V noci...

Tato povídka nepatří vyloženě do kategorie Hardcore. Je spíš o lehce dominantní slečně. Jenže nějakou kategorii před vložením vybrat musím :-) A tato byla z nich nejvýstižnější...

Měla neuvěřitelnou chuť na sex. Po sexu toužila celý boží den. Potřebovala ho. Možná i více,než vodu či vzduch. Klidně by se vzduchu vzdala za jednu vášnivou noc s někým šikovným...
Konečně přišel domů z práce. Čekala na něj jak na spásu. Potřebovala chlapa,ne nějakou gumovou hračku. Nic se nevyrovná druhému člověku.
Přišla k němu,lehce ho políbila... Nechal se vést. A ona ho zavedla do ložnice. Přivedla ho k posteli,lehnul si,ona na něj a líbala ho. A mezitím mu svlékala tričko... Když bylo tričko dole,začala ho hladit po těle a lehce škrábat.
"Chvilku počkej",zašeptala mu do ucha. A on tam jen tak ležel,zatímco ona odběhla. Netrvalo dlouho a byla zpět. S sebou si přinešla šátek a pouta. Ta pouta,která už hodně dlouho nepoužili. Zavázala mu oči hedvábným šátkem,ruce připoutala k nohám postele....a jala se sundávat kalhoty. Když mu sundávala trenky,jakoby náhodou zavadila o jeho poklad. Naráz tam ležel,nahý,spoutaný,se zavázanýma očima.. Nic neviděl. Mohl jen doufat,co bude,co přijde.
Byla si vědoma toho,že nic nevidí,že mu zbystřily ostatní smysly...v takové chvíli mohl spoléhat jen na sluch. Odešla do kuchyně a přinesla si z mrazáku pár kostiček ledu. Ze šňůry na prádlo si vypůjčila pět kolíčků a vydala se zpět za ním. Už na ni čekal...
Sedla si vedle něj a začala mu přejíždět po těle. Pozornost věnovala bradavkám,které považovala za podceňovanou část mužského těla. Po chvíli mu krásně stály a on jen tiše hekal. Rukou přejela níže,na bříško a podbřišek...lehce ho hladila,jen konečky prstů....snažila se v něm vyvolat frustraci z toho,že se vždy přiblíží jen k jeho penisu,ale na jeho malého kamaráda se nedostane.
Po chvilce se "náhodou" dotkla i jeho chlouby.
Do druhé ruky si vzala kostičku ledu,trošku ji rozpustila v ruce a první kapka spadla na jeho krk. Lehce se otřásl. Překvapením i chladem ledu. Kostičkou mu přejížděla po těle. Jen se lehce otřásal. V tom se vyžívala,v tom slastném týrání jeho tělíčka. Tělíčka,které se nemohlo pohnout ani o centimetr,protože bylo svázané. Nemohl protestovat proti tomu,co pro něj měla připravené,neboť nevěděl do poslední sekundy,co ho čeká. Ten pocit milovala.
Když jí rozpustil kostičku ledu svým horkým tělem,začala se věnovat jeho ocásku. První jej jen hladila po celé délce,po chvíli si ho vzala do ruky a začala ho pomalu a jemně honit. Postupně přidávala na síle a rychlosti... Pod rukou cítila,jak mu krásně tvrdne...
Ideální chvíle na to si taky užít. Sundala si kalhotky,rozevřela si kundičku a nasedla si mu zlehka na obličej. Rukama si přidržovala závojíčky,aby se mu lépe lízalo... snažil se,ale bylo to málo. Odsedla si a vlepila mu facku. "Copak ty neumíš pořádně lízat?! Jestli mě aspoň jednou neuděláš pusou,máš se na co těšit!!!"
Snažil se,ale pořád to bylo málo. Tentokrát už facky byly dvě. Ani třetí pokud nedopadl dobře. To si už zasloužil led na ptáka. "Hezky oledujeme...",použila ironicky parodii na nejmenované sušenky.
Jen sykal.
Potom dostal další šanci,to už si rozmyslel,jakou taktiku lízání zvolí. Přece jen,nebyl s ní poprvé aby nevěděl,jak se jí to líbí. A to je neomluvitelný fakt,že se ji nesnaží udělat hezky pořádně hned napoprvé!
Potom se nad ním už slitovala a začala se opět věnovat jeho krasavci. Trošku si ho předhonila....a potom se už o něj začala starat jazykem. Pěkně pomalu mu přejížděla přes žalud,brala si ho do rtů...chvilkama lehce sála. A někdy jí "nechtěně" vklouzl až do krku...
Byla ze všeho tak nadržená...pořádně mu olízla péro...na pytlík mu dala tři kolíčky,jeden na každou bradavku....a nasedla si na něj. Jak si tak rajtovala na koníčkovi,občas jen tak zavadila o kolíček na bradavce...občas se jí zase zachtělo si pohrát s kolíčkem na jeho těle.... Bolestivá grimasa na jeho tváři jí přinášela úžasný pocit nadvlády a síly.
Když viděla,že už se blíží k vrcholu....slezla z něj dolů a do pusy mu nacpala svou bradavku,aby ji lízal. Poslušně se činil,očividně by udělal v takové chvíli cokoliv jen proto,aby ho dodělala.
Sundala mu kolíčky z těla a hned potom mu strčila do pusy i svou druhou bradavku....a dokud necítila,že ji má pořádně tvrdou a vztyčenou,nedala mu pokoj. Potom ho lehce pohladila po tváři,dala mu pusu na čelo a nasedla na něj. Rajtovala na něm tak,jak věděla,že to miluje. Chtěla mu konečně to vyvrcholení,po kterém tak toužil. Když cítila,že už je před branami vrcholu...jen si odsedla a rychle ho dodělala rukou. Chtěla vidět,jak moc si to užil... Výstřik byl opravdu silný a málo toho nebylo...

A potom zazvonil budík. Nezbylo než si povzdechnout "Sakra! To byl ale rajcovní sen!"
100% (4/0)
 
Categories: Hardcore
Posted by vlkovamarka
2 years ago    Views: 1,099
Comments (1)
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
2 years ago
Krásný sen, ne zas tak neuskutečnitelný