Taboo Porn Stories

Nedturen

Nå det det blev tirsdag aften , og jeg smuttede lige da vi havde spist , under et påskud om jeg skulle ud at lave lidt sort arbejde.
Jeg var hoppet i bilen og pakket lidt værktøj , og lidt " legetøj " jeg havde en køretur på 25 minutter og vi var under Pres , Marianne's mor havde skulle følge Marianne' store datter til svømning , og vi havde en time til vores date.
Jeg ankom til Marianne's hjem og parkerede ved en autoforhandler lige ved siden af hvor hun bor , og gik op mod huset .
Marianne havde allerede set mig og fik hurtigt åbnet op , vi gik direkte ind i soveværelset , hvor vi tog tøj... Continue»
Posted by utrofyr78 2 days ago  |  Categories: Taboo  |  Views: 42

Gensynet

Her der ude , her er så opfølgelsen af mit eventyr med Marianne

Tirsdagen oprinde endeligt , men dagen sneglede afsted , fyraften , hente unger ,lave mad , putte unger........... Like other days.....
Havde aftalt med Marianne at jeg skulle komme derud sent , hun skulle have helt ro på ungerne, jeg havde samtidigt aftalt med min far at skifte hans pumpe til haveboringen , den gamle var sprunget da den første frost var faldet tilbage i efteråret sidste år.
Da ungerne var puttet i seng , pakkede jeg lige lidt værktøj og den nye pumpe i bilen, kørte om til min far , klokken var ved at være ma... Continue»
Posted by utrofyr78 2 days ago  |  Categories: Taboo  |  Views: 74

En vild formiddag

Nååååh ja havde efter en del sex chat med Marianne , nu endelig fået fundet et tidspunk at mødes , vi havde aftalt at jeg skulle melde mig syg fra arbejde , og hun skulle aflevere sin ældste datter , vi aftalte at hun skulle hente mig på en øde p plads ikke langt fra hvor jeg bor , så jeg startede med et godt langt bad , ville jo gerne gøre et godt indtryk på hende , efter badet ventede jeg en time i bare spænding på at høre fra hende , og endelig fik jeg en SMS , nu var hun på vej , en køre tur på 25-30 minutter , og jeg var så klar , havde pakket min fisketaske med et par viskestykker , hånd... Continue»
Posted by utrofyr78 2 days ago  |  Categories: Taboo  |  Views: 34

Nadržená Jane 11

Joshův příběh II

Hned další den, v neděli, k nám na návštěvu přijeli příbuzní. Tátova sestra Margaret se strýčkem Rogerem a sestřenice Shauna a Vicky. Oběma holkám už bylo dvanáct let, takže od doby, co se narodila má sestra, já jsem pro ně přestal být roztomilé malé děcko a spíše mne braly jako kluka, nehodného jejich zájmu. Přiznám se, že i ony u mě ztratily respekt, když mě vyměnily za Emily, jako objekt jejich péče. Pro mne už patřily mezi dospělé. Ještě než všichni svlékli kabáty, vzal si mne táta stranou.
„Joshi, doufám, že to, cos v noci viděl v pračce, zůstane zatím jen mezi... Continue»
Posted by JindraMares 2 days ago  |  Categories: Fetish, Taboo, Voyeur  |  Views: 73

En vild after 99

En efterhånden lidt gammel sag som er ved at tage en ny drejning

Det var foråret 99 og vi var en flok venner der ville holde et surprice party for en veninde der blev atten . Festen skulle holdes hos Lars , hans forældre boede på en landejendom lige i udkanten af byen , de dyrkede kartofler og korn og havde en del heste opstaldet .

Veninde Birthe skulle køres der ud af hendes far med påskud at han skulle se på en hest , vi havde samlet hele venneflokken og fået opstøvet nogle stykker af hende egen venner . Der var rigeligt med mad og drikke i den gamle garage som var blevet bygget om ti... Continue»
Posted by utrofyr78 2 days ago  |  Categories: Taboo  |  Views: 56

Taksista

Kao devojka odrasla u Beogradu, veoma rano sam imala prvo seksualno iskustvo. Devojkama gubljenje nevinosti moze biti vrlo neprijatno, i malo sam se razocarala prvim "pokusajem" seksa. Medjutim kako je vreme prolazilo, i kako sam prosla kroz nekoliko veza, stvari su se pocele menjati. Takodje sam shvatila da ako u pocetku preuzmem inicijativu, jako lako mogu dati partneru do znanja sta volim.
Sex mi je polako postao omiljeni nacin provodjenja slobodnog vremena. Nisam se plasila eksperimentisanja, u stvari sve sam zelela probati. Oral sam zavolela jako rano, za anal je trebalo malo vremena... Continue»
Posted by CrnaMaca 3 days ago  |  Categories: First Time, Taboo, Voyeur  |  Views: 520  |  
100%
  |  3

