Interracial Sex Porn Stories

Лети, лети… путкаРешението да го направят дойде съвсем спонтанно. Двамата често си бяха говорили, че единственото удоволствие, което би могло да се сравни със секса, е летенето. Но до този момент просто не им бе хрумнало как да свържат двете. Както за Живко, така и за Мона, летенето бе не само професия или хоби, а начин на живот. Той беше инструктор по висш пилотаж, а тя обожаваше скоковете с парашут и обучаваше други хора как да го правят, без да си счупят вратовете. И разбира се, преди време, двамата се бяха запознали на летището, по време на едно авиошоу. Допаднаха си мигновено и оттогава не се деляха.
... Continue»
Posted by Markoni69 3 days ago  |  Categories: Hardcore, Interracial Sex  |  
138
  |  
100%

Vårt nye liv del 2

På vei tilbake til hotellet ringte Bob og lurte på hvordan det gikk, og om vi ville spise lunsj med ham. Det takket vi selvsagt ja til. Vi møttes på hotellet, hvor Nina skiftet til sitt nye miniskjørt, topp og rosa BH. Bob hentet oss og han fikk en varm velkomst av Nina. Hun var over ham med hendene sine. Bob var fornøyd med det han så, men lurte på hvorfor hun hadde BH på seg? Hun svarte at hun ville følt seg naken ut. Bob lurte på om det var rettferdig at hun skulle fortsette sin fantasi når jeg ikke fortsatt fikk min oppfylt? Nina tok da av seg BHen og lot den ligge hjemme. Vi tok lunsjen p... Continue»
Posted by berntt 1 month ago  |  Categories: Interracial Sex, Mature  |  
14
  |  
100%

Παρτούζα μ&

Γεια σας και από εμένα. ( Είμαι ο Νίκος και είμαι παντρεμένος με τη Βάσω ). Η ιστορία όλη ξεκίνησε το καλοκαίρι στην παραλία. Εγώ και η γυναίκα μου πάμε σε μια κοντινή περιοχή που κάνουμε γυμνισμό. Η Βάσω τα είχε βγάλει όλα, μικρά βυζάκια με πολύ μεγάλη ρώγα. Το μουνάκι της ξυρισμένο και κωλαράκι πεταχτό . Αφού της έβαλα λάδι, ξεγυμνώθηκα κι εγώ. ( Έβαλε και σε εμένα αντηλιακό.) Πέρασε αρκετή ώρα πίνοντας καφεδάκι και διαβάζοντας. Κατά τη διάρκεια της παραμονής μας στην παραλία πέρασαν διάφοροι τύποι που πουλούσαν παρεό κλπ. Σε κάποια φάση πέρασε ένας Νέγρος ( ο Μάκο ) και πούλαγε αλυσιδίτσες ... Continue»
Posted by male001 1 month ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
902
  |  
100%
  |  4

Невинната-Непорочна Съпруга

Съпругата ми-"Красиво "Перверзно" Секси миньонче" ..една от Малкото и споделени Фантазии е Секс с Чернокож мъж,а защо не Чернокожи мъже...един от сценариите който може да и докара бърз разстърстващ оргазъм е следният:Тръгнали за морето....чакахме нетърпеливо нощният влак за Бургас...лято е ...топло горещо...а Тя предизвикателна,Секси...с къса мини поличка очертаваща идеалното и сладко дупе... взели по кафе... отброяваме с нетърпение минутите до пристигане на влакът...а оставаше половин час....искаше и се преди да се качим..да се освежи...долу до тоалетните в подлеза... минаваше полунощ......и... Continue»
Posted by emanuel75 1 month ago  |  Categories: Group Sex, Interracial Sex  |  
105
  |  
100%

Тешки времиња


Работа, тоа беше поим кој се повеќе добиваше на важност. Ја немаше доволно, луѓето се бореа да ја најдат и да ја задржат. Рецесијата го направи своето. Пари имав се помалку, работа исто така. Морав да смислам нешто да ја поправам финансиската состојба.

Не бев само јас со тој проблем, сите го имаа. Ниту еден мој пријател не можеше да се пофали. Сите не притисна немаштијата. Јас барем имав двособен стан, оставштина од еден роднина. Живеев сам, немав девојка, единствено друштво ми беше еден фикус, оставен којзнае од кога во станот. За дружба со женски навистина немав пари, едвај сврзував
... Continue»
Posted by zabaven 2 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
22
  |  
100%
  |  2

Расипан компјутер

Недела... приквечер (20:00 часот)
Најдосаден ден во неделата, а и вообичаено за овој период од денот е да дремам на ПЦ.
Бев сам дома. Сестра ми излезена на кафе со дечкото, татко ми и мајка ми на работа... трета смена беа двајцата вечерва.
Па си гледав порно од досада... ме мрзеше да мастубирам, не бев некако расположен за тоа вечерва. Сакав секс. На моменти и очаен за тоа. Женска ми е на одмор (кузнае што прае таму) ...па веќе цела недела ништо немам направено.

