Free Sex Stories

3 SİK BİRDEN (ALINTI)

Hiç hesapta olmayan bir halde yakalanmasına, kocası neden olmuştu. Kapı açıldığında, salondaki divanın üstüne uzanmış, kitap okuyordu. Eteği beline kadar sıyrılmıştı. Kocası içeri yanında üç kişiyle girince gerçi yerinden fırlamıştı hemen ama, bunu yapana kadar her yerini görmüş olduklarından da emindi.

Aslında üzerindeki giysi de, ayakta dururken bile, vücudunun gereğinden çok daha fazla bölümünü adamların gözleri önüne seriyordu. Bu da hazırlıksız yakalanmasının sonucuydu tabii. Kimseyi beklemediği için, her zaman yaptığı gibi, kocasının t-shirtlerinden birini geçirmişti çıplak vücuduna. ... Continue»
Posted by Seyir 21 hours ago  |  Categories: Anal, Grup Seks, Irklararası Seks  |  Views: 703  |  
100%

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! 2

BÖLÜM 9

Yaşadığımız o Lezbiyenimsi olaydan sonra, Bahar birkaç gün görünmemişti. Galiba utandığından olsa gerek diye düşünmüştüm. Cumartesi günü çocuklarla alışveriş için bir giyim mağazasına gitmiştik. Reyondaki gömlekleri incelerken tanıdık bir sesin, “Yardımcı olabilirmiyim hanımefendi?” demesiyle başımı o yöne çevirdim. Gözlerime inanamamıştım, Bahar karşımda duruyordu. Özlemle sağlı sollu öpüşüp kucaklaştıktan sonra, Bahar’a, “Kız, nerelerdesin sen? Neden uğramıyorsun?” dedim. Bahar, 4 gündür burada işe başladığını, neden çalışmak zorunda olduğunu anlatırken, daha fazla üzerine gitmedi... Continue»
Posted by realworld10 21 hours ago  |  Categories: Grup Seks, Tabu, Röntgenci  |  Views: 691  |  
100%
  |  2

Tanıştığıma memnun olduğum gay ;)

İş çıkışı Kadıköy Starbucks'ta tek başıma oturmuş kahve içiyordum gözüm bir anda karşı masamda oturan birine takıldı. 30'lu yaşlarda, saçları hafif uzun, kaşlarını aldırmış, balıketli bir tipti üzerine beyaz bir body ve dar bir kot pantolon giyinmişti hem tipinden hem de hal ve hareketlerinden gay olduğu anlaşılıyordu. Bakışlarımı tamamen ona yönlendirmiştim o da bu bakışlara tepkisiz kalmamıştı uzun uzun kesişmeye başladık bir hamle yapacaktım ama bir türlü ilk adımı atamıyordum. Derken ilk adım ondan geldi masasından kalkıp yanıma geldi ince bir ses tonuyla "Merhaba ben bir kahve alacağım se... Continue»
Posted by pompaci_cem 21 hours ago  |  Categories: Anal, Eşcinsel Erkek, Hardcore  |  Views: 364  |  
50%

Hayat Bu Olmalı

Adım önemli değil erkeğim şu an 28 yaşındayım. 24 yaşımdaydım bir oyun vardı ogame belki bilenleriniz vardır aranızda. Web tabanlı bir oyun uzay gemileriniz vs var (güya) onlar için PC nin başına hapis olmanız lazım resmen. Şimdi düşündükçe kendi kendime ne salakmışım o oyunu oynadım diyorum. Ama güzel yanları da vardı elbette mesela arkadaş çevreniz sanalda olsa genişliyordu oldukça. Oyuna başlayalı 1 sene olmuştu aşağı yukarı. Bir bayanla tanıştım onun arkadaşlarından başka bir bayanla daha. İkincisinin adı Emeldi. Emel ile ilk aşamalarda oyun içinde konuşuyorduk. Öğretmendi kendisi ve iler... Continue»
Posted by Ramses0630 22 hours ago  |  Categories: Röntgenci  |  Views: 623  |  
50%
  |  1