آه من المراقبة

بأحس دائما أن فيه أحد مراقبني من شباك فيلا في نفس الشارع اللي اسكن فيه عند نزولي من منزلي أو رجوعي إليه وكنت أحاول معرفة من يراقبني ولكن محاولاتي باءت بالفشل مع أني متأكد من وجود هذا الشخص وكأن هذا الشخص ضابط مراقبته لي بالساعة والثانية وفي احد الأيام نجحت في معرفة من يراقبني!!! لاحظت إن فيه واحدة بنت خلف الشباك بالدور الثاني للفيلا المقابلة وعندما لاحظت أنني إكتشفتها انتبهت في نفس الوقت ولم تبتعد عن الشباك إلا بعد وقت وبتثاقل طبعا في البيت يكون الواحد حر ويجيني ضيوف خاصين وعامين ومن ضمنهم بعض الجنس الناعم وخاصة بالليل.

حتى جاء يوم من الأيام كانت تطل من الشباك كنت مركز نظراتي عليها و لما شا... Continue»
Posted by HOTANDFOXY33 3 days ago  |  Categories: Mature, Taboo  |  Views: 1766  |  
86%
  |  1

العائله فاء الحلقه 26

كنت لا ازال مندهشا من استيقاظ امى بتلك السرعه ولكن من الواضح اننى لم استوعب تاثير الخمر عليها حتى الان فهى لم تكن نائمه انها كانت تصطنع النوم حتى يرحلوا ثم يخلوا لها الجو معى نظراتها لى وطريقه كلامها معى لا تبشر بخير فتلك ليست طريقه تحدث ام مع ولدها انها طريقه امراه لعوب تغرى رجلا لتجذبه اليها فما ان تاكدت انهم لم يعودوا معنا فى الشقه حتى اعتدلت فى جلستها واصبحت مواجهه لى ثم قامت بتحريك يدها اليسرى على جسدها من فوق الملابس تتحسسه حتى وصلت الى ثديها فامسكته قليلا ثم اكملت طريقها الى فمها فقامت بمص اصبعها السبابه بطريقه خليعه وهى تبتسم لى ثم قامت بالجلوس على ركبتيها فوق الاريكه وقامت برفع فستانه... Continue»
Posted by egyptian_bottom_bear 3 days ago  |  Categories: Anal, First Time, Taboo  |  Views: 1221  |  
100%
  |  7

Nadržená Jane 10

Joshův příběh
O 20 let později

Bylo už hodně pozdě v noci, nebo spíše hodně brzo k ránu, když mě cosi vzbudilo. Chvilku jsem tápal očima ve tmě a pátral po příčinách mého probuzení, ale vzápětí se ozval můj močový měchýř. Aha, tak tohle to bylo – čůrání. Po špičkách, tiše jako myška jsem se vyplížil ven a kolem pokoje mé malé sestry jsem si to namířil na toaletu. Totiž, má sestra, Emily, má velmi křehké spaní a probudí ji i ten nejmenší šramot, který se dá způsobit neopatrnou chůzí.
Na záchod se mi povedlo dojít díky lampičkám u země vcelku tiše a za chvilku už jsem hezky t... Continue»
Posted by JindraMares 3 days ago  |  Categories: Fetish, Taboo, Voyeur  |  Views: 75

Nadržená Jane 9

Současnost

Člověk by čekal, že koridor, vedoucí k zadním vstupům do mycích strojů, bude tmavý a strohý. Opak byl pravdou, bylo vidět, že i zde, ve víceméně servisní chodbě, se stavitelé snažili udělat vše pro pohodlí svých malých zákazníků. Na rozdíl od dětské čistírny v Americe, kde jsem s mámou a tátou byla o prázdniny, tohle zařízení se všude podobalo spíše hotelu než holé, neosobní čistírně. Ačkoliv jsme do této chodby vstupovali nazí přímo ze šatny, nebyla nám zima, protože do nohou nás hřálo teplo zpod tlustého koberce. Byly v něm také patrné nízké koleje pro vozíky, na kterých... Continue»
Posted by JindraMares 6 days ago  |  Categories: Fetish, Hardcore, Taboo  |  Views: 65

