше и ми рече дека мора на кратко да излезе надвор да се види со другарките. Излезе,а мене на памет ми дојдоа нејзините гаќички и прслук од купатилото,отидов до купатилото,го земав нејзиниот долен веш и отидов до спалната соба. Ги соблеков панталоните а потоа и боксериците. Ги обвиткав нејзините гаќички околу мојот кур и почнав да дркам додека во другата рака го држев нејзиниот прслук кој го лижев и мирисав. Во тој момент во спалната соба влегува Нина,ме загледа,но не беше баш шокирана од глетката,само се насмевна и ме праша-можеш ли сам или ти треба помош?и пак се насмевна. И реков би било убаво од твоја страна кога би му помогнала на својот братучед! Ми пријде,ги одмота нејзините гаќички од мојот кур,и го фати мојот кур со нејзините нежни,убави рачиња..тогаш,со 16 години и не ми беше бог знае колку голем имав 14 цм..меѓутоа она беше задоволна,почна да го лиже надолго,потоа зема да ми го оближува главчето,а потоа го зема во уста,почна да го пуши,пушеше како професионалка,па потоа уште малку го дркаше,па потоа пак го пушеше,а потоа за момент се соблече и легна на кревет ширејки ги нозете и ми рече-сега јас да видам што ти умееш со јазикот! Ја спуштив главата меѓу нејзините нозе,почнав да ја лижам и љубам нејзината преубава и глатка пичка,ја лижев со кружни движења со јазикот,а потоа почнав да и го гурам јазикот во пичка,почнав такаречено да ја ебам со јазикот. Вриштеше и ме влечеше за коса гурајки ми ја главата а и самиот јазик во нејзината пичка. Станав и и го ставив курот во пичето,почнав снажно да ја ебам,стенкаше и јаукаше,променивме безброј пози,а потоа ја прашав дали би сакала анално,рече дека може. Почнав полека да и го гурам куриштето во чмар,а потоа се побрзо и побрзо. Ја ебев добар саат време. Викаше како да ја тепам а не ебам. Клекна и го зема во уста кога и реков дека сум при крај и дека наскоро ке свршам. Почна да го дрка и да го пуши,по 2-3 минути почнав да свршувам,сакаше да и свшам во уста па тоа и го направив,ја проголта спермата..Рече дека ова и бил најдобар секс до сега и дека сака тоа да го повториме кога ке дојде следниот пат. А да бидам искрен и мене не ми беше воопшто лошо,од тогаш мојот сексуален живот се подобри..ПОУКА-Едноставно не постои подобар секс од забранетиот!

100% (3/0)
 
Posted by zabaven
10 months ago    Views: 201
Comments (4)
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
8 months ago
prekrasno
10 months ago
uf itekako, pogotovo me pali ona majka sin
10 months ago
Сакаш да пишувам уште вакви?
10 months ago
jako, mnogu dobro napisano