Nasza Klasa

Kilka lat skutecznie wzbraniałem się przed narodową chorobą posiadania konta na naszej klasie. Sztuczne uśmiechy, udawane komentarze do zdjęć, które nie są przecież niczym nadzwyczajnym, do tego plotki i otwarte przechwalanie się swoim dorobkiem życia to rzeczy, które mnie nie pociągały i nie chciałem w nich uczestniczyć. Nawet opierałem się większości prośbą znajomych wychodzącymi z pytaniami, masz naszą klasę, załóż konto, dlaczego cię tam nie mogę znaleźć? Wszystko zmieniła koleżanka ze studiów, która podczas małego flirtu na wykładzie mówiła o swojej wycieczce do Tunezji i innych zgromadzonych zdjęcia. To nie wiarygodne jak szybko zmieniłem swoje przekonania dla kilka słów kobiety. Wieczorem usiadłem przed monitorem, wypełniłem rubryki rejestracji i nie mogłem się doczekać widoku Edyty, która na pewno będzie miała o wiele mniej ubrań na sobie!
Szybko moje zaproszenie zostało przyjęte i zacząłem zwiedzać z entuzjazmem galerię, niestety zobaczyłem również mężczyznę przy jej boku, on na fotkach wargami musiał jej skórę, dłonie trzymał wokół piersi, a rozmowa na czacie bardziej toczyła się na temat uczelni, przejrzałem ją ona szukała kogoś, aby jej napisać pracę, miała w tym interes aby być miła dla mnie. Następnego dnia moja skrzynka pocztowa została zasypana informacjami o prywatnych wiadomościach, ja nikogo nie szukałem sami znajomi mnie wynaleźli, co ciekawe osoby, które znałem jeszcze z czasów szkoły podstawowej. Wchodząc na główną stronę portalu jeszcze przed logowaniem zauważyłem nowo dodane zdjęcie, normalnie kolejne stroje widoki z wakacji nie przyciągnęłyby mojej uwagi, na ty ujęciu było widać jednak coś innego kobiece zgrabne nogi! Skuszony widokiem otworzyłem fotografię i nie mogłem oderwać wzroku. Szczupłe opalone łydki, kształtne uda z idealną przerwą między nimi i do tego mocno obciskające wzgórek łonowy majtki! Ale to nie wszystko na środku majteczek powstało wcięcie, materiał wszedł troszeczkę do cipki! Konto miało status fikcyjne, a w jedynymi informacjami jakie widniały to wiek czterdzieści dwa lata miasto i imię Marzena. Dobre kilkanaście minut podziwiałem gładkość skóry, patrzyłem jak gumka majtek ściska delikatną skórę uda, aż nie mogłem się opanować. Wyłączałem fotkę, ale za chwilę do niej wracałem. Jakoż iż było to konto fikcyjne tylko z jednym zdjęciem zostawiłem swój komentarz:
„Dawno nie widziałem tak ładnych nóg, a te ujęcie powoduje, że nie mogę oderwać od nich wzroku, są wręcz hipnotyzujące. Powodują, że serce bije szybciej! Zazdroszczę temu, kto ma szanse na ich pieszczoty” -wysłałem
Następnego dnia na portalu znalazłem zaproszenie do znajomości, nie byli to dawni znajomi, a konto fikcyjne, na którym zostawiłem komentarz, w oknie głównym zobaczyłem informację, że Marzena dodała zdjęcia! Zapomniałem pracy, jaka czekała mnie przy komputerze, to czucie można porównać do zauroczenia przez sex telefon, ja musiałem je zobaczyć. Powiększyłem miniaturkę i moim oczom ujrzały się te same nóżki w wysokich trzynastocentymetrowych szpilkach był wyprostowane jeszcze bardziej smuklejsze i idealnie szczupłe! Na kolankach nie było zawiniętej skóry, na udach brak cellitu. Czymś, co spowodowało bicie mojego serca to opis dodanej fotki, autorka dała tylko dwa słowa „Nie pieszczone nogi. Przyglądałem się długo fotografii tym razem się nie zastanawiałem dodałem kolejny komentarz:
„One są zasługują na najdelikatniejszy dotyk, zasługują na głaskanie opuszkami palców na dotykanie ich i podziwianie. Ich każdy kawałeczek musi być pieszczony godzinami”
Na końcu dodałem:
„Szkoda, że tak mało kobiet nie ma takich ud jak twoje”
Przez kilka dni Marzena w ogóle nie logowała się na naszą klasę, napisałem jej wiadomość prywatną z podziękowaniami, że zaprosiła mnie do znajomości jak i za fotki, które nie pokazują żadne kamerki w Polsce. Za kilka dni na jej profilu pojawiło się kolejne zdjęcie, przez opis i obiekt na nich ukazany jakbym czuł, że ta kobieta zrobiła je specjalnie dla mnie!
