Noční vlak

Zase musím do Prahy. Nebaví mě to,už ne. Cesta z Brna je dlouhá a šéfovi odmlouvat by mě mohlo přijít draho. Tak se nechám radši buzerovat a budu jezdit posledním ECéčkem.
Dlouhá cesta,tři hodiny cesty přede mnou... Nudné cesty. Všechno co mě mohlo zabavit zůstalo doma. Sluchátka k mobilu,knížka... A spát nebudu ze zakořeněného strachu,že bych přejela. A to by bylo to poslední,co by mi chybělo.
Ale co budu dělat? V kupéčku jsem byla zatím sama...
Po chvilce přistoupil mladý,poměrně sympatický muž.
"Dobrý večer,máte tady volno?". "Eh...ano,samozřejmě!". Představa spolucestujícího... Znám to,může si přisednout kolik chce lidí...můžou sedět v kupéčku jenom dva a stejně ani slovo neprohodí.
Konečně jsme se rozjeli. Prohlížela jsem si ho. Mohlo mu být snad přes dvacet pět? Prostě můj vrstevník. Sympatický,modré oči,vlasy na ježka,pěkné čisté oblečení... Žádný hoper nebo chlap,co by si musel na něco hrát.
Občas se na mě podíval. Tak,jak se dívají všichni jenom po očku,aby měli přibližnou představu,kdo s ním cestuje. Asi zjistil,že ho pohledem zkoumám a očividně se nudím...
"Taky nemáte nic,čím byste se mohla zabavit?" prohlásil a přes rty mu přeběhl chápavý úsměv.
"Jo,všechno jsem nechala doma! Mám u sebe jen pár blbostí do práce. Hned ráno mám pracovní schůzku."
"A co vlastně děláte?"
"No,to by asi bylo nadlouho,nedá se to říct snad ani ve zkratce," odpověděla jsem a lehce se usmála.
"A co že cestujete tak pozdě?" pokračovala jsem v dotazování.
"No...nějak to tak vyšlo,jedu až do Ústí,takže cesta dlouhá. Jezdíte takhle často?"
Asi hra na otázky,pomyslela jsem si a musela se tomu v duchu smát.
"No...ani ne,ale občas to tak blbě vyjde..." odpověděla jsem.
Nastala chvilka ticha.
"Na co vlastně myslíváte,abyste neusnula?"
Zajímavý dotaz,jaký vznesl,pomyslela jsem si.
"No..se omlouvám,ale o tom se snad ani nedá mluvit," řekla jsem a lehce stydlivě jsem se usmála.
"Aha," řekl s pochopením. "No,já myslívám asi na to samé,pokud myslíte...no...to..."
Pronášel slova s mírnými rozpaky a pečlivě každé slovo vážil. Očividně nechtěl být nějaký vtíravý a nechtěl si zničit dobře rozjetou konverzaci.
"Ano,asi myslíme na to stejně," odpověděla jsem a přemýšlela,co vlastně od takového rozhovoru očekávám. Jen kamaráda? Prokecat tři hodiny cesty o počasí a tom,jak jsem se před půl rokem rozešla s přítelem? To bych chtěla? Nebo něco víc? Sex jsem od doby rozchodu neměla a docela mi chyběl. Začala jsem mít hříšné myšlenky. On,já,sami v kupéčku...
"Řekl jsem...něco špatně? Že už neodpovídáte..."
"Ne,neřekl jste nic špatně,jenom jsem se zamyslela,jestli mám opravdu všechno na tu schůzku," zalhala jsem a usmála se.
"Vaše jízdenky prosím...!" zazněl hlas postaršího,zjevně unaveného průvodčího. "Děkuji..." a zase zmizel.
"O,promiňte...až teď mi došlo,že jsme se vlastně ani nepředstavili! Jsem Martin," řekl a usmál se.
"No vidíte,si tu tak povídáme a vlastně se ani neznáme,jsem Zdena."
Taky jsem se musela zasmát... Takhle si povídat...skoro anonymně...
"A co kdybychom si tykali?" - "No...dobře,to je dobrý nápad!" souhlasila jsem.
"Tak Zdeni...na co vlastně takhle myslíš? Máš nějaký sen? Představu? Co tě vzrušuje?"
Zamyslela jsem se.
"Zdeni? Jsem až moc vtíravý? Nechceš se o tom bavit?"
Byl tak starostlivý...přišlo mi to nesmírně roztomilé...pozorný chlap,v dnešní době...
"Nene,to je v pořádku :-) No,víte...sex jsem neměla už dlouho,tak proč si občas nevymyslet nějakou fantazii,že :-)"
"O čem sníš? Co bys chtěla prožít?" ptal se se vzrušením v hlase.
Nikdy nebyla v otázce sexu moc otevřená,ale s ním měla jakýsi příjemný pocit důvěry a odevzdání se. Vůbec jí nevadilo se s ním bavit o takových intimnostech.
