МАЛАТА СЕПАК ДАДЕ:)

Приказната се/случи/прошлото лето...Запознав девојка преку мирц...и она прифати уште истата вечер да се видиме негде во град и да пиеме кафе....вечерта тргна онака опуштено и заврши со бакнежи во образ и договор повторно да се видиме...јас во принцип не сум некој кој чека...ама девојката беше екстра175-55гради80...па си реков:ќе причекам уште некој ден:)))
Неколку дена покасно повторно се договоривме да одиме на кафе...и повторно истата приказна само сега малку поинаква со допири случајни...тргнав да ја бакнам...она го прифати бакнежот и одеднаш...застани!Неможам да се опуштам со тебе ми делуваш како дечко кој сака само забава за една ноќ!!!Ме изненади приказната,затоа што бев100%сигурен дека и она не е цвеќе за мирисање,ама ајде ќе ја играме нејзината игра:)))
И јас се повлеков,како дека не ми е битно да имаме секс истата вечер...па тргнувам со приказната како е прекрасна девојка,дека е реткост девојка со високи морални вредности како она/лажам/лажам/само да и ги соблечам гаќичките:)))...ја испраќам дома ја бакнувам во рака и и посакувам добра ноќ...
Следниот ден/се најдовме/...на мирц...и полека се.../опушти/да зборува на тема секс...и како тоа одамна го нема осетено прав оргазам...уххх си реков себеси...има да те сексам па ако треба и пола година да чекам...сакам кога/мислат/дека сум глуп:)))
И јас онака и викам да се видиме уште истата вечер ама само под еден услов...
Да излезе во кратко фустанче без гаќи...почна да негодува...па тоа не е хигиенски...па незнам...па како...па зашто мора така...и викам ок,оставам на тебе да одлучиш...јас пак фин:)))отидов да и купам секси комплетче кое имав намера да ја /натерам/да го облече во автомобилот кога ке се видиме вечерва...одбрав нешто убаво и го оставив на хемиско да го исперат...пред да одам по нејзе да биде чисто да може да го облече...
Тргнувам со автомобилот по нејзе...она ме чекаше пред зграда...гледам фустанче кратко...само уште да /проверам/дали носи гаќи...седна во автомобилот и како да знаеше дека со раката ке ја проверам не ги прекрсти нозете....ја бакнав во образ и тргнав со раката од колена накај меѓу нозе...ја прифати играта...кога..осеќам дека носи гаќи...ја прашувам зашто не го исполнина условот...а она како од пушка...можам да го исполнам малку покасно...уфффффф....провокација....отидовме на пијалок...обично пиеше кафе и некој сок...ама не и таа вечер...си порачав јас за себе виски...а она му вика на конобарот:/две виски,дупли ве молам/...уффф провокација бр.2:)))
Еден дупли,втор дупли,трет дупли...ауууу малечката пиеше ухууу:)
Допирите станаа се подиректни,погледите се подолги....и и викам ајде од овде...стана без приговор...
Влеговме во автомобилот...и јас и викам...сега сакам да ги соблечеш гаќичките...автомобилот беше паркиран во близина на кафичот...она без ни еден збор го дигна фустанчето и ги соблече гаќичките....ја бакнав и полека тргнав со раката...само овој пат место гаќички осетив издепилирана и влажна мачкица,а она само ги рашири нозете и продолжи да ме бакнува додека минувачите пред кафичот беа сведоци...тргнав побрзо да и ја мазам мачката...почна да меша..и погласно да воздивнува...знаев дека сама помисли дека сите ја гледаат многу возбудена и продолжив...не требаше долго да се осети дека се /грчи/од оргазмот кој го доживеа...го запалив автомобилот и
ситуацијата беше сега или никогаш:)))Се паркирам на најблискиот паркинг...а она веќе почна да ми ги откопчува панталоните...ги соблеков панталоните а она експресно ја стави главата кај мене меѓу нозе и почна да ми го пуши курот...толку и беше врела устата мммм и така нежно го правеше тоа ммм,го спуштив седиштето и го повлеков наназад...тргна да ме откопча за да седне на курот...кога одеднаш:застани!!!каде ти е кондомот?!!!!
Јас извлекувам еден од џебот она го отвори и за секунда ми го навлече...со рака го намести курот право во нејзината дупка...ми седна нежно а мачкицата беше мокра и врела...почна да скока све појако и појако...се набиваше до крај....одеднаш почна да се грчи и се наби до крај и сврши толку многу што бев целиот мокар...
Направи малечка пауза стана и го извади кондомот и продолжи да ми го пуши курот...така слатко го правеше тоа...се побзо го пушеше...не ми требаше долго да свршам и јас...со рака дискретно ја предупредив дека ке свршам,ме игнорираше и продолжи...свршував со млазови,а она почна да го дрка и пуши и ми приреди голем и јак оргазам...
Ја дигна главата а јас махинално земав палома марамица да и дадам...а она ми вика:/што ќе ми е палома/го обожавам вкусот на спермата...уффф малата беше профи...го извлеков поклонот од задното седиште и и предлозив да го облече...беше пресреќна...се облековме со обзир дека беше ок само1 после полноќ...и предложив да и приредам уште едно изненадување...
Тргнавме до моето работно место...инаку работам во фитнес центар...не ни помислуваше дека ке води љубов на справи и опкружена со огледала...со воодушевување го прифати новиот амбиент а тоа ми беше доволен повод да тргнам во акција:)))
Се ебевме по сите справи до 6 изутрина...и така испотени и преморени тргнавме дома...ја оставив пред зграда бакнав...и си помислив во себе...малечката сепак даде:)))))
100% (0/0)
 
Categories: Mature
Posted by zabaven
10 months ago    Views: 54
Comments
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
No comments