Free Sex Stories
Page 16

Enesesalgamine


Kõik sai alguse sellest, et ma järelemõtlematult tema kutse õhtusöögile vastu võtsin. See oli ligi pool aastat tagasi, kui tähistasime minu kolmekümnendat sünnipäeva. Täiesti märkamatult oli ta minu ellu tulnud. Üht-teist ma temast juba teadsin. Ta olevat südametu seelikukütt, kelle ohvriteks on ainult väga ilusad ja intelligentsed naised. See asjaolu meelitas mind. Seda enam, et ma polnud ennast kunagi kuigi kõrgelt hinnanud. Tõsi, ma olen pikka kasvu, sale, korraliku rinnapartiiga, jumekas - ühesõnaga üsna kena. Vähemalt nii hindasin ma ennast ise. Pealegi olen ma kõrgharidusega. Ma ei ole... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  Views: 6

Töö San Fransiscos


Lisa Rivers ei suutnud uskuda, et ta oli viimaks ometi San Franciscos kuulsal Castro tänaval. Kentucky osarügi väikelinnas oli homoseksualisti elu üksildane, aga sün, geide ja lesbide Mekas, oli homoseksuaalsus peaaegu auasi. Lisa südant soojendas juba see, kui ta kõndis mööda tänavat ning vaatas mehi käevangus jalutamas ja naisi avalikult suudlemas. Alles esimest päeva siin linnas olles tundis ta ennast juba nagu kodus.

Leidnud ajutiseks elukohaks odava hotellitoa, haaras Lisa kohaliku ajalehe, istus ühte paljudest vabaõhukohvikutest ja vaatas läbi tööpakkumiskuulutused. Ehkki ta oli sä... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 2

Vastuvõtt korporatsiooni


Kui mul oli esimesest kursusest pool läbi, tehti mulle ettepanek astuda korporatsiooni. Üks mu parimatest sõbrannadest oli korporant ja tema oligi mind soovitanud. Ma nõustusin ja mul kästi tulla korporatsiooni majja reedel täpselt kell 12 päeval.

Sel ajal, kui ma fuajees ootasin, kõndis mitu korporanti minust mööda. Nad vaatasid mind, sosistasid omavahel ja kihistasid naerda. Viimaks tuli alla minu sõbranna Barbara. Ta ütles, et vastuvõturituaali ajal pean ma tegema täpselt seda, mida kästakse. Kui ma kõhklen, siis mind karistatakse, ja kui ma vastu hakkan, ei võeta mind korporatsiooni.... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 5

Tervisesport

Pühapäeva hommikul tervisejooksu tehes märkasin eemal ühte teist naist, kes oli väga kena, vähemalt tagantpoolt. Lähemale jõudes nägin, et ta kandis musta trikood, mis oli puusadest kõrgemal üsna avara lõikega ja seljapeal oli ainult kitsas riba riiet. Jalas olid naisel roosad lühikesed nailonpüksid. Kuna need olid higist läbi imbunud, nägin selgesti tundmatu kannikaid hüplemas, kui ta jooksis.

Kui ma kaunitarini jõudsin, aeglustasin tempot ja jäin sörkima tema kõrvale. Vaatasin tema rindu, mis olid samamoodi väikesed ja kõvad nagu minul. Tema rinnanibud paistsid läbi riide selgesti välja.... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 2  |  
50%

Superarmastaja


Olin oma mehega olnud juba kümme aastat abielus. Tal on sõber Marko, kes on juba aastaid minu suhtes väga tähelepanelik. Oleme palju kordi seltskonnas koos olnud. Vahel juhuslikult, vahel teadlikult.

Algas minu lugu niimoodi, et ükskord läksime sõbrannadega välja lihtsalt lobisema ja tantsima. Korraga märkasin, et klubi uksest tuleb sisse Marko koos paari sõbraga. Kuna me olime ju tuttavad, siis istusid nad meie lauda. Seltskond leidis kiiresti ühise keele ja kippus päris lõbusaks minema. Jõime mõned kokteilid ja läksime tantsima. Olime kaks tantsu teinud, kui ma adushin, et Marko on võr... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  Views: 7

Neegripoiss


Nüüdseks vist rohkem kui kaks kuud tagasi tuli papa korraks Saksamaalt kodu vaatama ja oma leidu näitama. Tal oli nimelt kaasas tagasihoidlik neegrinoormees nimega Simon, kes äsja aednikuhariduse saanud, ent veel ilma töökohata. Papa rääkis, meie mammaga kuulasime-vahtisime, Simon vaikis.

"Näe, aednik kohal," ütles papa, "sa ju helistasid, et joodikust Semjoni ei saa enam palgal pidada, et peaaegu pooled päevad ei viitsi ta külast kohalegi loivata, rääkimata töötegemisest. Nüüd võtame tööle päris aedniku."