Па ко на кец на десетка зазвони некој на врата.
Ѕирнав на окцето и што да видим... комшивката од пети. Разведена со едно ма
... Continue»
Posted by zabaven 2 months ago  |  Categories: First Time, Interracial Sex, Taboo  |  
98
  |  
100%

Договор за кафе

Ја познавав уште од дете. Во исто маало растевме, во исто школо учевме, во исто одделение, и во средното во ист клас бевме...И, никогаш посебно не ја приметував.
Отидовме на факултет, и таа академска 1997/98 која инаку, ми беше особено бурна, на самиот почеток на истата, ја сретнав неа пред студентскиот дом Гоце Делчев...
Разврзавме муабет, како, што, каде е сместена... И, излезе дека е во Гоце со некоја братучетка, која не се вртка претерано многу во собата...
А, изгледаше прекрасно! Ја познавав како повлечена, помалку мутава, која за машко не ни помислуваше. Бев со еден другар, кој ми
... Continue»
Posted by zabaven 2 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
87
  |  
100%
  |  2

СПИРАЛА

Убавината на животот на човекот без работа е во тоа што може да се посвети на семејството. Јас сум сега во тој период. Оставив едно поглавје од животот зад мене, ме чека нов предизвик. Убаво е што и жена ми е на распуст, па си другаруваме, и не чувствувам некоја празнина.
Уште еден ден дојде така... Рано станување, кафето насабајле, дожд на прозорците... Понеделник, 3-ти јули 2006... Си играме со малата, се смееме, уживаме во секојдневните ситни убавини.
И така, се прави распоред на денот. Треба да се пазарува, да се оди на гинеколог, малата да се испрати кај моите да си преспие таму, да
... Continue»
Posted by zabaven 2 months ago  |  Categories: Anal, Interracial Sex  |  
89
  |  
100%

Cucklold nenadani

Moje ime je Marko , imam 27god i završio sam PMF u Novom Sadu trenutno sam zaposlen kao programer početnik u jednoj firmi u Novom Sadu.Oženjen sam za Jelenu 25g, novosadanka visoka 155 i 50kg , crnka sa plavim očima i telom Skarlet Johanson.Jelena završava pedagoški fakultet.Ona mi je bila prva i ja sam njoj prvi i jedini.U braku smo tek nešto više od godinu dana.Seks nam je sasvim solidan i redovan, tucali smo se veoma često.Iako mi je kurac oko 15cm i ne preterano debeo , mučila se uvek da ga primi.
Bio je avgust , ja sam ranije stigao sa posla ,čekao sam Jelenu da dode sa predavanja .Upali... Continue»
Posted by NapaljeniVrag 3 months ago  |  Categories: Group Sex, Interracial Sex, Taboo  |  
218
  |  
100%
  |  2

Hela havet stormar

Det var en varm fredagseftermiddag, en vecka in på semestern vid vårt sommartorp. Jag som heter Erik och är 58 hade just badat efter en joggingtur. När jag klev upp ur vattnet möttes jag av min 17-åriga styvdotter Britt och hennes klasskompis Maria. Båda i minimala bikinibyxor och som vanligt utan behå.

Jag satte mig på en sten i strandkanten för att soltorka men mest för att titta på flickorna som inte längre var tonåringar. De hade snabbt hade vuxit upp till unga kvinnor. Britt med en slank kropp men ändå kurvig, brösten så där härligt mogna med spretande vårtor. Maria betydligt kurvigar... Continue»
Posted by johas2 3 months ago  |  Categories: Group Sex, Interracial Sex, Voyeur  |  
35
  |  
100%

Moja prelepa komsinica :)

