snakeeater100's Blog

[Story] Niemiecka żadza pieniądza!!

Witam.To historia znajomej.Jest niezwykle ciekawa i podniecająca wiec nie potrafie jej zachować dla siebie:)Posłuchajcie proszę.
Jestem 26 letnią kobieta.Mężatka do tego.Gdy wyjeżdzałam do pracy za granicą miałam 23 lata.Byłam już po ślubie i była to bardzo ciężka decyzja.
Zatrudniłam się u niejakiej pani Gerdy.Typowa niemiecka szefowa, która nie znosi sprzeciwu.Pracowałam u niej jako osoba do opieki nad starszymi osobami.Już od pierwszego dnia miałam złe przeczucie.Jej dziwne spojrzenia i niemieckie szeptania pod nosem zwiastowały nadchodzący kataklizm:)
Gerda była wysoką atletycz... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  4

[Story] Piwnica

Od spotkania z sąsiadką w windzie upłynęło już ze dwa tygodnie. Nie raz próbował się z nią spotkać ale unikała go i trzeba przyznać że robiła to całkiem skutecznie. Wracając po kilku piwkach od Maćka zastanawiał się kiedy znowu się nią zajmie. Marzyło mu się jej szczupłe ciało, malutkie acz pojemne usteczka, i te nogi. Długie, do samej ziemi. Wiedział że dużo by zrobił by znowu znaleźć się miedzy nimi. Otwierając drzwi z klatki wpadł na kogoś, gdy podniósł wzrok odebrało mu mowę. W drzwiach stała ona.

- Oj! Popiło się co ? – Spytała patrząc na niego gdy łapał równowagę. Jej uśmiech mówił że... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] Wynajem mieszkania.

Tego ranka robiłam wszystko w pośpiechu, jak zwykle gdy mam napięty grafik. Najpierw zakupy, wizyta z dzieckiem u dentysty na d**gim końcu miasta. W końcu zaprowadziłam synka do przedszkola i wróciłam do domu. Spodziewałam się tego dnia właściciela mieszkania, z którym miałam podpisać umowę najmu. Jak to kobiety lubimy ploteczki przy kawie, więc włączyłam ekspres do kawy i postanowiłam się odświeżyć pod prysznicem. Stałam tam chwilkę, gdyż lubię gorącą wodę rozbudzającą i relaskującą moje ciało. Po wyjściu zaczęłam nacierać ciało balsamem, gdy usłyszałam dzwonek do drzwi. Nie bardzo wiedząc, k... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] Moja Ciocia IzaHistoria ta wydarzyła się w ubiegłe wakacje. Od małego mieszkam w wielkim mieście, ale niemal cała moja rodzina mieszka na wiosce oddalonej ok. 400 km od mojego miejsca zamieszkania. Dlatego też odwiedzam ich regularnie jedynie w wakacje. Jakoś tak wyszło, że od kilku lat tam nie zaglądałem bo zawsze miałem sporo zajęć u mnie w mieście.

Jednak na początku tych wakacji zerwałem z dziewczyną, do tego dostałem zaproszenie na ślub jednego z kuzynów i postanowiłem pojechać na kilka dni i zobaczyć co się zmieniło w rodzinnych stronach moich rodziców. Podróż przebiegła spokojnie i po przyjeźdz... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago

[Story] W Barze

Jak zwykle w poniedziałki w Pubie pusto, jakaś obściskująca się parka w kącie, dwóch gości mocno już nagrzanych i jedna osoba przy barku. Była już 24:00 zamknąć mogłem dopiero za godzine więc z braku ciekawszych zajęć zacząłem rozmowe z dziewczyną przy barku.

