Lesbian Sex Porn Stories

Pisarad


Pille istus üksinda oma ühiselamutoas. Ta oli kõik tuled ära kustutanud, sest pisike tuba oli paistnud nii väikese ja rõhuvana. Pimedas võis ta kujutleda, et on ballisaali piiritus avaruses.

Pille sirutas ennast voodis välja, mattes pea pehmesse patja ja lastes tunnetel ennast täielikult haarata. Rain oli ta just maha jätnud. Nad olid istunud kõrvuti sellelsamal voodil, Pille nutta tihkumas ja Rain teda vaiksel hellitaval häälel lohutamas. Pärast seda, kui nad olid kirglikult seksinud. Pille ei olnud ikka veel vaevunud riideid selga panema. Raini lahkudes oli ta kergitanud ennast ainult ... Continue»
Posted by ovra 2 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 14

Linda ja Ellen


Kui Ellen oleks olnud mees, oleks tal ainsast pilgust Lindale kõvaks läinud. Ellen pidi ennast vaos hoidma, et noort tüdrukut mitte üksisilmi vahtima jääda. Samuti pidi ta meeles pidama, et oma rinnanibude näppimistja käe libistamistjal- gade vahele ei peetud gaidide koosolekul heaks tooniks. Sellepärast oli Ellen sunnitud korra WC-s käima, et ennast kabiini privaatsuses sõrmitseda. Tagasi tulnud, istus ta Linda kõrvale jahakkas teda näputöö juures aitama. Ta kummardus Lindale lähemale ja hingas sügavalt sisse. Tüdruku lõhn uimastas Elleni aju ja ta kujutles vaimusilmas, milline näeks Linda ... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 12

Vastuvõtt korporatsiooni


Kui mul oli esimesest kursusest pool läbi, tehti mulle ettepanek astuda korporatsiooni. Üks mu parimatest sõbrannadest oli korporant ja tema oligi mind soovitanud. Ma nõustusin ja mul kästi tulla korporatsiooni majja reedel täpselt kell 12 päeval.

Sel ajal, kui ma fuajees ootasin, kõndis mitu korporanti minust mööda. Nad vaatasid mind, sosistasid omavahel ja kihistasid naerda. Viimaks tuli alla minu sõbranna Barbara. Ta ütles, et vastuvõturituaali ajal pean ma tegema täpselt seda, mida kästakse. Kui ma kõhklen, siis mind karistatakse, ja kui ma vastu hakkan, ei võeta mind korporatsiooni.... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 5

Töö San Fransiscos


Lisa Rivers ei suutnud uskuda, et ta oli viimaks ometi San Franciscos kuulsal Castro tänaval. Kentucky osarügi väikelinnas oli homoseksualisti elu üksildane, aga sün, geide ja lesbide Mekas, oli homoseksuaalsus peaaegu auasi. Lisa südant soojendas juba see, kui ta kõndis mööda tänavat ning vaatas mehi käevangus jalutamas ja naisi avalikult suudlemas. Alles esimest päeva siin linnas olles tundis ta ennast juba nagu kodus.

Leidnud ajutiseks elukohaks odava hotellitoa, haaras Lisa kohaliku ajalehe, istus ühte paljudest vabaõhukohvikutest ja vaatas läbi tööpakkumiskuulutused. Ehkki ta oli sä... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 9

Tervisesport

Pühapäeva hommikul tervisejooksu tehes märkasin eemal ühte teist naist, kes oli väga kena, vähemalt tagantpoolt. Lähemale jõudes nägin, et ta kandis musta trikood, mis oli puusadest kõrgemal üsna avara lõikega ja seljapeal oli ainult kitsas riba riiet. Jalas olid naisel roosad lühikesed nailonpüksid. Kuna need olid higist läbi imbunud, nägin selgesti tundmatu kannikaid hüplemas, kui ta jooksis.

Kui ma kaunitarini jõudsin, aeglustasin tempot ja jäin sörkima tema kõrvale. Vaatasin tema rindu, mis olid samamoodi väikesed ja kõvad nagu minul. Tema rinnanibud paistsid läbi riide selgesti välja.... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 2

Seks weebikaamera ees


Paula oli hulluks minemas. Tal olid taskus viimased kakskümmend dollarit. Ta teadis, et kui ta ei leia kiiresti korrapärast sissetulekut, satub ta tänavale, sest juba kolme päeva pärast tuleb üür ära maksta. Lausa kolme kuu üür.

