cody3's favorite posts & stories (12)

[Story] szkoła

Wczoraj pojechałam do szkoły niestety już wcześnie rano. Ubrałam się w obcisłe jeansy, czarny luźny tshirt, sweterek ze skórzanymi wstawkami i buty na obcasie. Pod koniec ostatnich zajęć, gdy rozmawialiśmy w większej grupie osób. Powiedziałam, że mam wolne mieszkanie bo mój chłopak wyjechał. Wszyscy rzucili propozycję, że robimy u mnie imprezę, ale ja się nie zgodziłam, że nie chce bez Twojej zgody. Po zajęciach podeszło do mnie dwóch kolegów, że może Oni we dwóch mogliby mnie odwiedzić po szkole. Stwierdzili, że przez całe zajęcia siedząc za mną mogli przyglądać się moim cyckom, bo moj bluzec... Continue»
Posted by olaolson1 1 year ago  |  Views: 5730  |  
100%

[Story] Wymacana w autobusie

Temat Bi zawsze mnie fascynował . Mój mąż nie wiedział że podobają mi się również kobiety …
Zawsze dyskretnie to skrywałam …
Nie zapomnę pewnej przygody , którą przeżyłam w autobusie miejskim …jadąc z pracy .
Pracowałam do 15:00 więc to pora kiedy większość wraca z pracy . Był to letni dzień więc ubrana byłam typowo dla kogoś pracującego w biurze . Koszula , spódnica , żakiet … No może nietypowym strojem były pończochy samonośne ale o tym wiedziałam tylko ja…
Standardowo był tłok , człowiek przy człowieku stykający się ze wszystkich stron …
Zazwyczaj jazda z miejsca pracy do miasta gdzi... Continue»
Posted by elaura 16 days ago  |  Views: 1470  |  
100%

[Story] Lubieżna nauczycielka

Pani nauczycielka.


Pani Kasia była już w swojej klasie, czekała na przybycie pierwszych
uczniów. Od rana w głowie miała tylko jedną myśl przeżyć cudowny
orgazm. Miała prawie orgazm w pokoju nauczycielskim ale niestety ktoś
wszedł i popsuł cały plan. Musiała szybko podciągnąć rajstopy i
majteczki do góry i poprawić strój. Jak to by wyglądało jak by
dyrektorka zobaczyła swoją pracownicę z opuszczonymi do kostek
rajstopami masturbującą się, stojącą na środku pokoju
nauczycielskiego i jęczącą z rozkoszy.

Teraz była w klasie jeszcze sama. Pieściła swoje krocze rączką,
trzymając w ma... Continue»
Posted by hyperspeed 1 year ago  |  Views: 235  |  
100%

Office Fun

I went to meet a friend of mine at her office early one morning for coffee. As security let me in I bumped into a guy accidently. We looked at each other and caught our breath. I felt a familiar tightening between my legs. He apologised and let me pass. We headed towards the elevator together and as the elevator doors closed behind us he grabbed my head and began to kiss me. My knees started to go weak. His tongue flicking around my tongue, our lips against each other felt so damn good.

Suddenly the doors opened and we jumped apart. I headed off towards my friend's office as he headed to hi... Continue»
Posted by HotChloe1 4 years ago

[Story] Moja ciotka

Seks Analny Z Seksowną Ciocią !
Ciocia Ania nie była zwykłą ciocią, choćby z tego względu, że nie wyglądała jak reszta moich ciotek. Przede wszystkim miała trzydzieści pięć lat i była atrakcyjną brunetką, co automatycznie odróżniało ją od starych cioć dewotek, które miałem w rodzinie. Mieszkała we Wrocławiu i bardzo często bywała u nas w domu, gdyż często przyjeżdżała do Warszawy załatwiać jakieś służbowe sprawy. Często także nocowała u nas, gdy załatwianie spraw przeciągało się na d**gi dzień. Była co prawda daleką ciotką i prawdę powiedziawszy nie do końca orientowałem się w tych zawiłych ... Continue»
Posted by cassa100 2 years ago  |  Views: 62  |  
95%

[Story] Pani Wladzia.