Przychodziła często ale zwylke z znajomymi i nigdy nie było okazji żeby zamienić więcej niż jedno zdanie. Aż do tego dnia. Gdy zaczęliśmy rozmawiać sączyła już trzeciego Carlsberga z sokiem, ja byłem już po dwóch piwach i czterech kieliszkach czegoś mocniejszego (naszczęście szef zamiast zabraniać to jeszcze pił z nami) tak więc w dobr... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago

[Story] Domówka

Cześć chłopcy, jak zabawa ? – spytała – Jest super – odpowiedzieli – Chcieliśmy się napić jeszcze czegoś zimnego. – W lodówce jest piwo – odpowiedziała. Bartek podszedł do lodówki i wyjął trzy butelki – Napije się pani z nami ? – Jedno piwo nie zaszkodzi – pomyślała – Tak, dawaj tę butelkę. Usiedli i przez kilka minut rozmawiali o bzdurach i sączyli piwo. Chłopcy w tym czasie patrzyli na jej ciało pożądliwym wzrokiem. Ta jej bluzeczka była niesamowita. Joanna zauważyła zachowanie chłopców i zaczęło to się jej podobać. Już dawno nie była takim obiektem pożądania. Bawiła się z nimi co chwilę pop... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago

[Story] Ostra gra w karty!!!

Jestem regularnym gościem na męskich spotkaniach. Piwo, cygara, pokerek - wszystko to pozwala odprężyć się po dniu ciężkiej pracy. Z uwagi na charakter spotkań, zawsze odbywały się w dość hermetycznym gronie, ale ostatnio pojawił się nowy - kolega pana domu. Muszę przyznać, że grał nieźle, chociaż początkowo zbyt często blefował i chłopaki przejrzeli jego metodę. Cwaniak jednak już na następnym spotkaniu zmienił styl i znów rozgryzaliśmy go od początku. Za trzecim razem przyszedł z żoną - nie popełnił wielkiego faux pas - czasami chłopaki przychodzili z żonami - tradycyjnie zajmowała się nimi... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago

[Story] Szkolna wycieczka.

Zbliżyła się godz. 23. Część dziewczyn stwierdziła, że idą spać, a kilka postanowiło iść pograć w bilard. Joanna poszła z nimi. Wypite wino lekko szumiało im w głowach. Poszły na piętro do sali bilardowej. Przy dwóch stołach grali chłopcy z ich grupy sącząc piwo. Zajęły trzeci, wolny stół. Grały, popijając kolejne, zamówione lampki wina. Atmosfera robiła się coraz luźniejsza. Wymieszały się z chłopcami grającymi obok tworząc mieszane zespoły. Wszyscy bawili się doskonale. Joanna nie domyślała się, że wśród chłopców byli ci, którzy dobierali się do niej dziś w jaskini. Gdy dochodziła godz. 1 dz... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago

[Story] Moja żona wróciła do szkoły.

Moja żona wróciła na studia. Nie wiem czemu tak nagle, ale znudziło jej się siedzenie w domu i zapisała się zaocznie na uczelnie. Byłem z nią na inauguracji roku akademickiego - Dwadzieścia osób w grupie, w większości mężczyźni (wybrała kierunek techniczny), wszyscy w wieku poborowym - osiemnaście do dwudziestu jeden lat i moja Jola, trzydziestoparoletnia blondynka, wciąż bardzo atrakcyjna, po operacji powiększenia biustu. Już wtedy, mimo że była ze mną przyciągała spojrzenia. Podobało mi się to. Dawno temu, kiedy jeszcze nie była moją żoną, przyłapałem ją z byłym na tylnym siedzeniu jego sam... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] Noc poslubna(szantaż)

Dzień ślubu był jak wymarzony. Wesele jak każde, zespół muzyczny, tańce, żarcie i tak dalej. Ale ja strasznie się cieszyłem, że mam piękną i młodą żonę. Szczupłą, zgrabną, do tego jej suknia ślubna miała spory dekolt, zresztą na moje życzenie. Na weselu była większość ludzi starszych i kilka kolegów i koleżanek moich i żony. W pewnym momencie zauważyłem, że jeden z jej kolegów tańczy z moją świeżo upieczoną żoną i cały czas spogląda na jej dekolt lubieżnie się uśmiechając i coś do niej szepce. Poczułem ukłucie zazdrości gdy zauważyłem że jej to nie rusza a wręcz cieszy. Gdy później z nią tańc... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] AutostopBył początek lipca. Pogoda, jak zwykle o tej porze roku, była upalna. Szlam poboczem średnio ruchliwej drogi w kierunku Lublina, machałam rękami na przejeżdżające samochody, chcąc załapać się na stopa. Chciałam dostać się jeszcze przed zmrokiem do Augustowa, gdzie od kilku dni bawili już moi znajomi. Żałowałam tych paru dni, ale zatrzymały mnie w domu tak zwane sprawy rodzinne. Teraz byłam jednak już wolna jak ptak, mając w dodatku świadomość, ze przede mną dwa tygodnie przedniej zabawy. Jeszcze żeby tylko ktoś chciał się zatrzymać . . . Przeszłam około pięciu kilometrów i już widziałam w ... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] Koledzy z pracy

