Gay Male Porn Stories

Pula 27.28. Srpanj (Juli)

Pozdrav svima.
Za vikend sam u Puli, ako je neko raspoložen za upoznavanje i ...
I ako neko zna dali ima i gde se nalazi ndistička plaža u Puli neka mi da upute.

Neka se javi na barona1511 (Manky)g m a i l.c... dalje znate.

A sad evo jedna priča

Jebačina sa sekom na plaži

Imam 20.godina,student sam.Zivim sa majkom i sestrom koja me pali nenormalno.Nemam djevojku i nikakvog seks iskustva.Moja sestra je starija od mene dvije godine i izgleda extra.Crna kosa,lijepo lice,sise za deset.,duge noge,butine za deset,dupe uhhh znaci sve extra.I tako ja sam redovno drkao na svoju sestru,zam... Continue»
Posted by glatkoobrijani 7 days ago  |  Categories: Anal, Gay Male, Taboo  |  Views: 443  |  
50%
  |  3

Даниел

Даниел е 17 годишен геј тинејџер од Скопје. Живее во куќа со својот очув, мајка и полубрат. Мајка му се омажи кога тој имаше 14 години, а на своите 15 години им кажа на родителите дека е геј. Беше слабичок, висок, не многу влакнестКога наполни 17 години почна да експериментира со женска долна облека. Редовно се депилираше па носењето на чорапи со подвезици, гакички во чипка, танги не го разликуваше многу од женско.
Неговиот очув беше многу згоден маж. Висок, со широки гради, мускулест, добро обдарен, и влакнест. Поради големата привлечност кон својот очув, Даниел знаеше да мастубрира фантазир... Continue»
Posted by MaskoSkopje 15 days ago  |  Categories: Gay Male, Shemales, Taboo  |  Views: 79

Братот на баба ми ме наполни...

Просто уживав кога мојата баба ќе ми кажеше дека одиме на гости кај нејзиниот брат. Беше 60 годишен човек, со чиста харизма, смисла за хумор и настран ум. Кога сакаа да прават муабет они двајца, често ми кажуваше да одам во соба и да си играм со играчките на неговиот син кога бил мал. Знаев тоа што значи... секогаш имаше подметнато на масата порно списанија и знаеше дека хормоните на 14 годишно момче нема да издржат, а да не фрлат поглед во тие страни со надрвени курови како свршуваат и ебат раширени чмарови. Само што ќе ги погледнев тие списанија инстантно ми се креваше курето и посакував и ј... Continue»
Posted by alek_perv 20 days ago  |  Categories: Anal, First Time, Gay Male  |  Views: 175

Пријателите на татко ми.

Татко ми поправаше нешто таа сабота наутро. Беше жешко, летно утро и целиот испотен во нервоза ми кажа да одам до кај Миле, неговиот пријател од детство и да побарам бурмашина дека неговата престана да работи баш тогаш. Од таа негова лутина не реков не и веднаш искочив. Бев во тие години пред да се запишам во средно кога цел свет ми беше секс, кога сите мисли ми беа да свршам и да си ја измачкам спермата на телото. Дур одев натаму во глава си ги вртев сите порничи што му ги имав гледано на татко ми, иако он мислеше дека ги скрил на добро место.
Конечно, стигнав. Заѕвонив на вратата и ми отвор... Continue»
Posted by alek_perv 22 days ago  |  Categories: Anal, First Time, Gay Male  |  Views: 161  |  
100%
  |  1

Љубовна врска

Излегов од бањата и кога влегов во собичката, тој лежеше на пространиот кревет на неговите родители, кои беа заминале неколку дена на село. Од системот се слушаше тивка музика... Брајан Адамс... hire I am, just me and you, tonight we made our dreams comes true… неговата омилена песна. Се уште на себе ја имаше бањарката, лабаво и секси врзана на неговото се уште мокро тело...
Светлата беа изгасени. Дрвата од малиот камин даваа пријатна топлина во собата, а наоколу гореа десетина миризливи свеќи и ја надополнуваа атмосферата... Целиот треперев во пријатна трема, која ме обземаше. Тоа беше тоа..... Continue»
Posted by zabaven 1 month ago  |  Categories: Gay Male  |  Views: 133

my porn story (gay)


صباح الخير حبايبي
اعيد كل قصصي لاني الاحظ ان اغلبها ناقصة يعني لايوجد الا ردود الاعضاء
وهذي مشكلة لم اجد لها حل

