Подорож в минуле.


Дженніфер Торрес була відомою 30-річною моделлю іспанського телебачення. Ну моделлю - це дуже образно кажучи, оскільки в ніяких показах мод вона не брала участі, лише в телевізійних ток-шоу, знімалась в кліпах реперів та різних комерційних проектах. Дівчина була корінною іспанкою і ще змалечку вона почала займатись спортом. Ніякі дієти її не цікавили, тому тіло у Дженніфер було таким, що її хотіли всі чоловіки. Спортивна пишна неймовірно сексуальна фігура і симпатичне обличчя робили свою роботу — її постійно запрошували на роботу, про яку інші моделі тільки мріяти могли. Щоправда оголеною вона ніколи не знімалась, оскільки була сором'язливою.

Але в кожній професії є свої плюси і мінуси. Дівчина повинна була дбати про свою славу, піар і постійно зголошуватись на різні шоу, в тому числі і просто дурнуваті або принизливі, щоб залишатись в топі успіху. Черговий ранок починався, як завжди. Дженніфер розплющила очі від стуку у двері. За вікном був уже ранок, тому дівчина повільно сіла на м'якому ліжку, спираючись на подушку. Натягнула ковдру під шию, оскільки задля красивого і здорового тіла спала без одягу:
-Заходьте!
Двері відчинились і в кімнату зайшов агент моделі, одягнений офіційно в піджак. На вигляд, років йому було 20:
- Я вас записав на участь в новому екстримальному шоу. Рейтинги цього шоу обіцяють бути найвищими в країні, а то і світі, тому це для вас хороша можливість для перспектив.
Дженніфер ще не зовсім прокинулась, тому кілька секунд намагалась осмислити почуте. В таких шоу вона ще ніколи не брала участі, але інколи таємно мріяла, хоча і було страшно...
Там буде два етапи — перебив її думки хлопець — Перший буде зінматись на студії в прямому ефірі. Потрібно буде виконати кілька місій. Другий етап-вас повезуть на безлюдний острів. Там також буде кілька завдань. Декілька мільйонів глядачів по всьому світу і приз 1 мільйон долларів...
Гаразд — відповіла дівчина — А тепер можеш дати мені одягнутись? - Вона пильно подивилась йому в очі, так, що хлопчина знітився.
Вибачте, але сьогодні увечері шоу починається. Мені дуже шкода, що я так пізно дізнався про цей проект, але вас вже прийняли.
Хлопець зіщулився так, наче його зараз мали почати бити. Проте Дженніфер тільки зітхнула. Їй явно не сподобалось, що ось так в останній момент її повідомляють:
Гаразд. Я прийду.
Молодий агент вимушено усміхнувся і вибіг з кімнати. Дженніфер одягнула не дуже дорогі обтягуючі сині джинси, чорну футболку, не забувши одягнути під них білизну, кросівки і, склавши в сумку змінний одяг, вийшла зі свого маєтку. Підійшовши до своєї дорогої іномарки, дівчина кинула сумку на заднє сидіння, а сама, сівши за руль, поїхала до найближчого ресторану. Ранок вона звикла починати з пробіжок і спорту, проте сьогодні день був не таким. Спокійно поснідавши в ресторані під постійно зафіксовані на тобі погляди і камери телефонів, модель направилась до студії, де повинно було проходитись шоу. Там її сприйняли дуже мило, не дивлячись на ту всю суєту, що відбулась навколо — всі кудись бігали, щось носили, кричали, шукали, обговорювали... Поки дівчина підписала всі документи, вирішувала питання, знайомилась і освоювалась наступав вечір...


Вже за годину до прямого ефіру всіх учасників підняли на ноги. Їм щераз пояснювали правила, що можна робити перед камерами, попереджали, що це прямий ефір і нічого вирізати не можна буде. Дженніфер переодягнулась в обтягуючу сукню з коротенькою спідничкою і глибоким вирізом декольте салатового кольору. Взулась в чорні латексні чоботи на каблуках, які діставали їй до колін. Шоу почалось. Ведучий вітав глядачів, розповідав про новий проект, проте дівчина пропускала це повз вуха. Чомусь вона не могла зосередитись на шоу. Можливо тому, що недоспала вранці. Учасники проходили по одному, коли їх представляли. Інших учасників в той час не було перед камерами. Хтось повертався веселий, захоплено розповідаючи про свої враження, хтось заплаканий. Дженніфер вже, навіть, почала хвилюватись, проте оголосили її вихід і усміхаючись вона вийшла до ведучого. В залі були глядачі і багато камер. Вона зайняла попередньо показане місце,, тримаючи одну руку іншою перед собою:
Привіт.
Ви готові? - спитав ведучий і після ствердного кивка продовжив — Виберіть своє завдання..
Ведучий показав рукою на прозору коробочку з кульками із папірцями. Дівчина підійшла до неї і витягнувши одну кульку, протягнула її ведучому. Той взяв з посмішкою і відкривши її, прочитав і сказав:
Вам повезло. Завдання досить таки легеньке. Вас підвісять за ноги і опустять під воду. А ви, в свою чергу, повинні будете відповісти на дні на одне питання, щоб відкрити ящик і дістати з нього путівку на острів — на другий етап наших змагань.