karımı siktirdim

anlatacagım bu olay 14 agustos 2014 te antalya tekirovada bir otelde oldu... 15 yıllık evliyim eşimin fizigi halen ilk günkü gibi yolda yürürken erkekler tarafından süzülmesi hoşuma gidiyor tabiki bu zamanla bende eşimi bir başaksı nasıl siker diye merak oldu yatak fantezim artık karımı iki kişi sikerkendi karım bundan sexs sırasında hoşlanıyor ama boşalınca veya normal zamanda aklından bile gecirme diyordu.bu yıl erken rezarvosyondan antalya tekirovada bir otelde yer ayırttırdık niyetim otelde ki garsonlardan birine karımı siktirecektim bunu kafaya koydugum icin eczacı arkadaşımdan (bana iyi ... Continue»
Posted by evlicd 22 hours ago  |  Categories: İlk Kez, Röntgenci  |  Views: 803  |  
100%
  |  2

karım ışıl ve masör

adım ışıl, eşimle ortak açtığımız hesaptan, onun izniyle yazıyorum. 1,65 boyunda, 57 kg, buğday tenli,kumral bayanım. kalçalarım kayısı kıvrımındadır. göğüslerim, vücuduma göre daha büyüktür. çok büyük değil, ama avucunuzla kolay kavrayamazsınız.
eşim semih'le kırklı yaşlara geldik. cinsel hayatımız hep çok güzel oldu. zaten ikimizde son derece açık görüşlü insanlarız. eşim işi dolayısıyla çok sık olmasa da yurtdışına gider. o da bilir, ben de bilirim ki biraz uzun kalırsa hiç boşu olmaz. konuşmayız ama sorun edilecek bir şey olarak ta görmem.
dedim ya 40'lı yaşlardayız.. ve monotonluktan ... Continue»
Posted by kenzo34xl 2 days ago  |  Categories: Grup Seks  |  Views: 2053  |  
87%

Zevkliydi 2

<m_köle377> slm sahibem 
<m_köle377> köleniz ben
<Nihila> tmm
<m_köle377> izin verirseniz mutfağa gidip gelebeilir miyim
<Nihila> evet
<m_köle377> tşk ederim sahibem
<Nihila> kole
<Nihila> gel disarda seviselim
<m_köle377> geldim efendim
<Nihila> disari gidelim bir yerde is yapalim
<m_köle377> emredersiniz
<m_köle377> nereye gidelim sahibem
<Nihila> bilmem
<m_köle377> sakin biyerde, kimsenin olmadığı yere gidelim sahibem
<Nihila> tmm
<m_köle377> hemen şurda yeşillikte bakn var sahibem
<m_köle377> bank*
<Nihila> harika
<m_köle377> emrinizdeyim sahibem
<Nihila> dikil önümde
<... Continue»
Posted by Nihila 2 days ago  |  Categories: Seks Mizah  |  Views: 375

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır
Küçücük bedenimle, babamdan büyük erkeklerin oyuncağı olmuş, erkeklerin zevklerini yaşadıkları, sikip kullandıkları biri haline gelmiştim. Oysa ben halen erkekleri mutlu etmenin marifet bir iş olduğunu zanneden, cahil, körpe bir kızdım. Kahya Mustafa amcayla yaşadığım sikiş pek çok şeyin de başlangıcı oldu...