القصة الاولى هي بعنوان
(انا بالخدمة)
هي قصة ولد عمي وهو بعمر 8 سنوات
تفاجات في ضحى احد الايام ان ولد عمي الصغير جاءني وانا في المجلس وقال لي انا في الخدمة !
قلت الله يعطيك العافية
قال اي خدمة ارسلني ولا تروح انت .. ونا شغلتي موصيني ابوي عليها وهي شغل القهوة والشاي بالمجلس.
قلت يلا قوم اغسل الكاسات, على طول قام واخذ الصينية والكاسات ورجع مغسلهم ومنظفهم , قلت يلا قهويني! قام مسك الدلة(وعاء توضع فيه القهوة) واخذ فنجال(فنجان) وبدا يقهويني وكل مااقول بس(اي اكتفيت من الشرب) يق... Continue»
Posted by tezynar 1 month ago  |  Categories: Gay Male  |  Views: 1949  |  
63%

Βρηκα το μ

Ειμαι Bi 44 ετων και οικογενειαρχης. Απο πολυ μικρη ηλικια, ισως απο τοτε που αρχισα να ανακαλυπτω τη σεξουαλικοτητα μου ειχα φαντασιωσεις με αντρες και μαλλον ενιωθα ελξη για το ιδιο φυλο. Η πρωτη μου σεξουαλικη εμπειρια – αν και οχι ολοκληρωμενη - ηταν παλι σε σχετικα μικρη ηλικια και με αντρα. Μεχρι τα 26-27 ειχα επαφες και με αντρες και με γυναικες και αν και η διεγερση ηταν πολυ εντονοτερη οταν ημουν με αντρα, οι επαφες με αντρες ηταν πολυ περιορισμενες. Τοτε αποφασισα να ακολουθησω τον straight τροπο ζωης και το οποιο προσπαθουσα να τηρησω. Μεχρι λοιπον πριν 2 χρονια ζουσα με φαντασιωσ... Continue»
Posted by smallcockdaddy45 1 month ago  |  Categories: Gay Male, Mature  |  Views: 293  |  
100%
  |  1

Μια πραγμ&

Καλησπέρα σας, με λένε Γιάννη και να σας πω λίγα λόγια για εμένα. Είμαι 39 χρονών, στο 1,80, 80 κιλά, normal σώμα, τριχωτός, όχι σαν αρκούδα, γελαστός και γενικά καλό παιδί (το κέφι της παρέας με λίγα λόγια). Έχω πούτσα 16 εκατοστά σε κανονικό πάχος, είμαι παντρεμένος και γενικά σαν άτομο μου αρέσει το σεξ. Επειδή αρκετό καιρό τώρα διαβάζω τις ιστορίες εδώ, είπα να σας γράψω και κάποιες δικές μου. Λοιπόν...

Μένω στην Αθήνα και εδώ και 2 χρόνια είμαι παντρεμένος και γενικά η σεξουαλική μου ζωή είναι αρκετά γαμάτη με την γυναίκα μου. Δεν κάνουμε τρελά πράγματα με άλλους, αλλά παίζουμε σαν αντ... Continue»
Posted by John3674 1 month ago  |  Categories: Gay Male, Group Sex, Shemales  |  Views: 176  |  
100%

Πως έγινα &gam

Ειμαι 24 και μένω μόνος μου στο πατρικό των γωνιών μου οι οποίοι έχουν μετακομίσει. Βλέπω συνέχεια τσόντες και τον παίζω. Αλλά βλέποντας και ψάχνοντας για πορνό στο ίντερνετ βρίσκεις διαφόρων ειδών βίντεο. Έτσι εντόπισα βίντεο με τρανσέξουαλ. Κατάλαβα ότι μου άρεσε να βλέπω γυναικάρες με πέος να τον παίρνουν και έριχνα μαλακίες για πάρτι τους.

Με τον καιρό άρχισα να βλέπω όλο και περισσότερο τέτοιου είδους βίντεο, σχεδόν αποκλειστικά και σιγά-σιγά άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες. Άρχισα να φαντάζομαι πως θα ήταν να ήμουν στη θέση του τραβελιού, βλέποντάς τα να χτυπιούνται από ηδονή. Καύλωνα α... Continue»
Posted by John3674 1 month ago  |  Categories: Gay Male, Shemales  |  Views: 111  |  
100%

Секс вежби во теретана

Отварајки ја главната врата пријатно се изненадив од пријатната просторија и од присутните членови кои ги спремаа реквизитите и се спремаа за дома.
-Петок навечер ништо необично да нема луѓе,за повекето ова е ноќ за забава и уживање.
Се приближив до пултот на трењерот,неговата насмевка секогаш ми годеше,имаше необично убави полни усни.
-Кај си Вучко мајсторе те немаше неколку дена ме прашуваше додека му ја давав членската книшка.
-Немој да кажеш дека ти недостасував покрај сите овие млади девојчиња кои се околу тебе.
--Па ке се изненадиш ако ти кажам дека ми недостасуваше ми одговори озби... Continue»
Posted by zabaven 1 month ago  |  Categories: Gay Male  |  Views: 13