До дівчини підійшли кілька помічників ведучого і присівши, почали звязувати їй ноги. За цей час інші двоє чоловіків привезли і поставили біля дівчини високу колбу з водою.
Лягайте. - сказав ведучий.
Дженніфер спочатку не зрозуміла, що саме він має на увазі, але лягла на підлогу. Мотузка, до якої були привязані її ноги почала підніматись вгору, тягнути ноги за собою догори. Дженніфер притримала руками спідничку, щоб та не задиралась. Через хвилину Торрес уже була у висячому положенні вниз головою над колбою. Її почали повільно опускати. Дівчина набрала повні груди повітря і затримала дихання. Тепер вона думала лише про те, щоб їй вистачило повітря. Модель уже повністю занурили під воду. Її спідничка вільно розвивалась у воді, оголюючи частинку її чорних трусиків. Груди також не хотіли сидіти в декольте і намагались вирватись на свободу, проте сукня їх тримала міцно. На дні дівчина знайшла електричне табло з питанням. Питання було не важке - “ Режисер, який зняв “Титанік””. Дженніфер написала відповідь дуже швидко, оскільки повітря в легенях закінчувалось і її потягнули вверх. Як тільки дівчина опинилась не у воді, вона почала глибоко дихати, намагаючись віддихатись. Вода з неї стікала і капала.
Вітаю. Ви виграли путівку. -
Весело продовжив ведучий. Він почав говорити щось своє, а модель за цей час звільняли з мотузок. Потім коротеньке інтервю і Дженніфер знову опинилась за кулісами. Переодягнувшись у своїй гримерці, дівчина вже хотіла іти до своєї машини, але її зупинили.
На острів ми виїжджаємо негайно.
Незрозумілий чоловік показав на автобус, до якого прямували ці учасники. Такий поворот подій трішки бентежив її, проте Дженніфер також пішла до автобусу. Комфортний висококласний автобус завіз їх до аеропорту, звідки літаком всі учасники направились до корабельного порту якоїсь держави, а звідти кораблем уже на острів. Після того, як всі висадились, корабель поплив назад.

Острів був досить великим, на перший погляд. Пісок, трава, дерева, ліс — це все тут було. Скраю недалеко від води організатори шоу почали розбивати намети. Дженніфер вирішила, поки є час ознайомитись з островом і пішла в ліс. Місцевість була трішки дивною. Не так тим, шо вона бачила, а тим, чого не було. Жодної комашки,пташки — лише повна тиша. Дівчина йшла, оглядаючись і намагаючись знайти причину цієї тиші, коли випадково відчула, що не може зрушити з місця. Глянувши під ноги, Дженніфер побачила, що стоїть вона у великому болоті, яке повільно її затягує всередину. Дівчина смикнула ногу, що було сили, проте болото не відпускало її, а, навпаки, ще більше засмоктало:
Допоможіть! - Почала кликати на допомогу модель, намагаючись звільнитись з пастки, але не виходило. Болото засосувало її швидко і вона у ньому була вже по стегна.
Хто небудь! Допоможіть! Будь ласка! - кричала дівчина, але нікого поряд не було і не відомо чи чули її, а болото вде засосало її по пояс і починало досягати грудей. Зрозуміши, що їй ніхто не допоможе, дівчина почала намагатись вхопитись за що небудь, проте все було досить далеко від неї, а від її рхів болото вже було біля грудей. У відчаї Дженніфер почала борсатись, намагаючись, хоч якось виплисти чи втриматись, проте болото вже було їй до шиї, а потім і почало накривати її з головою.