"No...vlastně se moje představy týkají vzrušujícího vášnivého sexu... Chápeš...? Líbí se mi živočišnost. Ano,proč nezačít romantikou....ale chtěla bych i vášeň...."
V kupé doznívaly do ticha má slova. Asi chvilku potřeboval,než všechna má slova vstřebal. Možná byl trochu zaskočený tím,že jsem mu všechno tak rychle řekla...?
"No...to je zajímavé," prohlásil pomalu. "ale souhlasím s tebou... Kdyby měl být člověk pořád romantický,asi by to byla celkem nuda,nemyslíš?"
"Jo,souhlasím. To by sex člověka ani nebavil."
Chvilku se na mě díval...takovým tím rozpalujícím pohledem,kdy člověk vypadá,jakoby chtěl na toho druhého skočit a ....
"Zažila jsi už někdy něco takového?"
"No...někdy asi jo,ale nějakej ten měsíc to už bude.."
"Máš ráda sex?" pokračoval ve výslechu.
"Kdo by neměl rád sex?" Tomu jeho dotazu jsem se musela zasmát.
"Co říkáš na sex s neznámými lidmi?"
"No,záleží na tom,jak moc mi jsou sympatičtí..." Bylo mi jasné,kam tím míří. A dokázala jsem určit i následující otázku.
"A já ti sympatický jsem?"
"No....ehm..."
Byla jsem rozpačitá,znala jsem jeho otázku dopředu a znala jsem naprosto jasně odpověď. Ale člověku se to divně říká...takhle napřímo.
Jo,jsi mi sympatický. Jsi milý,vypadá to že i inteligentní,rozumný..." vymáčkla jsem se konečně.
Očividně ani sám nevěděl,jestli má něco navrhnout...ale mé tělo chtělo,aby se mě zeptal,jestli si může dovolit víc. Chtěla jsem to. Chtěla jsem jeho. Chtěla jsem si konečně užít!
"....a nevadilo by ti,kdybych tě políbil?" zeptal se nesměle.
Další důvod k tomu,abych se usmála.
Věděla jsem,že i on to chce... Tak proč čekat? Nechat ho udělat první krok,když jsme to chtěli oba?
Ještě jsem zatáhla závěs,aby nás nikdo neviděl (občas prošel nějaký zoufalec na WC),sedla jsem si obkročmo na něj a začala jsem ho líbat...
První byly jeho polibky něžné a potom se stupňovaly až k těm nejvášnivějším,jaké jsem kdy zažila.
Líbali jsme se snad pět minut v kuse,ale bylo to úžasné. To líbání,na které se nedá zapomenout,na které člověk vzpomíná,i když je to dávno pryč...
Potom mi vzal hlavu do rukou,něžně mě "odtrhl" od svých rtů,podíval se mi do očí.... Ty jeho krásné modré oči...to byla nádhera. Modré oči plné vášně a touhy..!
Chvilku se na mě koukal a potom jen zašeptal "Nevadí? Opravdu to chceš? Nechci,aby s*s pak něco vyčítala.."
"Ne! Nebudu si nic vyčítat,chci to!!!" zašeptala jsem naléhavě já.
Rukou mi začal bloudit po zádech...netrvalo dlouho a jeho krásné ruce mi začaly rozepínat halenku,knoflíček po knoflíčku. Když byla rozepnutá,jen zběžně se podíval a začal mě líbat na krku,zatímco jeho ruce jen shrnuly podprsenku dolů,aby se dostal k mým ňadrům. Proč se zdržovat sundáváním,když jde jen stáhnout dolů? Pomyslela jsem si opět s pobavením.
Začal se věnovat mým ňadrům. Rukama je něžně hnětl,jemně mě tahal za bradavky a u toho jsme se líbali. Vášnivě a nespoutaně. A přes veškerou vášeň byl něžný...
"Posuň se trochu výš," prohlásil tiše a já poslechla.
Začal se věnovat mým bradavkám,jazykem. Jakoby tušil,že právě to bude praktika,kterou zbožňuji.
Když si mě tak krásně hýčkal...pomalu už jsem stoupala k výšinám,začala jsem mít menší husí kůži a bylo mi jasné,že to chci každou sekundou víc a víc.
Po chvilce mi mezi vzrušením došlo,že i on by možná potřeboval trochu pomoci. A tak jsem se mu rukou dostala k bouli na kalhotách. Začala jsem mu ji lehce masírovat přes kalhoty,zatímco on se pořád věnoval mým bradavkám.
Po chvilce mi naznačil,ať si sednu na sedačku a roztáhnu nohy. Vyhrnula jsem si sukni a poslušně roztáhla nohy. Klekl si,odhrnul mi kalhotky stranou a začal mi přejíždět jazýčkem po mojí roztoužené jeskyňce. Nikdy jsem nevěnovala pozornost,kde zrovna líže,jaké místečko. Pro mě bylo vždycky důležité,jak dobře líže. Je jedno kde.