Raz na jakiś czas z kolegami z pracy organizowaliśmy spotkania tylko dla facetów. Tym razem impreza wypadła u mnie. Dwunastu facetów, morze alkoholu, zamówione panienki, zapowiadało się świetnie. Jednak tego co się wydarzyło w żaden sposób wyobrazić sobie nie mogłem. Popołudniu Ewa, moja osiemnastoletnia córka, wyszła na noc do Iwony, swojej najlepszej przyjaciółki. Zostałem sam więc zacząłem powoli szykować się do zabawy – prysznic, golenie itd. Uświadomiłem sobie, że w ferworze przygotowań zapomniałem zakupić jakiś alkohol, a co to za impreza bez alkoholu?. Postanowiłem poczekać, aż wszyscy ... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago

[Story] Szantaż małolata.

Marka poznałam jakieś dwa lata temu. Od samego początku wpadł mi w oko. Pomimo tego że od trzech lat byłam już mężatką postanowiłam że mały romans mi nie zaszkodzi. Od dawna poza mężem nie miałam żadnego faceta, a więc przyszedł już najwyższy czas żeby moja pusia mogła się zabawić. Po około dwóch miesiącach wreszcie Marek mnie przeleciał. Od tego czasu wpadał do mnie do mieszkania gdy tylko mój mą wyjeżdżał. Podczas jednego z naszych spotkań Marek zrobił nam kilka zdjęć w trakcie naszych gorących pieszczot. Bałam się że zdjęcia mogłyby wpaść w ręce mojego męża, a więc zeskanowałam je i zachowa... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  2

[Story] Kawalerski wieczor:))

Kolega z pracy zaprosił mnie na wieczór kawalerski. Znając przebieg tego typu imprez, na których bywałem wcześniej, zawsze kończyło się telefonem do agencji towarzyskiej.
Dlatego przed wyjściem zaproponowałem żonie rolę panienki tego wieczoru. Po krótkim namyśle wyraziła zgodę.

Impreza rozpoczęła się o 20. Oprócz kawalera i mnie było jeszcze trzech kolesi. Piliśmy wódeczkę i gadaliśmy. Po pewnym czasie rozmowa zeszła na temat kobiet i seksu. Gospodarz wieczoru opowiedział nam, jak zdobył kobietę, którą jutro miał poślubić.

Kilka miesięcy temu w domu jego kumpla zorganizowano pokera. Gra... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] Wyjazd z mama na wies.Czesc 1

Wreszcie spełniło się marzenie mamy o małym domku na wsi. Ojciec, który już zarabiał dosyć porządnie, przez ostatnie lata harował dodatkowo, aby na ową wiejską inwestycję starczyło. Kiedy wreszcie sfinalizował zakup domku, resztą czyli jego zagospodarowaniem zajęła się mama. Najgorsze w tym było to, że prawie każdy weekend musiałem jechać tam z nią, aby pomóc jej w pracach. Na szczęście domek nie był zbytnio zaniedbany i już po paru tygodniach naszej pracy zaczął nadawać się do zamieszkania. Mama chciała jak najszybciej wszystko skończyć, aby tegoroczne lato spędzić już w swej posiadłości. Jed... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  5