Stała oparte o jakieś drzewo czarna krótka spódniczka była podwinięta tak, że było widać jej bieluteńkie figi i nóżki całkowicie wyprostowane. Ona wypięła się dla mnie pokazała mi kawałek swojej dupy! Jeszcze specjalnie zawinęła gumki fig do góry, aby wychodziły z nich kawałki nagich pośladków! W opisie napisała: Moje czułe punkty
Mając dwadzieścia cztery lata i dawno nie masturbując się przed ekranem monitora ja do tego wróciłem! Wyjąłem penisa i zacząłem do delikatnie walić patrząc na fotkę zupełnie obcej kobiety! Na to jak długie i cudowne są jej nóżki! Robiłem sobie dobrze patrząc na laskę z naszej klasy! Kobietę, która miała już ponad czterdzieści na swoim karku. Dotykając się i robiąc sobie dobrze dodałem tym razem bezpruderyjny komentarz!
„Czułe punkty nie wymagają już tylko opuszków dłoni, je trzeba całować, zbierać wargami całą tą delikatność, jaką daje skóra. Położyć rękę na kolanku i przesuwać w górę. Ja na pewno bym się im nie oparł!” – wysłałem! Uwolniłem wzmożone napięcie seksualne przed fikcyjnym profilem!
Jeszcze niedawno byłem przeciwnikiem naszej klasy, teraz logowałem się tam niemalże, co godzinę by sprawdzić czy przypadkiem nieznajoma nie zamieściła nowych fotek, a gdy nie było nowej, po raz kolejny przeglądałem te wcześniej dodane.
Było już grubo po dwudziestej czwartej już miałem wyłączać komputer, kiedy postanowiłem szybko po raz ostatni wejść na portal społecznościowym, nadzieja na nową fotografię spełniła się! Tym razem nieznajoma zamieściła zdjęcie z wanny! Leżała z lekko podkurczonymi nogami, a na jej biodrach nie było majtek, przez taflę wody dało się dojrzeć zarys kłębka czarnych włosków obrastających jej cipkę! Nie wstydziła się pokazać płytkiego pępuszka i cudnych kolanek, zachwyt nad jej ciałem był jednak niczym w porównaniu z szybko bijącym sercem spowodowanym opisem: Jutro ulica Baltazarska 2/6 godzina 9.00 Czekam! To nie był zwykły podpis fotografii, to było zaproszenie na spotkanie skierowane do mnie. Podenerwowany długo się zastanawiałem, czy przypadkiem to nie jakieś żarty, czy nie mam do czynienia z jakimś internetowym zboczeńcem, ale nie to były realne fotki kobiety robione średniej jakości aparatem. Wiedziała ile mam lat, że jestem prawie dwa razy młodszy, nie przeszkadzało jej to ona podała adres! Leżałem w łóżku, ale nie mogłem zasnąć od godziny dziewiątej dzieliło mnie już osiem godzin!
Normalnie jestem śpiochem, ale tym razem byłem już o szóstej na nogach, zorientowałem mapę, nie myślałem iść na wykłady, postanowiłem odrzucić nieśmiałość i zjawić się u niej o podanej godzinie. Trochę zajęło mi poszukiwanie adresu, blok był zwykły niczym niewyróżniający się od innych obok, wszedłem na pierwsze piętro i przyglądałem się drzwiom. Normalne drewniane nie wskazywały na jakiś burdel czy na melinę. Nacisnąłem dzwonek i czekałem. Ktoś patrzył przez wizjer, spoglądał prosto na mnie, a ja zaciskałem zęby z niewiadomej. Nawet nie znałem jej twarzy, nie widziałem jak wygląda mogłem podziwiać jej nogi i kawałki pośladków na fotkach! Klamka otworzyła się i w progu pojawiła się wysoka szczupła blondynka z lekkimi odrostami. Chciałem coś powiedzieć jednak ona machnęła ręką bym szybko wchodził do środka! Jej twarz, choć lekko przypudrowana zdradzała wiek, jaki podała na naszej klasie, za chwilę jednak spojrzałem na nogi. Nie miałem wątpliwości, to były te same, co na fotkach. Długie, lekko opalone, a co najważniejsze zgrabne jak u młodej nastolatki! Zaprosiła mnie do dużego pokoju, w mieszkaniu byliśmy tylko my dwoje, nie było żadnych osób, na ścianach wisiały zdjęcia dzieci i stary portret ślubny. Bez wątpienia to była mężatka. Początkowo rozmowa toczyła się o życiu w wielkim mieście potem o braku namiętności i pieszczot, przez co szybko zrozumiałem, że czuje się niedoceniana i brak było jej komplementów. Zapytany czy czegoś się napije, odmówiłem, lecz Marzena powiedziała, że i tak coś przygotuje. Zniknęła nie było jej dobre dziesięć minut kiedy do pokoju weszła w lekkich szpilkach i samej czarnej bieliźnie! Stanęła przede mną ze złączonymi cudownymi nogami i zapytała:
„Czy słowa, które pisałeś o mnie są prawdą?”