Ehkki üürileandja oli pikka aega suhtunud tema probleemidesse mõistvalt, kaotab isegi selline kena inimene nagu härra Fuller kunagi kannatuse. Paula oli kindel, et just sel reedel see juhtub. Rahutult sirvis ta ajalehe tööpakkumisterubriiki. Äkki pääses tema huulilt valla üllatushüüe, kui ta märkas kuulutust, milles seisis:

"Naine, teeni kiiresti rasket raha.... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 4

Kelly koolipäev


"Kuidas sa ennast täna tunned, kullake?" küs*s Jane oma 18-aastase tütre Kelly käest, kui see hommikusöögiks lauda istus.

"Ee... päris hästi, ma arvan," vastas Kelly, pärast seda kui ta oli võtnud suure lonksu apelsinimahla. "Mis siis?"

"Ära hakka jälle selle jutuga peale!"vastas tema ema tüdinud häälel. "Sa mäletad küll, mis arst ütles - vähemalt kaks orgasmi päevas!"

"Oh, ema, ma mäletan küll, aga ma olen juba nügi kooli hiljaks jäämas!" hädaldas Kelly.

"Kuula nüüd, neiu," lausus Jane vastuvaidlemist mittesallival toonil, "sa ei lähe uksest välja enne, kui oled saanud korra... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 6

Biloogiaõpetaja


Tiina silmitses Aimet, armastus silmis. Aimes oli kõik, mida Tiina sõbrannalt oodata oskas. Ta oli ilusa keha, mesiblondide juuste ja südamliku loomuga, 167 cm pikk j a 57 kilo raske. Aime ei olnud seda tüüpi, keda inimesed iseloomustaksid sõnaga "aju", kuid ega Tiinagi olnud mingi viieline, pigem vastupidi. Elutarkust oli tal siiski oma aastate kohta ebatavaliselt palju.

Brünett Tiina sirutas käed välja ja Aime andis ennast talle kallistada, võttes rõõmuga vastu suure rinna, mille Tiina talle lutsimiseks andis. Tiina sõrmed, mis Aime südist nahka kõikjalt paitasid, olid sulgkerged. Aime... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 6

Kaablikutt


"Ma olen kaabeltelevisioonifirmast," ütles hääl sisetelefonis. "Te helistasite ja ütlesite, et teil on pilt halb."

"Ma teen kohe ukse lahti," ütles Erin ja vajutas nupule. "Me oleme 13. korrusel."

"Viimaks ometi!" ütles ta oma korterikaaslasele Shawnale. "Kas sa kujutad ette, kuidas ma televisioonist puudust tunnen!"

Shawna vaatas oma naisteajakirja pealt üles ja lausus naerdes: "Sulle tuleb ainult kasuks, kui sa natuke ilma telekata oled. Sa muud ei teegi, kui istud tugitoolis. Varsti kasvab sulle veel õllekõht ette."

Erin näitas sõbrannale keelt. Enne, kui ta midagi mürgist... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 3

Tantsutüdruk Jaana


Semestri algusest saadik oli minu tähelepanu äratanud Jaana. Ma kasutasin iga võimalust, et silmitseda teda spordisaalis nappides võimlemisriietes harjutamas. Ta oli satään ja käis esimesel kursusel ning oli spordivõistlustel tantsutüdrukuks. Kõik poisid püüdsid üksteise võidu murda teed tema pükstesse ja mindki, ehkki olen tüdruk, haaras erutus, kui kujutlesin, mis tunne oleks mudida tema suuri rindu, mis võimlemissärgi all pungitasid.

Erinevalt poistest sain ma Jaanat rahulikult jälgida, kui ta tisside hüpeldes mööda saali ringi lasi. Ta ei osanud kahtlustadagi, et vaimusilmas kujutlen... Continue»
Posted by ovra 3 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 3

Puhkus meestest

Pärast seda, kui ma oma vanemate kodust lahkusin, elan üsna rutiinset elu. Kõik on korras - nii minu elus kui ka minu korteris. Nii oli see igal
juhul kuni selle ajani, kui ma sain oma kaugelt sugulaselt Ineselt kirja. Ma libistasin pilgu üle ridade ja mulle hakkasid silma sellised laused nagu: "Olen omadega läbi... Abielu on
lahutatud... Ma ei tea, mida edasi teha... Tuleksin paariks nädalaks sinui poole."Mul vajus suu lahti, miks tahtis see naine just minu juurde tulla? Ma õigupoolest ei tundnudki teda ja mul
oli külalise jaoks liiga vähe ruumi. Kuna ma olen vallaline ja seni ... Continue»
Posted by ovra 5 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 28