Po chvilce mi do ní strčil prstík. Další trefa do černého! A to se ani neznáme! Pomyslela jsem si. Zatím jsem jen začala pociťovat,jak začínám dýchat zrychleně a myslet na to,ať už mi ho tam konečně strčí! Což došlo po chvíli i jemu když viděl,jak přirážím k jeho prstíkům.
Vyndal ze mě prstíky a dal mi je olíznout.
"Počkej," řekl jen a odsunul se. Vytáhl peněženku z kalhot a z ní vyndal kondom. Opět jsem si pomyslela,na jak skvělého chlapa jsem narazila.Sundal si kalhoty,nasadil kondom...mě se zatím naskytl pohled snad na toho nejdokonalejšího ptáka,jakýho jsem v reálu kdy viděla. Celkem tlustý a přiměřeně dlouhý. Byla jsem si jistá,že na toho moje kundička ani já jen tak nezapomeneme.
Pomalu mi ho vsunul dovnitř a já jen tiše zasykla. Slastí. Pomalu začal přirážet. A když zjistil,jak začínám být čím dál vzrušenější,u pomalých přírazů nezůstalo. Začal přirážet jako o život a já byla v sedmém nebi. Nešlo se ani krotit,občas ze mě vyšel hlasitý sten,krom těch tišších,vydávaných hlasitým dýcháním..
"Otoč se a vyšpul na mě tu tvoji krásnou prdelku!"
Poslechla jsem...
Pomalu našel moji kundičku a vsunul mi ho tam. Já jen sykla další slastnou vlnou,která projela mým tělem. Tohle jsem milovala... Milovala jsem v tu chvíli i jeho. Strašně moc.
Zezadu byla moje nejoblíbenější poloha. V téhle poloze mi nikdy nešlo udržet se zticha,vždycky jsem nakonec zněla jak pornoherečka,která musí vzdychat. Jenže já vzdychat nemusela,ze mě to vycházelo samo. S každým jeho přírazem. Jakoby ze mě chtěl vyšukat duši. Vyrazit mi dech. Zničit mě. A mně se to líbilo.
Když viděl jak se mi to líbí,chytl mě za vlasy a donutil mě tím se pěkně prohnout v zádech. Jen jsem zase vzdychla slastí. A on pořád přirážel. A já se v duchu modlila za to,aby tahle chvíle NIKDY neskončila.
Po chvilce ho ze mě vyndal a strčil mi opět prstíky do kundičky. A pořád mi ji šukal jako o život. Jeden prstík,druhý,třetí... A já pořád tekla...a jemu se očividně líbilo koukat na můj vzrušený výraz ve tváři.
"Můžu i druhou dírku?" zeptal se ze slušnosti.
"To víš že jo," odpověděla jsem naprosto vážně a přesto vášnivě. Žádná ironie nebo sarkasmus.
Moji šťávičku použil místo lubrikantu. A pomalu mi ho tam vsunul. Trocha bolesti...ale ta mi nevadila,s análkem jsem problém neměla. Ano,bolelo to trošku víc,než když jsem ho měla třikrát týdně,ale když si análek pomalu zvykl na jeho péro,bylo to neskutečně úžasné. Očividně si to taky užíval :-) A já slyšela,jak ho to rajcuje,jak dýchá zrychleně....
Po chvilce mě otočil,rychle sundal kondom a dohonil si ho nade mnou. Ránu měl přesnou - na moje prsa.
Oba jsme vydechovali jak po uběhnutí půlmaratónu. A přesto jsme byli tak šťastní,(u)spokojení...
"Pojď ke mě,"zašeptl,sednul si na vedlejší sedadlo a začal mě něžně líbat... Pomalu,něžně,uspokojeně... Krásné zakončení toho všeho....toho vzrušujícího zážitku..
Z kabelky jsem vytáhla kapesníčky a začala se utírat. Prsa,kundičku (ze které toho vždycky teklo i bez toho,aby se do mě někdo vystříkal)... Jen mě tiše sledoval. A já si jeho pohledy užívala. A snad i lehce z provokace jsem si nenápadně hrála se svýma kůzlátkama... Jen ať to vidí :-))
"Bylo to super," poznamenala jsem mezi zklidňujícími se výdechy.
"Jsem rád,že se ti to líbilo....ty má vlaková kamarádko."
Neměla jsem dál slov. Upravila jsem se a i přesto že jsem neměla ve zvyku usínat ve vlaku,tentokrát jsem usnula hned. V Praze mě něžně vzbudil a na rozloučenou jsem dostala vášnivou pusu a plácnutí přes zadek.
"Tak ahoj a třeba zase někdy," rozloučil se se mnou s lišáckým úsměvem na rtech...

Takže? Kdo se mnou pojede vlakem na výlet? :-))
100% (8/0)
 
Categories: Anal
Posted by vlkovamarka
2 years ago    Views: 668
Comments (5)
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
2 years ago
hezky napsaný. :)
2 years ago
Příště jedu s tebou! :D
2 years ago
krasné...prijemne ma to vzrusilo :-)))
2 years ago
super cteni!
2 years ago
vyloženě nadherny,přímo ze života.
něco podobnýho jsem též zažil