[Story] Zona przyjaciela

Weszła na stół i tańcząc w rytm swojej własnej muzyki zaczęła rozpinać guziki marynarki. Powoli, bawiąc się nami rozchylała poły ubrania pokazując kawałki piersi. W końcu zobaczyliśmy całe, piękne, ciężkie piersi zakończone ciemnymi dużymi sutkami ze złotymi kolczykami. Wstaliśmy niczym na rozkaz, wyjmując stojące po tym pokazie członki a nasza cudowna kobieta szybko zsunęła z siebie spódniczkę, ukazując wygolona do zera cipkę i cudowną krągłą pupę. Stając na czworakach, niczym puma zbliżyła się do mnie – w końcu byłem Prezesem i coś mi się należało ekstra – kołysząc piersiami, dotarła i nie z... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago

[Story] Wyjazd z mama na wies.Czesc 2

Telewizor stał w pokoju mamy, więc gdy powiedziała, że chce się już położyć musiałem wyjść. Zanim zamknąłem drzwi usłyszałem jeszcze
- Jeśli chcesz pooglądać telewizję, to możesz przyjść. -
Wróciłem więc i pomogłem jej rozebrać łóżko. Wzięła koszulę nocną i zniknęła w łazience. Co prawda gdzieś podświadomie cały czas czaiło się przekonanie, że to wszystko nie jest takie normalne jak wygląda. Jeszcze nie wiedziałem jak to wszystko nazwać, ale czułem, że coś nie tak. Drgnąłem słysząc dzięki telefonu komórkowego. Wyświetlał numer telefonu naszego mieszkania. Oczywiście był to ojciec. Zapytała j... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  2

[Story] Wyjazd z mama na wies.Czesc 2

Telewizor stał w pokoju mamy, więc gdy powiedziała, że chce się już położyć musiałem wyjść. Zanim zamknąłem drzwi usłyszałem jeszcze
- Jeśli chcesz pooglądać telewizję, to możesz przyjść. -
Wróciłem więc i pomogłem jej rozebrać łóżko. Wzięła koszulę nocną i zniknęła w łazience. Co prawda gdzieś podświadomie cały czas czaiło się przekonanie, że to wszystko nie jest takie normalne jak wygląda. Jeszcze nie wiedziałem jak to wszystko nazwać, ale czułem, że coś nie tak. Drgnąłem słysząc dzięki telefonu komórkowego. Wyświetlał numer telefonu naszego mieszkania. Oczywiście był to ojciec. Zapytała j... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] Spłata długu:)

Moja współlokatorka jest osobą odnoszącą same sukcesy. Studiuje na prestiżowej uczelni oraz pracuje w biurze. Wiedzie jej się bardzo dobrze, bez pomocy ze strony rodziny. Nie wiem dlaczego od zawsze była moją przyjaciółką. Jestem szkolnym głupkiem, tym który nigdy nie pracował, a w szkole prześlizgiwał się z klasy do klasy. Nigdy nie rozumiałam dlaczego ona jest dla mnie taka wspaniała i dlaczego nigdy nie żądała ode mnie niczego w zamian. Przygarnęła mnie do swojego domu, pozwalając mieszkać u niej za darmo. Nadejdzie kiedyś czas, że będę musiała za to zapłacić, nieprawdaż?

Pewnego dnia, w... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  1

[Story] Wesele:)

Zawsze chciałem żeby się tak ubrała. Piękna czerwona sukienka na ramiączkach. Była bez stanika, nie mogła go z resztą założyć do tej sukienki, ze względu na odsłonięte plecy. Długość też niemal wymarzona. Kończyła się jakieś 10-12 cm nad kolanem. Taka długość pozwalała na to żeby delikatnie odsłaniać koronkę od cielistych pończoch samonośnych, kiedy dawała krok do przodu. Na nogach czarne szpilki, zapinane paseczkiem na kostce. Gdy ją tak zobaczyłem, zaniemówiłem. Robiła niesamowite wrażenie. Była pełna seksapilu, uwodzicielska, szykowana i niesamowicie zmysłowa. Miałem chęć się od razu na nią... Continue»
Posted by snakeeater100 1 year ago  |  8