Ertesi gün evde dinlendim. Ama aklımda hep sikilmek vardı. Resmen bağımlı olmuştum. Üstelik bundan zevk te alıyordum. O gün evde olağan işlerle günü geçirip, akşam yattım, bir an önce sabah olmasını istiyordum. Sabah olup Mustafa amca arabayla beni çiftliğe göt... Continue»
Posted by bay__xx 3 days ago  |  Categories: Anal, Röntgenci  |  Views: 1682  |  
100%
  |  2

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır
Akşam eve gittiğimde yine çok yorgundum. Ama çalışmaktan çok, sikilmekten ve boşalmaktan yorgun düşüyordum. Annem halime acıyıp, "Kızım istersen babana söyleyim de Durmuş beyle konuşsun, çalışma artık!" deyince, aklıma durmuş ağadan uzak kalamayacağım geldi. "Yok anne, alışırım zamanla, hem çalışmak istiyorum!" dediğimde, annem, "Tamam o zaman!" dedi. Banyoya girip yıkanırken Durmuş ağanın amımda kalan dölleri aşağı süzülüyordu. Banyodan sonra annemle birlikte sofrayı hazırladık. Babam bahçeden gelince beraber akşam yemeğini yeyip, bahçedeki çardağa geçtik. Babamlar ça... Continue»
Posted by bay__xx 4 days ago  |  Categories: Röntgenci  |  Views: 1507

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır
Durmuş ağa ile beraber evden çıktıktan sonra, hızla sokaktan uzaklaşıp, kasaba meydanındaki ayakkabıcılardan birine girdik. Buradan bana ve kardeşime ayakkabı aldık. Genelde pazardan veya işportadan ayakkabı alırdık, ilk kez böyle güzel bir dükkandan ayakkabı alıyordum. Dükkandan çıkınca Durmuş Ağa, “Bak kıymetini bil, sana en güzel şeyleri alıyorum!” deyip sırıttı. Tekrar Hülya'larla buluşacağımız lokantaya doğru yürümeye başladık. Lokantaya geldiğimizde henüz Hülya ve annesi gelmemişti. Üst katta boş bir masaya oturduk, oturduğumuz anda götümün acıdığını fark ettim. ... Continue»
Posted by bay__xx 4 days ago  |  Categories: Röntgenci  |  Views: 1193  |  
100%

KAPICI

Diafon çaldığında apartmanın bahçesini sulamak için dışarı çıkacaktı.

- Ben 17 numaradan Aslı. Sana zahmet olmazsa bizim musluğa bakmaya gelebilir misin?

- Tamam abla. 5 dakikaya ordayım.

Aslı apartmanın diğer sakinleri gibi oldukça zengin, 30 yaşlarında bir kadındı. O evde kocasıyla birlikte oturuyordu.

O çağırınca Ahmet işini gücünü bırakıp, kendine biraz çeki düzen verdikten sonra koşa koşa yukarı çıktı. Başkası olsa bu kadar acele etmezdi; ama Aslı baş döndürücü bir kadındı. Minyon, düzgün fiziği olan çok güzel bir kadındı. Bu yetmezmiş gibi sürekli dekolte giyiniyor, çevresi... Continue»
Posted by Seyir 4 days ago  |  Categories: Anal, İlk Kez, Tabu  |  Views: 2302  |  
38%

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır
Perşembe ve Cuma günü her zamanki gibi geçti, ama aklımın bir köşesinde hep Durmuş ağa vardı. Yaşadıklarım ne zaman aklıma gelse, kendimi garip hissediyordum. Cumartesi günü sabah erkenden kalkıp yapmam gereken işleri hızlıca bitirdim, ancak babam, "Bana bahçede lazımsın!" dedi. O an çok üzüldüm, aklım dere kenarındaydı. Ama mecburen babamla bahçeye gittim. Öğleye doğru babam, "Sen artık eve git!" dedi. Hemen koşarak yola çıktım, eve gitmeden önce dere kenarına indim. Etrafa bakındım kimse yoktu. Tepeye eve doğru giderken ileride Durmuş ağayı gördüm. Hızlıca koşmaya ba... Continue»
Posted by bay__xx 4 days ago  |  Categories: Anal, Hardcore  |  Views: 1060  |  1

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır
Öğleden sonraya kadar kasabadaydık. Durmuş ağa beni el üstünde tutuyor, bu da benim çok hoşuma gidiyordu. Fırsat buldukça kulağıma, “Sen beni memnu et dediklerimi yap, ben seni hep böyle mutlu edeceğim!” gibi sözler fısıldıyordu. Tabi bulmuş cahil körpe kızı, siki bayram ediyor. Ben o zamanlar yaptığım hatanın, kararan geleceğimin farkında değildim. Nereden bilecektim ki o yaşlarda sex bağımlısı bir sikişme manyağı olacağımı?