Nie dałem już jej żadnej odpowiedzi, wyciągnąłem dłonie i zacząłem leciutko dotykać kobietę po zgrabnych nogach po łydkach, kolankach przesuwałem samymi opuszkami palców dając jej największą delikatność, jaką posiadałem w sobie! Posunąłem się trochę wyżej i znalazłem się na udach! Cudownie miała gorące, im wyżej tym wydawały się jeszcze bardziej emanujące ciepłem. Jej delikatna skóra sprawiała, że sam dotyk był olbrzymią przyjemnością! Przybliżyłem się do niej i przysunąłem usta, nie wyjmowałem języka, a ocierałem się o jej uda swoimi wargami ust. Pocałowałem leciutko, i spojrzałem na jej reakcję, nie protestowała wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej je rozchyliła! Wyjąłem koniuszek języka i od kolana powolutku doszedłem do granicy z majtkami. To samo zrobiłem z d**gą nogą, w chwili gdy znalazłem malutki pieprzyk na skórze ja go całowałem. Z minuty na minutę pozwalałem sobie na więcej kilka milimetrów wchodziłem języczkiem pod gumki majtek, przesuwałem nim wzdłuż ich linii, swoje dłonie położyłem na pośladkach i masowałem, co sprawiło, że kobieta coraz szybciej oddychała przez swój nosek! Działała na mnie, podniecała mnie w końcu odważyłem się i buzię dostawiłem do centralnego miejsca jej czarnych majteczek pod którym znajdowała się cipka! Kierowała ręce w moja stronę myślałem, że tego nie chce, jednak nie ona głaskała mi włosy, kiedy ja lizałem jej cipkę przez majtki! Marzena dała krok do tyłu i sięgnęła do czarnej koronki! Zdejmując je przede mną! Uwolniła lekkie czarne kłębuszki i swoją cipeczkę na oczach obcego chłopaka z naszej klasy! Położyła się na plecach koło mnie i podsunęła swoją nogę w moje dłonie! Pieściłem nóżkę coraz bardziej coraz namiętniej i wyżej! Dochodziłem do cipki przejeżdżałem przez rowek i wracałem do kolejnej nóżki rozpoczynając drogę od małej kosteczki. Jej oczy tego nie skrywały, była rozpalona, szepnęła po cichutku, czy mam prezerwatywę. Szybko poszedłem do kurtki wyjąłem gumkę i stanąłem nad nią! Leżała rozkraczona, gotowa na to! Zachowywała się jakby trochę nieśmiale, czułem, że mogła nie mieć nigdy innego faceta niż męża, a teraz wystawia cipkę przed gówniarzem i na to czeka! Szybko pozbyłem się koszulki i spodni i uwolniłem penisa na zewnątrz, nałożyłem gumkę i zbliżałem się do jej pochwy. Miała zamknięte oczy, zaciśnięte piąstki, widziałem, że stara się być rozluźniona. Pierścień pochwy miała strasznie ścisły, moja główka penisa walczyła z nim, ale kiedy weszłam to zagłębiłem się w gorące masło! Jej cipka jak na czterdziestolatkę była naprawdę wąska, jej ścianki pieściły mojego penisa z każdej strony! Zacząłem ruszać biodrami, zacząłem ruchać zaniedbywaną mężatkę! Robiłem to powoli, żadnym pędem, po prostu wbijałem go po jądra i cofałem się. Po minucie może dwie ona sama uniosła swoje długie nogi do górzyco spowodowało, że jeszcze bardziej zacisnęła się na moim kutasie! Ściskałem jej kolanko, masowałem udo i ruchałem! Piersi miała schowane za biustonoszem, ale raz tam wszedłem palcami i pozostawiłem go w nieładzie! Czułem, że tej dojrzałej jest dobrze. Oparłem dłonie na jej ramionach teraz mocniej waliłem biodrami aż jej nogi lekko się uginały, a ona cichutko jęczała zadawalana! Zbliżał się finał, pragnąłem, aby długo go nie zapomniała. Położyłem raczki pod jej pupę i pieszcząc pieściłem kakaowe oczko pocierając go dłonią a sam bijałem się najmocniej jak mogłem. Już nie mogłem wytrzymać, ostatni raz wjechałem do jej środka tak że jądra mocno obiły o pupę i zatrzymałem się by dać czuć pulsującego strzelającego fiuta! Wyszedłem, a ona leżała bez ruchu, jęczała tylko z wielkiej rozkoszy! Zdążyłem się ubrać napić soku, kiedy ona wróciła do rzeczywistości, poprosiła mnie abym wyszedł, tłumaczyła, że nie jest bezpiecznie tu w mieszkaniu, na końcu dodała oczekuj wiadomości na naszej klasie.
Z Marzeną spotykam się dwa razy w tygodniu, staram się być bardzo dyskretny, szaleję za jej nóżkami, a i co najważniejsze rozwijam profil na naszej klasie. Może i jest to narodowa choroba, ale w moim przypadku, jaka przyjemna i na pewno nie przestanę codziennie się logować!
100% (7/0)
 
Categories: Masturbation
Posted by cosmaty1985
2 years ago    Views: 253
Comments (1)
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
5 months ago
super