Onanizować zacząlem się w wieku bodajże 14 lat, na obozie, gdzie starszy kolega pokazał mi, jak to się robi. To było cudowne uczucie, wielka ulga. Podglądałem w tym czasie panią, która brała prysznic. Po powrocie z obozu, inaczej zacząłem postrzegać moją sąsiadkę z góry- Panią Władzię. Kobieta dobrze po 40- tce ale zadbana, elegancka, na stanowisku. Miała duży i cięzki biust, szerokie biodra i świetne nogi.Zawsze nosiła pończoszki (pierwszy raz widziałem je, gdy na klatce poprawiała je sobie), a to mnie strasznie podniecało. Ile razy wyobrażałem sobie, że dotykam Jej nóg, Jej pończoszek, że... Continue»
Posted by baja10011403 2 years ago  |  Views: 275  |  
100%

Fantazja

Bo w sexie też o chodzi żeby spełniać swoje fantazje. Np;
Kobieta mocno wypina swoja dupe a Ty liżesz jej calego rowa od góry do dołu, plujesz jej w dziure i mocno lizesz. Ruchasz ja mocno swoim jezykiem. Jak sie moco podnieci to w nagrode bedziesz mógł zlizac jej soki które spływają z cipy po udach.
Inna fantazja jest dla piwoszy:
Kobieta robi sie na bóstwo. Zakłada sexowne ciuchy irobi wyzywający makijaż. Ty chodzisz nagi po jej pokoju i sączysz browara (im więcej tym lepiej). Gdy juz skończy kuca przed tobą a Ty na nia sikasz. Sikasz jej na ciuchy, na twarz, do buzi. Jej makijaż rozmazuj... Continue»
Posted by swintuch 3 years ago

[Story] Nasza Klasa

Kilka lat skutecznie wzbraniałem się przed narodową chorobą posiadania konta na naszej klasie. Sztuczne uśmiechy, udawane komentarze do zdjęć, które nie są przecież niczym nadzwyczajnym, do tego plotki i otwarte przechwalanie się swoim dorobkiem życia to rzeczy, które mnie nie pociągały i nie chciałem w nich uczestniczyć. Nawet opierałem się większości prośbą znajomych wychodzącymi z pytaniami, masz naszą klasę, załóż konto, dlaczego cię tam nie mogę znaleźć? Wszystko zmieniła koleżanka ze studiów, która podczas małego flirtu na wykładzie mówiła o swojej wycieczce do Tunezji i innych zgromadzo... Continue»
Posted by cosmaty1985 2 years ago  |  Views: 251  |  
95%

[Story] Napalona nauczycielka uwiodla ucznia

Zbliżał się koniec roku i wiele osób takich jak Riley chciało podciągnąć ocenę z chemii. Jego nauczycielka – pani Samantha– tylko czekała, aż się zgłosi do jej klasy na poprawkę. Kazała mu przyjść do swojej klasy po lekcjach. Około 14. 30 rozległo się ciche pukanie do drzwi. Samanthę przeszedł dreszcz podniecenia na samą myśl, że zobaczy swojego ulubionego ucznia.
- Wejdź. – powiedziała całkiem naturalnym tonem i poprawiła swoje długie blond włosy.
Do pomieszczenia niepewnie wszedł młody chłopiec – praktycznie to jeszcze dziecko. Miał niecałe 16 lat. Zamknął za sobą drzwi, podszedł do biurka... Continue»
Posted by aronlondonhot 2 years ago  |  Views: 237  |  
63%

[Story] MOMMY SLUT

If you are a parent you have probably read, or even own, What to Expect When You Are Expecting and other self-help parenting books. Many have been very useful over the years, as I raised my two c***dren on my own after my husband's premature death, when Crystal was four and Michael two. The books were helpful when I struggled to deal with my daughter's teenage rebellion phase and they were somewhat helpful as I dealt with my son's coming of age, although truth be told I let my b*****r help out with that one.

Yet, nothing in any book I have read could have prepared me for what I saw that on... Continue»
Posted by sexaddict66 2 years ago  |  Views: 18643  |  
99%

[Story] Lingerie Shopping...

I sighed at my reflection. Baggy grey faded knickers from M&S and an old white Wonderbra that was far too big for me. I desperately needed new underwear, and being recently dumped gave me a perfect excuse.

I went out with Simon for seven years and lived with him for five. After a few years, underwear wasn't my biggest priority... I'd become content with hairy legs, faded pants and saggy bras.

Since Simon had dumped me out of the blue, several months earlier, I'd decided to give myself one big makeover. Gone was my mousey long, lank hair. I now had a sharp, golden blonde bob. Gone were th... Continue»
Posted by CaitlinTheCutey 3 years ago  |  Views: 1861  |  
94%

[Story] My first chance to wear stockings

I have an auntie who was always considered glamorous, she was c***dless but used to like having both her nieces over to stay and impart her worldly way on us.
We, typically, were always rummaging through her drawers, looking for clothes to wear and shoes to put on. We were still c***dren dressing-up but she imparted the notion of stockings and garter belts, though the later, did never have the same effect as the former.
She never married and being a society girl, was never short of male friends, some whom I met and one who fucked me, the night I stayed without my cousin.
As auntie got older... Continue»
Posted by MarieL 4 years ago  |  Views: 2297  |  
92%
1