Papa naeris: "Ja kui sa vanast harjumusest Semjoni hüüad, siis Simon kohe tule... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  Views: 7

Seks weebikaamera ees


Paula oli hulluks minemas. Tal olid taskus viimased kakskümmend dollarit. Ta teadis, et kui ta ei leia kiiresti korrapärast sissetulekut, satub ta tänavale, sest juba kolme päeva pärast tuleb üür ära maksta. Lausa kolme kuu üür.

Ehkki üürileandja oli pikka aega suhtunud tema probleemidesse mõistvalt, kaotab isegi selline kena inimene nagu härra Fuller kunagi kannatuse. Paula oli kindel, et just sel reedel see juhtub. Rahutult sirvis ta ajalehe tööpakkumisterubriiki. Äkki pääses tema huulilt valla üllatushüüe, kui ta märkas kuulutust, milles seisis:

"Naine, teeni kiiresti rasket raha.... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 7

Biloogiaõpetaja


Tiina silmitses Aimet, armastus silmis. Aimes oli kõik, mida Tiina sõbrannalt oodata oskas. Ta oli ilusa keha, mesiblondide juuste ja südamliku loomuga, 167 cm pikk j a 57 kilo raske. Aime ei olnud seda tüüpi, keda inimesed iseloomustaksid sõnaga "aju", kuid ega Tiinagi olnud mingi viieline, pigem vastupidi. Elutarkust oli tal siiski oma aastate kohta ebatavaliselt palju.

Brünett Tiina sirutas käed välja ja Aime andis ennast talle kallistada, võttes rõõmuga vastu suure rinna, mille Tiina talle lutsimiseks andis. Tiina sõrmed, mis Aime südist nahka kõikjalt paitasid, olid sulgkerged. Aime... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 5

Kähkukas piloodikabiinis


Viimase kohani täis Boeingu reisijad ei tea midagi mind vaevast himust, kui nad turvavöösid kinnitades maandumiseks valmistuvad. Nad ei oska aimatagi, mis juhtub siis, kui lennuk on teleskooptrapi juurde sõitnud ja kõik on lennukist lahkunud. Kuigi ma püüan iseenda vastu võidelda, tean ma täpselt, et teen SEDA ka täna. Ma olen selles kindel alates hetkest, mil sain teada, et Sven on täna minu lennuki esimene piloot. Sven - vastupandamatu mees, riskifaktor number üks.

Sven, kellel on igas stjuardessidetiimis vähemalt üks armuke, keda ta pärast maandumist korralikult läbi tõmbab. Kuigi ma ... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: First Time  |  Views: 6

Kelly koolipäev


"Kuidas sa ennast täna tunned, kullake?" küs*s Jane oma 18-aastase tütre Kelly käest, kui see hommikusöögiks lauda istus.

"Ee... päris hästi, ma arvan," vastas Kelly, pärast seda kui ta oli võtnud suure lonksu apelsinimahla. "Mis siis?"

"Ära hakka jälle selle jutuga peale!"vastas tema ema tüdinud häälel. "Sa mäletad küll, mis arst ütles - vähemalt kaks orgasmi päevas!"

"Oh, ema, ma mäletan küll, aga ma olen juba nügi kooli hiljaks jäämas!" hädaldas Kelly.

"Kuula nüüd, neiu," lausus Jane vastuvaidlemist mittesallival toonil, "sa ei lähe uksest välja enne, kui oled saanud korra... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 5

Kuidas Jack ja Bill minuga grupikat tegid

Minu mees Bill pidi minema Lõuna-Carolina osariiki ühte lepingutööd tegema. Tavaliselt ei saada ma Billi komandeeringutel, aga kuna see reis pidi kestma kolm nädalat, siis läksin kaasa. Billi sõber Fred ja tema naine Linda, kes olid ise puhkusereisile sõitmas, lasksid meil oma majas elada. Fred on sõbralik, külastuma hakkav neljakümnendates aastates mees. Tema naine Linda on pangas sekretär, natuke alla kolmekümne ja ilusa kehaga. Maja oli künkanõlval, kust avanes imeilus vaade metsale ja selle taga olevale linnale, kus Fred töötas.

"Mul on hea meel, et te vaatate maja järele, kuni me ära ... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Group Sex, Interracial Sex  |  Views: 13  |  
100%

Tantsutüdruk Jaana


Semestri algusest saadik oli minu tähelepanu äratanud Jaana. Ma kasutasin iga võimalust, et silmitseda teda spordisaalis nappides võimlemisriietes harjutamas. Ta oli satään ja käis esimesel kursusel ning oli spordivõistlustel tantsutüdrukuks. Kõik poisid püüdsid üksteise võidu murda teed tema pükstesse ja mindki, ehkki olen tüdruk, haaras erutus, kui kujutlesin, mis tunne oleks mudida tema suuri rindu, mis võimlemissärgi all pungitasid.

Erinevalt poistest sain ma Jaanat rahulikult jälgida, kui ta tisside hüpeldes mööda saali ringi lasi. Ta ei osanud kahtlustadagi, et vaimusilmas kujutlen... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 4

Kaablikutt


"Ma olen kaabeltelevisioonifirmast," ütles hääl sisetelefonis. "Te helistasite ja ütlesite, et teil on pilt halb."