Öğleden sonra kahya ve diğer adamlarla buluştuk. Yine bir lokantada birşeyler yeyip köye döndük. Köye varınca Durmuş ağa, “Ben seni eve bıraka... Continue»
Posted by bay__xx 4 days ago  |  Categories: Hardcore, Röntgenci  |  Views: 970

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır
Çikolataların iki tanesini yedikten sonra, sedire Durmuş ağanın yanına uzandım. Kendimi çok yorgun hissediyordum. Durmuş Ağa bedenimi okşuyor, küçük öpücükler konduruyor, dudaklarıma yapışıp resmen kemiriyordu. 10-15 dakika kadar sonra kalkıp giyindi ve çıkarken “Sen yarım saat dinlen sonra çık, zaten saat 3 olmak üzere, bir iki saat etrafta oyalan, sonra kahya seni eve götürür!” dedikten sonra, “Eve gitmeden bizim evde bacaklarındaki dölleri temizle!” diye ekleyip çıktı. Aklıma, onu çok mutlu ediyorum, başkaları duysa ne olur ki diye gelmişti, ama en baştan beri kimse... Continue»
Posted by bay__xx 4 days ago  |  Categories: Röntgenci  |  Views: 879  |  
100%

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır

bölüm 1
Merhaba, ben Nilüfer, şuan 33 yaşında, dul bir bayanım. O zamanlar Anadolunun bir kasabasına bağlı ücra bir köyde oturuyorduk ve 18 yaşıma yeni girmiştim. Köydeki hemen herkes gibi bizim de maddi durumumuz oldukça kötüydü. Herşey o yaz başladı. Yaz başında ilk kez Adet olmuştum ve annemin demesiyle genç kızlığa geçmiştim. Daha yeni çıkmaya başlayan göğüslerim Limondan biraz iri idi, kalçalarım ise ufacıklardı. İncecik vücudu olan, sarı saçlı, zayıf bir kızdım işte. Sabahları ev işlerinde anneme yardım ederdim, babam da köydeki küçücük bahçemizden geçimimizi sağlamaya çalı... Continue»
Posted by bay__xx 4 days ago  |  Categories: Anal, Fetiş, Tabu  |  Views: 1507  |  
100%

Çikolata Yüzünden Seks Manyağı Ol

alıntıdır
Neredeyse akşam olmak üzereydi, "Eyvah geç kaldım, anam bütün kemiklerimi kıracak!" dedim. Durmuş ağa telaşlandığımı görünce, "Merak etme birşey olmaz, sen eve git hadi!" dedi. Koşarak eve doğru giderken biraz ilerde annemi gördüm. Annem beni görünce kızıp bağırmaya başladı. Yanına varınca dövecek sandım. Tam o sırada arkamdan bir ses, "Hele dur bacım, ne yapıyorsun?" dedi. Bu Durmuş ağanın sesiydi, "Kızın önüne itler çıkmış, korkmuş sinmiş oraya, ben kurtardım kızcağızı!" dedi. Ben de evet anlamında başımı sallayınca, bu sefer annem telaşla, "Bir şeyin var mı kızım?" ... Continue»
Posted by bay__xx 4 days ago  |  Categories: Anal, İlk Kez, Tabu  |  Views: 1077

Yaz aşkım (sikicim;)

Lisedeyken ailemle birlikte Alanya'da ki yazlığımıza gider yaz aylarını orada geçirirdim. Lise'yi bitirdiğim yılın yazında da yazlığa gitmiştim. Yazlıkta Barış adında üniversite öğrencisi yakışıklı ve son derece karizmatik bir çocuk vardı. Gözüm yıllardır onun üzerindeydi. O sene üniversite sınavına girdiğim için sürekli Barışla üniversite muhabbeti yapıyorduk, birlikte takılıyorduk. Barış'ın babasının acil işi çıktığı için İzmir'e dönmüşlerdi Barış tek başına yazlıkta kalıyordu bende sık sık Barış'a gidiyordum. Birlikte bira ve sigara içip muhabbet ediyorduk.