Kao i svi i ja sam imao zgodnu komsinicu na koju sam se lozio. Ona se zove Lejla devojka sa 26 godina kad smo bili klinci svi smo se lozili na nju ali po obicaju ona nikog nije primecivala. Lejla je imala decka sa kojim je bila 6 godina u vezi bila je povucena i sve je nekako gledala sa visine. Plavusa lepog lica duze kose sirokih kukova i lepe guzice. Izasao sam u subotu sa drustvom potpuno smoren nije mi bilo nidocega pogotovo ne do alkoholisanja. Stajali smo za stolom uz narodnu muziku vrtele su se ture cirkao sam polako besan devojka u koju sam zaljubljen ljubila se sa d**gim tipom. Od sve... Continue»
Posted by sexboss 3 months ago  |  Categories: Anal, Interracial Sex, Mature  |  
506
  |  
100%
  |  1

Egyik kedvencem eme történet :) persze

Azaz igazság már nagyon régóta az Internet rabja vagyok, de ennek semmi káros következményét nem tapasztaltam még, sőt... Sajnos csak a munkahelyemen van Internet elérésem, így amikor csak tehetem a hálón szörfözgetek. Természetesen a szex oldalak a kedvenceim, elég sűrűn meglátogatom a kedvenceimet. A képek és a videók nagyon fel szoktak izgatni, áll rendesen a farkam, és arra gondolok, milyen jó lenne megdugni valakit. A múlt héten egyik nap is éppen az egyik kedvenc linkemen voltam, a farkam meg állt, mint az Eiffel-torony. Kiszáradt a szám, így kimentem a konyhába innivalóért. Eléggé késő ... Continue»
Posted by kedvesfiatalsrac 3 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
153
  |  
100%
  |  2

Tin ekana poutana me ena Mavro


Με λένε Άρη και έχω μια γκόμενα την Ελένη. Η Ελένη είναι πολύ κολλημένη μαζί μου και ότι της ζητάω το κάνει. Έχει σωματάρα, με τατουάζ στο ένα κωλομέρι και στη μέση. Τα βυζιά της είναι μεσαίου μεγέθους και στητά και ο κώλος της ολοστρόγγυλος, με ωραία, βελούδινη κωλοτρυπίδα και ξυρισμένο μουνάκι. Είναι ψηλή, γύρω στο 1.75 και φοράει πάντα στρινγκάρες. Εγώ είμαι πολύ καυλιάρης και θέλω να τη γαμάω συνέχεια, αλλά παράλληλα γαμάω και άλλες άμα βρω χωρίς να το ξέρει. Έχω μια συνηθισμένη πούτσα 17 εκατοστά. Ήμουν ο πρώτος που γάμησε την Ελένη από τον κώλο και της άρεσε. Γενικά μου έκανε όλα τα γο... Continue»
Posted by male001 3 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
524
  |  
100%
  |  3

Na brodu

Desilo se tokom 2007. godine. Iz razumljivih razloga nikada nikome nisam ovo ispričala ali imam neizdrživu želju da se nekome poverim što ću učiniti ovom prilikom. Radila sam svoju prvu tura na prekokeanskom kruzeru. Ni nakon dva meseca rada nisam mogla da se načudim veličini i opremi broda. Iako Engleski govorim perfektno a Nemački solidno i imam višu školu jedino što sam uspela dobiti bio je posao pomoćnika u kuhinji, a i to preko tetke koja je godinama na brodovima. Crnački posao duboko u potpalublju, radilo se i po dvanaest sati dnevno što je posebno teško padalo nama početnicima nenavikli... Continue»
Posted by dog113 4 months ago  |  Categories: Hardcore, Interracial Sex, Voyeur  |  
205
  |  
100%
  |  1

O mavros me ta CD

Με λένε Κώστα και είμαι παντρεμένος με την Μελίνα έντεκα χρόνια. Η γυναίκα μου κατά γενική ομολογία είναι πολύ όμορφη. Γύρω στο 1,65 λεπτή αλλά με πιασίματα, κοντό (τώρα) μαύρο μαλλί με αμυγδαλωτά μάτια, στητό και μεγάλο αλλά όχι υπερβολικό στήθος και ωραίο κώλο. Ντύνεται ωραία που της δίνει προσωπικότητα, αλλά στο σεξ ήταν λίγο κουμπωμένη. Μετά την γέννηση του δεύτερου παιδιού μας όμως τα πράγματα άλλαξαν. Έγινε πολύ θερμή, σέξι και αχόρταγη. Άλλος άνθρωπος. Αρχικά το δεχτήκαμε όμορφα αλλά όταν συνεχιζόταν επισκεφτήκαμε ειδικό που μας καθησύχασε. είπε ότι όλα ήταν φυσιολογικά και οι ορμόνες τ... Continue»
Posted by male001 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
135
  |  
100%
  |  1