Розплющила очі дівчина від того, хто на неї хтось дивився. Вона лежала в своїй сукні, але, на диво, повністю чиста на траві. Над нею стояли два чоловіки, одягненні у якесь лахміття.
Де я? - Спитала Дженніфер, піднімаючись з трави.
Сиди на місці! Не рипайся! Ми тебе доставимо королю! - грубо, проте невпевнено сказав один з чоловіків.
Що? - хотіла продовжити питання дівчина, але її грубо схопили за руки, завели їх за спину і почали звязувати. - Що ви робите?!
Мовчи! - чоловіки, звязавши руки, повели її кудись.
Перед очима Дженніфер відкрився стародавній замок. На вході стояли люди у воєнних костюмах древніх часів.
Це що якась гра? - спитала дівчина, проте замість відповіді отримала сильний удар в живіт.
Це королеві. - Сказали чоловіки і їх пропустили. Палац також охороняли так ж чоловіки, проте в більшій кількості. Привівши до трону, на якому сидів король, дівчину штовхнули вперед і та від поштовху впала. Намагалась підставити руки, щоб помякшити падіння, але руки були звязані за спиною, тому дівчина впала, боляче вдарившись грудьми об підлогу. З її уст вирвався стогін.
Це вам подарунок, ваша величність — сказали чоловіки. Проте король зробив лише жест і тих охоронці попросили вийти з залу.
Чия будеш? - король звернувся до дівчини.
Це що за жарти?
Не хочеш говорити? Гаразд. Тоді подивимось, яким ти будеш героєм в бої...
Якому ще бої? - спитала Дженніфер, але її схопили попід руки і повели на якусь арену, на які сиділа велика кілкьість одей навколо, а на площі в центрі натовпу просто пісок.
Будеш битись в боях гладіаторів проти бика. - засміявся король, який зі своїми охоронями йшов ззаду дівчини. - Якщо переможеш — ми з тобою розмовлятимемо на рівних. Програєш — цей бик відтрахає тебе, а потім тебе стратять.
Що за дурнувати жарти?
Але дівчину після цих слів повели у підвальне приміщення наліво, а король пішов направо. Як тільки вони опинились у приміщенні з дівчини відразу грубо почали знімати сукню?
Ей?! Що ви робите? - спробувала пручатись дівчина, але з неї швидко її зняли, залишивши ту лише в одних трусиках з огонеими грудьми. Її звільнили руки і виштовхнули на арену. Двері виходу закрились. Дженніфер прикрила однією рукою груди, проте з зустрічних дверей напроти появився бик, який дивився просто їй в очі. Натовп шалено заревів, проте моделі справді стало страшно. Вона поглянула на них і з жахом усвідомила, що це ніякі не актори, що це вона перенеслась у часі, але чи можливо це? Думати не було часу, бик почав бігти на неї. Що ж робити? В паінці міркувала модель. Бігти не допоможе. Бик дожене та й тікати нікуди було. Дженніфер схопила бика за роги, які тільки він наблизився, але той самою головою, хоч і без ріг боляче ударив ту в живіт і дівчина від удару опустила роги, проте швидко прийшла в себе і вдарила того ногою в ніс. Про що відразу пошкодувала, бо, що далі робити не знала. Бик підкинув її на роги через себе на землю. Падіння було болючим. Але страждати не було коли. Тварина знову бігла на неї. Торрес не встигла піднятись, як удар знову пройшовся по її талії.
Вистачить! Зупиніть це! - кричала дівчина, звертаючись до глядачі, але бик знову вдарив її , на цей рах в спину. Від удару, Дженніфер упала на землю. Побачивши, що Дженніфер не бється, король зупинив бій жестом руки. Тут же кілька солдат вибігло на арену і міцними руками схопили бика, не даючи йому зрушити з місця.
Значить шоу для нас робити не хочеш? - Досить злісно промовив король, - Але я не дозволю людям піти звідси, не побачивши шоу. В колодки її!
Дженніфер підняли попід руки і поки її підвели на середину арени, там вже встигли встановити колодки. Її поставили раком, фіксуючи руки і головою в дверевяній установці. Колодки закрились і дівчина відпустили. Торрес почала смикатись, намагаючись звільнитись, але колодки тримали її дуже міцно. Один з солдат відразу зірвав з неї залишки одягу, залишаючи ту повністю голою. Дженніфер від сорому почала ще більше крутитись в колодках. Її привабливе тіло збуджувало всіх чоловіків, які зараз дивились на неї, а для жінок це була звичайна розвага. Солдати, які тримали бика, підвели того до дівчини і ткнули мокрою мордою тій в попу, після чого відпустили. Бик відразу ж став на задні копита і спершись передніми на її спину, увігнав свій член у вагіну моделі. Від настільки великого приниження, від того, що це було противно, що член бика був великим і це було боляче, Дженніфер застогнала. Бик прискорювався, а дівчина стогнала все голосніше і голосніше, рухаючись з биком в такт його рухів. Груди коливались, злегка ударяючись об край колодок, який був перед ними. А зал ревів у захваті, свистів і улюлюкав. Дженніфер було так соромно, як ще не було соромно ніколи в житті. Проте після кількох хвилин ганьби, бик кінчив просто в кіску моделі і відійшов. Його повели з арени, а сперма бика витекла з вагіни дівчини і потекла по ногах. Люди голосно сміялись. Торрес уже не знала, куди себе подіти, проте до неї підійшли два вояки і відкривши колодки, звязали руки за спиною.
Іди! - Вона штовхнули дівчину так, що та ледь не впала у напрямку до виходу і повели її туди.


