Chłopaki robaki

Były upalne wakacje gdy postanowilismy z chłopakami że wybierzemy się nad Wisłe popływać. Mieliśmy po 18 lat i była nas 4. Rozebralismy sie do majtek i hlup do wody. Było orzeźwiajaco. Wychlapalismy się za wszystkie czasy. Później poszlismy, po gorącym pisaku, w krzaki się przebrać, a raczej zdjąć mokre majtki. I tu zabawa sie zaczyna. Wszyscy równo pozowaliśmy na waleta z uśmiechem od ucha do ucha. Oglądalismy swoje zimne i skurczone ptaszki. Nasze posladki też były zimne. Wiem bo sprawdziłem kładząc rekę koledze na tyłku. Koncówki moich palców sięgały jego rowa, a on dotkną dłonia mojego siurka i stwierdził:
- Zimny.
Pozostałych dwóch kolegów zaczeło dotykac się grzybkami swoich sztywnych kutasów. Mi też staną i mój partner to poczuł. Jeden kumpel był przykości i miał większe cycusie, wiec tamtych dwóch zaczęło je całować, później lizać sutki i ssac je. Patrzyłem na to i sie trzepałem, Później kucnąłem, rozkraczyłem nogi, podniosłem ptaka do góry tak że jaja mi zwisały a reszta po koleji delikatnie macała moje wory. Grubszy kolega przyja pozycje na czworaka a my go macalismy. Łapaliśmy za cycki i za ptaka. Jeden z nas rozszerzył jego posladki i grzybkiem zacza jeździc po jego rowie.
Nagle... słyszymy jakies rozmowy. Wychylamy sie zza krzaków a tam dwie kobiety rozbieraja się do majtek i zaczynają opalac toples. Od razu się ujawniliśmy a one nie kryły zadowolenia. Aneta i Magda mówiły że mają po 30 lat. Przystąpilismy do orgii. Obciagały nam dowoli. Raz ustami, raz dupami. Spuszczalismy się na nie po kilka razy. Po wszystkim nasikalismy na nie by mogły zmyć z siebie jeszcze niedolizaną sperme.
Na końcu weszkismy razem do Wisły umyć się. Gdy stalismy tak w wodzie po kolana podpłynęła do mas motorówka z nagim małżeństwem po 50 i pogratulowali nam wypadu.
Dziewczyny dały nam na pamiątkę swoją bielizne i numery telefonu.
Po powrocie do domu całą noc jechałem na ręcznym.
78% (8/2)
 
Posted by swintuch
3 years ago    Views: 458
Comments (2)
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
2 years ago
Wiecej takich :)
spidigierek
retired
3 years ago
niezła przygoda:)