Puhkus Kreetal

Kõik sai alguse ühel juulikuu laupäeval. Oli oivaline ilm, kuid sellisel aastaajal polnud selles midagi ebatavalist, veel vähem kaunil Kreeta saarel. Seoses meie 18. sünnipäevaga tegid meie vanemad mulle välja kahenädalase puhkusereisi. Minuga tuli kaasa ka minu parim sõbranna Sonja.

Terve esimese nädala olime me alatasa liikvel. Kolasime randades, uurisime saart, päevitasime päevade kaupa rannas rannas. Tegemist meil jätkus. Me olime külastanud mitut diskoteeki, kuid tol laupäeval tahtsime midagi uut kogeda.

Me elasime koos kahetoalises numbris ja veetsime aega koos. Sel õhtul panime ... Continue»
Posted by ovra 5 days ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 9

Pesupoes

"Issand, milline päev," lausus Elin teisele müüjannale Reelikale. "Kogu aeg üks klient teise järel. Kooli tagasi minemine tundub juba lausa puhkusena!" "Ah, ära hädalda," vastas Reelika, lüües kokku päeva kassat. "Tegemist on palju, aga meil vedas, et jõuluvaheajaks nii hea töökohad saime."

"Sul on õigus," vastas Elin ohates, "aga jalad tapavad mu."

Kaks 19-aastast neiut veetsid järgmised viis minutit, liites kokku oma müüke. Just sel hetkel kui kell lõi kuus, lendas poe eesuks lahti. Neljakümne ligi naine sööstis sisse ja küs*s: "Te olete veel lahti, eks - ma mõtlen, uks polnud veel l... Continue»
Posted by ovra 5 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 3

Nädal suvilas

Võib-olla peaksin kõigepealt ütlema, et sellise loo kirjapanemine ei ole mulle kerge. Kui keegi oleks aasta tagasi öelnud, et ma kirjutan mitte lihtsalt erootilise jutu, vaid veel sellise, mis räägib millestki nii jubedast nagu lesbiline armastus, oleksin talle öelnud, et ta on hulluks läinud.

Minu lapsepõlv oli igav, seda võib küll öelda. Murdeeas ei olnud ma mingil põhjusel kunagi nii innukas poistega kohtamas käima kui enamik klassiõdesid. Mulle tehti mõistagi ettepanekuid, aga väga ei tülitatud. Siiski tahan rõhutada, et mitte kunagi, ainsatki korda ei mõelnud ma intiimsuhetele tüdruku... Continue»
Posted by ovra 5 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 7

Günekoloogiline läbivaatus

Rea lesis pukil selili, tema jalad oli asetatud spetsiaalsele toele, mis avas ta jalgevahe läbivaatuseks. Ainult õhuke lina kattis tema ülakeha, kui dr. Merle uuris oma sõrmega ta vagiinat. Rea oli veendunud, günekoloogiline läbivaatuse see küll ei olnud, mis hetkel aset leidis. Dr. Merles oli vaid ettekäändeks kindad käes, talle pakkus rohkem huvi määrdeainega koos sõrmega edasi tagasi tupe masseerimine. Rea tundis kuidas ta vagiina muutub järjest märjemaks. Ta pooleldi paljad rinnad ilmusid lina alt täiesti nähtavale. Nibud muutusid üha jäigemaks ja jäigemaks, kui doktor “uuris” ta alakeha. ... Continue»
Posted by ovra 5 days ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 5  |  
100%

Pruutneitsi

“Voodis on ta kindlasti mitme mehe eest, ta riist pidi olema täielik ime,” ütles Alice, kui ta lõdvestunult mugavasse tooli vajus nende ühise sõbranna toas. Jody ja Ella noogutasid nõusolevalt ja viskasid lõpuks jalast oma kõrgete kontsadega kingad. Jalad lõid neil lausa tuld välja. Mitu tundi mässamist enne laulatust ja veel terve õhtupoolik peale seda. Viimaks on neil võimalus hinge tõmmata.