Nadržená Jane 8

Aneb opět zpátky v minulosti

Další neobvyklá situace mi však nastala, když nás opět Stevovi rodiče poprosili, jestli by k nám mohli na jedno odpoledne svěřit svého syna na hlídání. S tím problém nebyl, máme veliký dům a ráda jsem to pro ně udělala, koneckonců, oni nám Jane taky občas hlídali, když jsme s manželem potřebovali něco zařídit a děti alespoň mohly hrát spolu. Ale nevěděla jsem, jak to zaonačit s Janeinou hygienou, aby se o tom Steve nějak nedozvěděl a nepustil si někde pusu na špacír.
Prostě mu řeknu, že Jane se jde vykoupat a on chvilku počká v jejím pokoji, řekla jsem ... Continue»
Posted by JindraMares 7 days ago  |  Categories: Fetish, Masturbation, Taboo  |  Views: 47

Trougao razvrata

Radim u prestiznoj kompaniji.Prepoznat kao ambiciozan, poduzimljiv i posvecen, zapao sam za oko top menadzmentu,konkretno, izvrsnom direktoru, covjeku koji je bukvalno izgradio kompaniju sopstvenim pregnucem. Vremenom smo izgradili poverenje i postao je moj mentor, poslovni oslonac.Ozenjen, 55-godisnjak, ima cerku Teu (25god) i sina Ognjena (21god). Postao sam njihov kucni prijatelj. Sa Teom sam se zblizio, skapirao, postao joj d**gi brat. Ona je lujka, ljepuskasta vesela slobodna curica. Ognjen susta suprotnost-miran, povucen i jako zgodan-jedro,mlado tijelo, glatko i definisano.U odnosu sa n... Continue»
Posted by javasluk 7 days ago  |  Categories: Gay Male, Group Sex, Taboo  |  Views: 455  |  
73%

Nadržená Jane 7

Opět v současnosti (neboli v blízké budoucnosti:-)

Brzy poté, co jsme se vrátili ze Států, sednul jsem k počítači a začal hledat. Hrozilo totiž, že naší dceři Jane se v čistírně dětí v Los Angeles zalíbí natolik, že nás bude přemlouvat, abychom se tam odstěhovali. Prázdniny pomalu končily a stejně tak končila naše dovolená v L.A. Spolu se Sam jsme se dohodli, že poslední dva dny jí zařídíme dvojnásob nabitý program čištění. Doufali jsme, že bude tak unavená, že si stěží uvědomí, že už se jede domů. Jane totiž díky svému nabitému pracímu programu skoro zapomněla počítat dny do konce p... Continue»
Posted by JindraMares 8 days ago  |  Categories: Fetish, Group Sex, Taboo  |  Views: 31

Nadržená Jane 6

Aneb jak to všechno pokračovalo

Dnes to už všechno beru jako hotovou věc, byť hodně bizardní, ale tenkrát jsem opravdu hodně přemýšlela o tom, co mi to vlastně má dcera Jane ukázala. Můj mozek to prostě odmítal pochopit, odmala jsem věděla, že pod vodou člověk vydrží bez dechu nejvýš dvě minuty. A najednou moje vlastní dcera mi názorně ukázala, že za jistých okolností tam může být i dvacet, ne-li víc minut. Prostě jsem to nechápala. To, že se sama hladí mezi nožičkami bych snad i překousla, kdyby na to přišla sama, ale ti její andělé mi nedávali spát. Dokonce jsem si i ověřila, že je... Continue»
Posted by JindraMares 9 days ago  |  Categories: Fetish, Masturbation, Taboo  |  Views: 125

Nadržená Jane 5

Aneb jak to všechno začalo

Tenkrát jsem byla ještě moc malá, abych rozuměla tomu, co se s mým tělem děje, ale určité zážitky mi zůstaly v paměti dodnes. Byly mi čtyři roky, to si pamatuji dobře, protože pár dnů předtím jsem s rodiči oslavila narozeniny a dostala překrásné kolo.
Tu noc mne vzbudilo oslňující světlo. Když jsem se jakž takž rozkoukala, spatřila jsem tři zářící postavy bez obličejů, stojící kolem mé postele. Nejdříve jsem se vyděsila, ale cosi v koutku mé mysli mi říkalo že se není čeho bát.
Po chvilce jsem si uvědomila, že vypadají jako andělé. Chvíli mne jen tak s... Continue»
Posted by JindraMares 9 days ago  |  Categories: Fetish, Masturbation, Taboo  |  Views: 99