Bir akşam yine Barışla yazlık... Continue»
Posted by erkeksipasifgay 4 days ago  |  Categories: Anal, Eşcinsel Erkek, Hardcore  |  Views: 1330  |  
63%

İnternette buldum 1 tane eve gittim 4 tane ;)

İnternette chat yaparken Atilla adında olgun bir erkekle tanışmıştım birbirimize kamera açmıştık. 40lı yaşlarda olmasına rağmen hoş bir adamdı. Evi bana yakındı telefonlaşıp Atilla'ya gitmek için yola çıktım. Eve gittiğimde beni süper bir sürpriz bekliyordu ;)

Atilla kapıyı açtı ayaküstü öpüştükten sonra içeri geçtiğimde salonda 3 erkek daha vardı. Atilla gülerek "bebeğim onlar izleyici uyar mı sana?" dedi. Bende gülerek "uymaz onlarda gelsin takılalım" dedim. Atilla beni arkadaşlarıyla tanıştırdı. İsimleri Rıza, Koray ve Metin'di. Hep birlikte oturup sohbet etmeye ve bira içmeye başladık.... Continue»
Posted by erkeksipasifgay 4 days ago  |  Categories: Eşcinsel Erkek, Grup Seks, Hardcore  |  Views: 1041  |  
50%

Parktaki adamlar unutulmaz bir gün

Lise 2'ye giderken okul çıkışlarında sigara içmek için gittiğim bir park vardı. Evimize yakın olduğu için orada 1-2 tane sigara içer eve giderdim. Bir gün yine parka gitmiştim sigara içerken yanıma 40lı yaşlarda, kısa boylu, bıyıklı bir abi oturdu. Havadan sudan muhabbet ettik daha sonra parktan çıkıp eve gittim. Parka gide gele abiyle tanıştık, arkadaş olduk. Adı Murat'tı çalışmak için memleketten geldiğini söyledi parka yakın bir yerde yalnız yaşıyordu. İlk zamanlar normal muhabbetler ederken ilerleyen zamanlarda cinsel içerikli muhabbetlere girmiştik. Murat abi "daha önce hiç sikiştin mi" d... Continue»
Posted by erkeksipasifgay 4 days ago  |  Categories: Anal, Eşcinsel Erkek, Hardcore  |  Views: 1277  |  
100%

Taksici ile ıssız yerlerde

Yazın arkadaşlarla eğlenmek için dışarı çıkmıştık. Arkadaşların amacı eğlenmekti ama benim amacım kendimi siktirecek bir yakışıklı bulmaktı ;) Gece boyunca sağa sola baktım, bir kaç yakışıklıyla kesiştim ama bir türlü birini bulamadım. İçki içmekten kafamda güzel olmuştu. Artık tek çare eve gidip vurup kafayı yatmaktı.

Mekandan çıkıp bir taksiye bindim, evi tarif edip yolculuğa başladık. Bu sırada taksiciyle muhabbet ediyorduk. 30lu yaşlarda, kirli sakallı, konuşması düzgün biriydi. Onunla sevişmek isterdim ama bu istediğimin imkansız bir istek olduğunu bildiğim için fazla yüklenmiyordum. ... Continue»
Posted by erkeksipasifgay 4 days ago  |  Categories: Eşcinsel Erkek, Hardcore, Röntgenci  |  Views: 1016  |  
25%