Jody võttis Ella jalad endale sülle ja masseeris neid õrnalt, samal ajal rääk**es mehest taga, kes oli nende sõbraga äsja abiellunud. Vahepeal oli Jody üsna märkamatult Ella sukkadeta tumepruuni jala... Continue»
Posted by ovra 5 days ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 3

بيت الطالبات


وكأنه لا يوجد ذكور على وجه الارض – فقد تجمعت أعداد كبيرة من الفتيات امام بيت الطالبات بمنطقة سموحة بالأسكندرية و لا عجب فاليوم هو اخر يوم لتسكين الطابات الجامعيات المغتربات فى بيت الطالبات
و فى وسط الطالبات و قفن مشرفات ينظمهن و وقفت ( همت ) رئيسة مشرفات الدار تصرخ بصرامة فى الميكرفون
- و زى ما قلت السنة دى الاعداد كبيرة و مش ممكن نسكنكوا زى الاول فى غرف مفردة او او زوجية ... طالبات الكليات العلمية السنة دى حايقعدوا فى غرف زوجية و الكليات النظرية حايسكنوا كل اربعة فى اودة و اللى تبقى تفلح فيكوا نبقى نقعدها فى اودة مفردة لو جابت تقدير .. – و أستمرت ( همت ) فى حديثها و تم تسكين الطابات و ما ... Continue»
Posted by bigdick2311996 17 days ago  |  Categories: First Time, Group Sex, Lesbian Sex  |  Views: 1702  |  
100%
  |  2

بيت الطالبات

وكأنه لا يوجد ذكور على وجه الارض – فقد تجمعت أعداد كبيرة من الفتيات امام بيت الطالبات بمنطقة سموحة بالأسكندرية و لا عجب فاليوم هو اخر يوم لتسكين الطابات الجامعيات المغتربات فى بيت الطالبات
و فى وسط الطالبات و قفن مشرفات ينظمهن و وقفت ( همت ) رئيسة مشرفات الدار تصرخ بصرامة فى الميكرفون
- و زى ما قلت السنة دى الاعداد كبيرة و مش ممكن نسكنكوا زى الاول فى غرف مفردة او او زوجية ... طالبات الكليات العلمية السنة دى حايقعدوا فى غرف زوجية و الكليات النظرية حايسكنوا كل اربعة فى اودة و اللى تبقى تفلح فيكوا نبقى نقعدها فى اودة مفردة لو جابت تقدير .. – و أستمرت ( همت ) فى حديثها و تم تسكين الطابات و ما يه... Continue»
Posted by bigdick2311996 18 days ago  |  Categories: Anal, First Time, Lesbian Sex  |  Views: 1409  |  
100%

Horny girls/Kåta tjejer

Mina föräldrar flyttade lite hit och dit medan jag växte upp. På de flesta platser trivdes jag och min bror bra. Min bror heter Anton och är sju år äldre än mig. Han har alltid varit en duktig fotbollsspelare vilket gjort att han haft väldigt lätt att passa in var som helst.
Jag däremot hade ofta lite svårt med klasskamraterna på en del platser och på det senaste stället som var ett mindre samhälle blev jag mobbad. Så otrevligt att jag bad mina föräldrar att flytta igen då jag inte pallade detta.

Innan det blev av att vi flyttat hade det ordnat sig ändå då det kom ännu en ny tjej till kla... Continue»
Posted by johas2 24 days ago  |  Categories: First Time, Group Sex, Lesbian Sex  |  Views: 8

Vrhunski grupnjak!

Nikad necu zaboravit to ljeto! Ni sam nisam siguran kako je doslo do toga,sto je tocno pokrenulo stvari znam samo da je bilo predobro i da bih rado ponovno. Proslo ljeto isao sam sa curom na plazu,nasli smo uvalu gdje nismo toliko vidljivi tudim ocima tako da mozemo se kupati goli i uz malo lipe romantike seksat se u moru. 39 stupnjeva,a more kristalno cisto...da budem iskren nisam ni vidio more nakon sto se cura pocela sk**ati,joj,kad je bila sasvim gola i posprcala malo mora na sebe da se spremi da ude,a ono sunce tocno zraku sija preko njenih grudi.Gledao sam je i takvu erekciju dobio da sa... Continue»
Posted by medvjedic_lino 27 days ago  |  Categories: Group Sex, Lesbian Sex, Voyeur  |  Views: 346  |  
80%