Nadržená Jane 4

Můj pohled na Jane se po nějakém čase změnil. Stále to byla moje malá dceruška, ale stále častěji jsem se přistihl jak se na ni dívám jako na dospělou ženu. Čím dál víc se totiž začala podobat mé ženě.
Nechtěl jsem, aby se na mne lidé dívali jako na pedofila nebo tak něco, a proto jsme o tom s Jane mlčeli, ono úplně stačilo, že si občas k sobě do pračky brala své dva kamarády, kterým sama jasně pohrozila, že jakmile se o tom všem někde zmíní, bude s jejich společnými hrátkami konec. Jim to vyhovovalo a nám taky. Chlapci stejně žili v domnění že Jane si to rozdává jen s nimi, o našem vzájemném... Continue»
Posted by JindraMares 12 days ago  |  Categories: Fetish, Group Sex, Taboo  |  Views: 32

Nadržená Jane 3

Vzhledem k tomu, že jsem měl se sousedy dobré vztahy, dali nám jednou na hlídání psa, že jedou na tři týdny na dovolenou do zahraničí a psa s sebou vzít nemohou. Byl to solidní dobrman, v noci uměl udělat rámus na celou čtvrť. U nás se mu zabydlet nechtělo a proto jsme mu museli udělat pelíšek na nocleh v kuchyni u misky se žrádlem. Ale i tak se nám moc nedařilo ho přimět něco sníst. Jane si ho zamilovala. Věčně věků byla s ním, venčila ho, dělala mu jídlo a každý večer s ním chvilku byla i u televize.
Jednou v noci, když jsem si šel do kuchyně pro něco k pití, uvědomil jsem si, že tam něco ... Continue»
Posted by JindraMares 13 days ago  |  Categories: Fetish, Hardcore, Taboo  |  Views: 108

Dupa nunta

Dupa nunta
byiapi©

Provin dintr-o familie destul de înstărită dintr-un sat din Moldova.Sunt o fire mai serioasă , în plus acasă am primit o educaţie destul de strictă , aşa că pot spune cu siguranţă că până când m-am căsătorit sexul era o chestie care nu mă interesa aproape de loc .

M-am măritat la 18 ani , cu un băiat minunat pe care îl iubesc şi acum din tot sufletul. Relu , aşa îl cheamă pe soţul meu , este cu doi ani mai mare decât mine. Este şi el din acelaşi sat şi ne cunoaştem de mici , dar abia când eram la liceu , în clasa a zecea , m-am îndrăgostit de el .Din fericire sentimen... Continue»
Posted by purice 13 days ago  |  Categories: Taboo  |  Views: 43  |  
50%

Nadržená Jane 2

Od té doby jsme to s Jane zkoušeli několikrát. Jednou mě poprosila, jestli by si k tomu mohla přivést své kamarády. Odvětil jsem jí, že klidně, ale jenom dva. Na druhý den přišla se dvěma kluky, které jsem u ní viděl poprvé. Jane mi je představila jako Steva a Freda. Zřejmě už byli znalí situace, protože jakmile je Jane odvedla do koupelny k pračce, ihned se začali svlékat a jejich desetileté penisy viditelně vzrostly. Já jsem dal do pračky opět trochu prádla a všichni tři si tam potom zalezli. Přidal jsem jim tam nějaký extra pěnivý šampon, ale ne zas tak moc, abych na ně viděl. Ještě než jse... Continue»
Posted by JindraMares 15 days ago  |  Categories: Fetish, Group Sex, Taboo  |  Views: 102

Nadržená Jane 1

Když jsem se vrátil z nákupu v supermarketu, zjistil jsem, že moje osmiletá dcera Jane je ve svém pokoji s nějakými kluky. Podle charakteristického vzdychání jsem usoudil, co tam asi dělají. Na chodbě jsme už dávno instalovali veliké zrcadlo, díky kterému je z chodby vidět skoro do celého pokoje, aniž by si toho někdo zevnitř všimnul, takže jsem zjistil, že jsou tam čtyři kluci, asi desetiletí a šukají mou dceru. Ten pohled mě docela dost vzrušil, i když bych měl být jako správný otec rozzlobený. Jane byla vždycky o něco živější, než ostatní děti, už v jejích čtyřech letech jsem ji přistihnul,... Continue»
Posted by JindraMares 15 days ago  |  Categories: Fetish, Group Sex, Taboo  |  Views: 59