ﻋﻨﺪ ﺍﻟﺤﻼﻕ

كان عندى وقتها حوالى 23 سنة وكنت متعود أتناك من كام سنة قبلها لكن فى الوقت ده كان بقالى وقت كبير ما إتناكتش وكان نفسى فى زبر ... كنت فى المنصورة عند عيلة أمى وكانوا بيضحكوا عليا عشان شعرى طول ولازم أقصه ... فى يوم كنت فى التواليت بلعب فى طيزى وأدخل خيارة زى ما أنا متعود وأغسلها وأأكلها قبل ما أخرج من التواليت ... أخدت بعدها دش وخرجت لقيت ماما بتقولى لازم تروح تحلق شعرك النهاردة عشان ح نروح عند خالك بكرة ولازم يبقى شكلك نضيف ... كانت الساعة يمكن 11 بالليل واضطريت ألبس هدومى وأدور على حلاق سألت ووصلت عند حلاق فى شارع جانبى ... كان المحل فاضى وكان الراجل ح يقفل المحل ... دخلت وطلبت يحلق لى شعرى ق... Continue»
Posted by ashcow 1 month ago  |  Categories: Anal, Fetish, Gay Male  |  Views: 1960  |  
86%
  |  1

Pušenje pet predivnih kurčina

Volim da obilazim gay plaže, gdje obično upoznam nove dečke.Ovo se dešavalo na plaži Duilovo,blizu Splita, gdje sam upoznao jednog jako simpatičnog dečka sa jako velikom kitom.Odmah mi se dopao jer obožavam pušiti kurčine. Bio sam direktan te sam mu rekao da mu je kurac fenomenalan i da bih ga volio popušiti na što je on odgovorio da čeka da mu dodju još dva frenda koje čeka pa ako hocu pušiti njegov kurac da bih morao da popušim sve trojici. Jebote - sve što sam mogao da kažem bilo je to.Da, da, da. Pristajem - i gledam ga kako se zadovoljno osmjehuje.Ja sam se malo unervozio dok sam iščeki... Continue»
Posted by carolija 1 month ago  |  Categories: Anal, Gay Male, Group Sex  |  Views: 184  |  
100%

Тинејџери на одмор во Турција.

Бевме средно, можеби 15 години имав кога јас со моите родите и мојте двајца другари близнаци со нивните родители отидовме заедно на одмор во Турција. Бевме возбудени од патувањето иако драеше многу долго. Слушнавме дека таму имаат нудистички плажи и ние тројца бевме ептен возбудени од тоа да бидиме во живо гола жена.
Кога стигнавме утрото, се распакувавме, доручкувавме и легнавме да одмориме. Собите ни беа така поделени што нашите родители си беа во свои соби, а ние тројца во една наша заедничка соба. Ние тројца дека слабички момчиња спиевме на еден голем брачен кревет, јас во средина на близ... Continue»
Posted by alek_perv 1 month ago  |  Categories: First Time, Gay Male, Masturbation  |  Views: 78

Lui

Ležao sam ledjima na krevetu. Glava mi se upirala o uzglavlje, dok su mi noge štrčale u vis raširene. Šakama sam pridržavao njegova snažna ramena. Oslonjen rukama na krevet pored mog tela, kao da radi sklekove. Bio je obziran da me njegova težina ne opterećuje. Njegov dah i vreli polju*i su mi golicali grudi i dovodili me do ludila. Osećao sam kako njegov nabrekli glavić vrši snažan pritisak na medjici izmedju mojih muda i čmara.
Drhtao sam u išćekivanju kulminacije ove ljubavne igre. Lui malo pomeri svoje telo i spusti mi poljubac na vrat sa strane. Tim potezom, njegov glavić se nežno prisl... Continue»
Posted by javasluk 1 month ago  |  Categories: Anal, Gay Male  |  Views: 40

ﺍﻧﺎ ﻭﺻﺪﻳﻘﻲ ﺍﻟﻘﺪﻳﻢ

مرة قابلت بالصدفة صديق قديم كان جارى فى العمارة اللى جنبنا ... كنا أصدقاء من أيام الصغر لغاية ما سافر إشتغل فى الخليج ... كنت يومها راجع من الشغل وقابلته فى الشارع ... سألته عن أخباره قالى إنه رجع خلاص وبيشتغل فى مصر ... هو إسمه محمد ... مهندس ... قالى إنه إتجوز من سنتين ... مراته دكتورة ... بس حسيت إنه مش مبسوط معاها ... لما سألته قالى تعال نطلع شقتى ونتكلم ... طلعت معاه وبدأ يحكيلى ... هو زمان لما كان فى الخليج ناك واحد ... كانت أول تجربة جنسية له وعجبته جداً ... لما إتجوز ما عجبوش نيكة الكس فطلب من مراته إنهم يجربوا ينيكها من ورا ... مراته رفضت  لكن هو لسه نفسه ينيك من ورا ... ليه ما يشوفش ... Continue»
Posted by ashcow 1 month ago  |  Categories: Anal, Gay Male, Hardcore  |  Views: 839  |  
17%

Чичкото што ме изеба.