Na budvi


Dok sa bila na moru sa najboljom d**garicom prve noci smo se toliko napile da smo se valjale po ulici, milica je povracala...Srele smo ekipu od 4crnaca i prvo su nas komentarisali...a onda su nam prisla njih dvojica i ponudili pomoc-tj. Voznju do kuce.... iskulirale smo i I otisle sameu apartman koji smo iznajmile na 10dana....sutra uvece u diskoteci nalecemo na njih...jedan od njih meni prilazi i pocinje da prica samnom...inace francuzi su i po prvi put su u budvi...lepo smo se ispricale sa njima... Dobile smo hiljade komplimenata od njih na racun izgleda...bas su bili fini i toliko srecni ... Continue»
Posted by dog113 5 months ago  |  Categories: First Time, Group Sex, Interracial Sex  |  
425
  |  
100%
  |  1

Stor färgad kuk

Det här låter kanske knasigt, men faktum är att flera av mina kamrater snackat om färgade och deras stora kukar. Jag visste inte vad jag skulle tro, men snacket började locka mig otroligt mycket. Jag bestämde mig för att jag skulle ligga med en svart kille.I närmaste större stad visste jag att det fanns ganska många färgade, så jag tog mod till mig en kväll. Jag gick till ett dansställe, där jag visste att många ensamma brukade ragga på kvällarna. Jag kände mig som en vamp, när jag tittade mig omkring på alla ensamma killar. Men jag hade gett mig sjutton på att prova på en svart kuk.
... Continue»
Posted by johas2 6 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
23
  |  
100%

ام سااااااااااااااااافلة

اسمى محمود عمرى 15 سنة أعيش مع أمى فى بيت صغير والدى توفى لما كان عمرى 5
سنين أما أمى( وداد ) تبلغ من العمر 45 سنة مقبولة الوجه لديها جسم جميل كل
اللى يشوفها يتمنى أنو ينام معاها حينما يرى طيزها اللى بتتهز يمن وشمال
كنت عايش مع أمى زى أى إبن و أمه من صغرى أخلص المدرسة الطهر وأذهب إلى
الفرن اللى بشتغل فيه حتى المغرب علشان بساعد أمى
فى المعيشة إستمر ت حياتى على كدا حتى بعد لما خت دبلوم التجارة بسنوات
لغاية لما حصلت مشكلة بينى وبين صاحب الفرن وسبت الشغل …. وتبدأ أحداث
القصة …
فى يوم الصبح لما فطرت أنا وأمى خبط باب البيت قمت فتحت لقيت وحدة ست من سن
أمى ملامح وشها تدل على أنها متناكة وشرمو... Continue»
Posted by Ahmed7ZAhmedyoussef 6 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  
3872
  |  
100%
  |  1

Zena sa d**gim (ISTINITA PRICA )

Zena sa d**gim
Zanimljivo koliko ima muskaraca koji bi voleli da gledaju kako im se zena jebe sa nekim d**gim. 10 godina smo bili u braku, seksualni zivot u pocetku savrsen, tri godine od rodjenja deteta nikakav, tacnije dva, tri puta mesecno. Moja zena sem grudi koje su se promenile totalno posle trudnoce predstavlja savrsenstvo. Prelepa, ekstra zgodna plavusa, obrazovana…za sex nezinteresovana. To me je izludjivalo.

Kupovao sam razne igrackice, tipa nakitnjaci, navlake, dildo…sve smo upotrebili po jedan put. Nisam je varao iako sam imao mnogo prilika, pogotovo zbog posla kojim se bavim, ... Continue»
Posted by Bgpar3534 7 months ago  |  Categories: Group Sex, Interracial Sex  |  
376
  |  
100%
  |  1

Otan to mualo kurieuetai...!!!.

To mualo den thelei polu na taksidepsei.... na piasei kokkino...... etsi ena video pou etseile o filos mas ..... ekane to mualo na piasei kokkino....
Elpizw na to apolausete......sunodeuomeno apo to story... :)


http://xhamster.com/movies/4636896/saturday_night_fun_with_one_of_my_favorite_bulls.html?embed=related

i ekfrasi tis einai toso pathiariki.... glufei ton poutso sou me eulabeia , arg , basanistika... apolambanei kathe ekatosto tou.... prospathei na to niwsei se olo to stoma tis, na parei oli tin gluka tou..... ta daxtyla tis paizoun sto kormi sou, ta nuxia tis se kanoun na ana... Continue»
Posted by EyesWideShutGR 7 months ago  |  Categories: Group Sex, Interracial Sex  |  
326
  |  
100%
  |  1