Motra e Gruas

Pasi na ftuan vjehrrit, vendosë m të shkojmë për disa ditë në Durrës për pushime.

Plani është që gruaja të udhëtoj me prindërit e vet me veturë sepse është më e përshtatshme për djalin që është vetëm 2 vjeçar, dhe me njërën motër. Kurse un do të udhëtoj me autobus me motrën tjetër të gruas, të cilën do ta quaj Albulena (për arsye që kuptohen nuk do ti ja them emrin e vërtetë ).

Dy ditë para se të niseshim, kuptova se me mua dhe Albulenën do të vinin edhe dy shoqe të Albulenës.

Është ora 3:30 në mëngjes dhe gjendem në stacionin e autobusëve në Prishtinë . Albulena veç kishte arritur dhe po pinte cigare me shoqet e saja.
Meqenëse kam qenë vetëm atë natë , tërë natën kam shikuar porno dhe kam biseduar me femra në kamerë. Eksitimi nuk më është hequr edhe pas dy masturbimeve.

I përshëndes shoqet e Albulenës dhe filloj të bisedoj. Njëra prej shoqeve kishte veshur minifund. Kurse tjetra një bluzë shumë seksi ku i shiheshin majat e cicave. Kurse Albulena nuk kishte veshur diçka që të më eksitoj shumë, edhe pse gjatë këtyre 7 viteve sa jam i martuar, disa here kam menduar për të. Kur shkoja te miqtë, hyja ne tualet dhe kërkoja brekë të pa lara, duke menduar që janë të Albulenë s masturbohesha dhe derdhesha në brekë të saja.

U eksitova shumë. Kari mu bë hekur i fort dhe gjithë kohën mendova se si të ulesha në autobus me njërën prej shoqeve të saja. Mirëpo Albulena me ftoj që të ulemi bashkë dhe u ula pa bërë shumë zhurmë.

Në rrugë e sipër mendoja vetëm për shoqet e saja që ishin ulur paralel me neve. Disi e heka karin prej brekëve dhe tash kari më prekte direkt në pantallona. Kjo më eksitoj edhe më shumë. Albulenën e kishte mar gjumi dhe e kishte mbështet kokën në supet e mija.

Bërryli im i majtë ishte te cica e saj e djathtë. Mundohesha ti prek këmbën por kisha frike mos po zgjohet. Arita në një gjendje që gati nuk mund ta kontrolloja më (ose nuk doja ta kontrolloja). Fillova ti desh pullat e pantallonave, pas nja 5 minutash i heka 3 pulla. Rrezikova dhe e nxora karin jashtë vetëm për disa sekonda dhe prapë e futa brenda. Në një moment Albulena u zgjua nga gjumi dhe filloj të rehatohej edhe më shumë. E vendosi kokën në prehrin tim dhe tash më dukej që nëse e prek vetëm edhe një here karin, do të derdhem menjëherë. Pas pak Albulena e vendos njërën dorë në prehrin tim, njëjtë sikur e vendosim dorën ne jastëk kur jemi në gjumë.

E ndjeva prekjen e saj në karin tim edhe pse nuk e kishte kap të tërin. Fillova të pulsojë me kar kurse ajo ma shtrëngoj një here karin mbi pantallona, por sigurisht akoma në gjumë. Kari filloj të lëshoj sekrecione. Vazhdova ta lëviz deri sa dora e sajë e preku lëkurën. Qëndrova pa lëvizur dhe me sy të mbyllur. E lëvizja karin sa më shumë që mundesha, Albulena ngadalë e futi dorën në hapësirën mes pullave dhe tash ma kishte kap karin. Nuk zgjati as 2 apo 3 minuta dhe un u derdha. Pantallonat i kisha bërë qull, por isha derdh edhe në dorën e saj.

Autobusi u ndal të një restorant në afërsi të kufirit në Morinë. Shoqet e saja dolën jashtë për cigare dhe Albulena u zgjua duke pretenduar se asgjë nuk kishte ndodhur. Njëjtë bëra edhe un. Gjithçka tjetër u kthye në normale.
Më nuk kemi bërë asgjë, shpresoj që së shpejti do të punoj diçka në këtë drejtim.

100% (2/0)
 
Categories: Taboo
Posted by petruchi
2 years ago    Views: 85
Comments (3)
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
eremiti
retired
1 year ago
Shume seksi :)
Ti hap dhe une pullat te fuse doren albulena :)
2 years ago
shum bukur ..nese keni ako ,ju lutempostoni
2 years ago
ju lutem komentoni