Дженніфер знову опинилась на площі перед ареною. Люди починали виходити зі своїх місць для розваг, проте не спішили розходитись. Вони збирались навколо дівчини і розглядали її. Варта нікого не відганяла від неї. Дехто навіть насмілювався мацати груди дівчина, її сідниці. Проте у хвилюванні, що їм цього не дозволять охоронці, робили це поспіхом і грубо, часто просто стискаючи сексуальні місця дівчини. Торрес це зовсім не подобалось. Але солдати її тримали і нічого зробити вона не могла, а розмови мало би чому допомогли, тому дівчина просто мовчала.
Що з нею робитимемо? - спитав солдат, який почав іншого вояку в набагато пишнішому вбранні. Мабуть це був його начальник.
Почекай, там ззаду йде король. Він скаже.
Десь через хвилинку появився король. Він сміявся, але побачивши Дженніфер, відразу нахмурився.
Стратити її!
Але як?! ... - почала дівчина, проте король пішов далі, а її повністю голу повели. - Відпустіть мене! Не треба! - спробувала пручатись полонянка, але це було марно.
Всі на площу! - закричав знайомий уже дівчині “начальник” і натовп пішов услід за дівчиною. Модель вели дуже грубо. Можливо тому, що вона супротивлялась. Похід був довгим, вони йшли десь годину. Втомились всі, не тільки дівчина, з якої уже лився піт. Зупинилась процесія на якійсь пустелі.
Насадити її на кіл! - почулось від головного варти.
Відразу охоронці почали звязувати їх руки за спиню, а також ноги в гомілках. Паля була не така, як у фільмах. Вона було високою, товстою і зовсім не гострою. Дженніфер поклали на гарячий пісок грудьми на землю прямо перед публікою і засунули цей кіл їй в кіску. Через товщину паля увійшла дуже важко в неї. Для Дженніфер це було болючішим за секс з биком. Проте з нею не церемонились. Засунувши на достатню відстань їй кіл у вагіну, палю підняли і закопали в землю. Дженніфер піднялась високо перед людьми. Відразу, як тільки зайняла вертикальне положення, зрозуміла в якій вона зараз біді. Проте виходу назад не було. Біль була сильною і постійно більшала. Вона була звязаною і нічого не могла зробити.
Допоможіть!
Але ніхто не реагував на її слова. На дівчину дивились, як на якусь прикрасу. Тикали пальцем. Окрім болі, Торрес, почала відчувати знову велике приниження, яке чомусь переростало у збудження. Воно росло і Дженніфер нічого не могла з цим зробити. Раптом зі стогоном, модель почала кінчати, сидячи на палі. Бризки з вагіни розлетілись на всі бокі. Натовп зареготав і приниження дуже швидко повернулось до Дженніфер. Воно було несамовитим, таким, що дівчина заплакала. Біль також росла і росла. Її вже терпіти мовчки не можна було. Спочатку Дженніфер стогнала. Цей стогін ставав голосніше, поки не переріс у крик, який Дженніфер стримувала, скільки було сил, проте частково він виривався. Сили полишали дівчину. Біль меншав, Торрес вже не чула і не бачила нікого навколо, а через хвилину і закрила очі. Її оголоне тіло повисло на колу. Натовп голосно заплескав і повільно почав розходитись. Останніми пішли охоронці, залишивши тіло на палі, яке створювало красивий силует на фоні заходу сонця...
0% (0/4)
 
Posted by JessicaLemberg
10 months ago    Views: 9
Comments
Reply for:
Reply text
Please login or register to post comments.
No comments