Здраво,
уште од мои 12 години откако прв пат му ги најдов на татко ми еркотските списанија сум опседнат со секс и уште од тие години почнав да го истражувам. Бидејки на таа возраст повеќе се дружев со машки отколку со женски им споделував се што сум видел на тие слики во списанијата и сите заедно многу често си ги дркавме курињата додека не дожевеавме оргазам. Секако на тие години не свршувавме со прскање на сперма но сепак доживував оргазам.
Имав еден другар што живееше веднаш до мојата врата и цело време бевме заедно, буквално се што правевме правевме заедно. Заедно одевме накај школо, зае... Continue»
Posted by alek_perv 1 month ago  |  Categories: Anal, First Time, Gay Male  |  Views: 55

Мојот професор по физика.

Кога бев 7мо одд. имав од прилика 13 години прв пат го видов мојот нов класен кој што предаваше физика. Никогаш не сум го сакал тој предмет и не бев многу заинтересиран да го учам, но она што ме заинтересира е шармот и привлечноста на мојот професор Ѓоко кој што беше во средните 50 години и секогаш беше облечен во одело и кошула. Бидејќи седев во прва клупа додека предаваше често знаеше да доживее ерекција и тоа убаво да му се примети преку неговите панталони. Дебел масивен пенис кој што го замислував додека си одев дома и кога си легнував да спијам.
Јас на тие години бев слабичко дете без вл... Continue»
Posted by alek_perv 1 month ago  |  Categories: Anal, First Time, Gay Male  |  Views: 82

Го испразнив мојот Кум.

Откако на 12 години прв пат му ги најдов порно списанијата на мојот татко почнав да се интересирам околку се што е секс. Од тој момент до сега без прекин секој ден скоро маструбирам иако сум бил во неколку врски..., маструбирам на видеа со гејови и трансексуалки. На почетокот ми беше малце чудно, но после ми стана страст и неостварена желба што се надевам дека некогаш во животот ќе ја остварам.
Прв пат кога видов трансексуалец во порно списанијата се заинтересирав како јас би изгледал во тие тесни танга гаќички со курето дигнато. Постојано ме обливаше страв кога ќе помислев да ги облечам, што... Continue»
Posted by alek_perv 1 month ago  |  Categories: Fetish, First Time, Gay Male  |  Views: 31

Dva u guzi, treći pusim

Dva u guzi, treći pusim
Na gotovo svakom partiju na kojem sam dosad bio bilo je uobičajeno da se jedna soba odvoji za one posebne, ekstremne slučajeve, gdje možete naučiti kako se na najbolji mogući način čovjek može dobro osjećati.Volim seks i potpuno uživam u njemu. Ništa mi osim njega nije važno. Večer je bila preda mnom. Puna izazova dobre, nove jebačine. Samo sam se nadao da me zatvore u tu sobicu i krenu redom istraživati moje tijelo. Znao sam da u takvu sobicu uđe i po dvadesetak komada, ali upravo me je to i uzbuđivalo. Što se vrijeme odlaska primicalo, to je moja pohota bila sve jača... Continue»
Posted by carolija 2 months ago  |  Categories: Anal, Gay Male, Group Sex  |  Views: 434  |  
100%
  |  1

Почетокот на се.

Прво беше така! хехе па и не баш...
Незнам точно како мојата сексуална пасииа се сврте кон истиот пол нути зашто, не бев момче со проблеми со татко ми или доминантна мајка. Беше просто и едноставно машкиот полов орган беше единствената работа која бедеше возбуда во мене и ништо друго. Па како годината поминуваше мојата страст беше се по нагласена и засилена, веќе порно филмовите со жени беа досадни ми сметаа девојките да ги гледам прекрасните машки фалуси, но јас не сум геј велев(барем тогаш), па само голите машки тела ми беа доволни но мораше да биде присутно неговото гордо совршено величес... Continue»
Posted by justasissy 2 months ago  |  Categories: First Time, Gay Male, Mature  |  Views: 110  |  
100%
  |  1