"Ma teen kohe ukse lahti," ütles Erin ja vajutas nupule. "Me oleme 13. korrusel."

"Viimaks ometi!" ütles ta oma korterikaaslasele Shawnale. "Kas sa kujutad ette, kuidas ma televisioonist puudust tunnen!"

Shawna vaatas oma naisteajakirja pealt üles ja lausus naerdes: "Sulle tuleb ainult kasuks, kui sa natuke ilma telekata oled. Sa muud ei teegi, kui istud tugitoolis. Varsti kasvab sulle veel õllekõht ette."

Erin näitas sõbrannale keelt. Enne, kui ta midagi mürgist... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 3

Turvakaamera

Salvador Dali muuseum asub Floridas St. Peterburi kesklinnas. Muuseumis on eksponeeritud selle omapärase ja mitmekülgse kunstniku loomingu paremik. Arusaadav, et Dali muuseumi külastamine kuulus meie kohustusliku programmi hulka, seda enam, et meil kui kunstitudengitel olid varsti ees eksamid.

Oli meeletult palav suvepäev. Päike kõrvetas armutult ja niiske palavus halvas igasuguse tegevuse väljas. Muuseumis oli aga kliimaseadme tõttu meeldivalt jahe. Oeh, siin võis vabalt hingata. Käsikäes käisime ühest saalist teise ja vaatasime pilte. Me olime peaaegu ainukesed külastajad, sest juulis po... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  Views: 4

Koolitusseminaril

Ma ootan teid homme hommikul kell kümme seminariruumis," ütles Robert Braun mulle hüvastijätuks, kui ta südaöö paiku baarist lahkus. Juba nädal aega olime selle härrasmeheliku müügispetsialisti hirmu ja armu all ning harjunud küsimusi esitamata tema korraldustele alluma.

Lõppude lõpuks maksis meie firma talle päris kõva pappi, et ta koolitaks meist tublid müügiagendid. Oli iseenesestmõistetav, et me ei pidanud vajalikuks raisata enda ja tema aega üleliigsete küsimustega.

"Küsimusi võite esitada alles kolme nädala pärast, kui põhitreening on lõppenud. Kuni selle ajani pange kõik kõrva t... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex, Masturbation  |  Views: 13

Kiremöll hommikuses metsas


Ta erutas mind lihtsalt hullupööra. See, kuidas ta ennast tantsupõrandal liigutas, vahepeal ennastunustava zestiga juukseid silus ja "muuseas" biitsepsitega mängis - kõik see võlus mind! Ta meeldis mulle väga, sest ta oli pikka kasvu, hea kehaehitusega, treenitud, ja tema tumedad silmad silmitsesid mind himuralt, samas väljakutsuvalt ning nõudlikult. Asi oli otsustatud: saagu mis saab, selle mehega ma lähen!

Kui järgmine muusikapala tuli, tormasin kohe tantsupõrandale. Ma olin täna lainel, mul oli kange tahtmine flirtida ja kindlasti oli ka see kutt "jahil". Ma olin jõudnud vaevalt hakat... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  Views: 27  |  
100%

Puhkus meestest

Pärast seda, kui ma oma vanemate kodust lahkusin, elan üsna rutiinset elu. Kõik on korras - nii minu elus kui ka minu korteris. Nii oli see igal
juhul kuni selle ajani, kui ma sain oma kaugelt sugulaselt Ineselt kirja. Ma libistasin pilgu üle ridade ja mulle hakkasid silma sellised laused nagu: "Olen omadega läbi... Abielu on
lahutatud... Ma ei tea, mida edasi teha... Tuleksin paariks nädalaks sinui poole."Mul vajus suu lahti, miks tahtis see naine just minu juurde tulla? Ma õigupoolest ei tundnudki teda ja mul
oli külalise jaoks liiga vähe ruumi. Kuna ma olen vallaline ja seni ... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 29

Pesupoes

"Issand, milline päev," lausus Elin teisele müüjannale Reelikale. "Kogu aeg üks klient teise järel. Kooli tagasi minemine tundub juba lausa puhkusena!" "Ah, ära hädalda," vastas Reelika, lüües kokku päeva kassat. "Tegemist on palju, aga meil vedas, et jõuluvaheajaks nii hea töökohad saime."

"Sul on õigus," vastas Elin ohates, "aga jalad tapavad mu."

Kaks 19-aastast neiut veetsid järgmised viis minutit, liites kokku oma müüke. Just sel hetkel kui kell lõi kuus, lendas poe eesuks lahti. Neljakümne ligi naine sööstis sisse ja küs*s: "Te olete veel lahti, eks - ma mõtlen, uks polnud veel l... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Lesbian Sex  |  Views: 3

Kaunis suvehommik

Sel hommikul paistis päike eriti ilusasti. Ma sõin hommikust varem kui tavaliselt. Einetasin omaväikesel rõdul. Siis seadsin ennast korda ja panin selga kerge suvekleidi. Olin selle väljamüügilt väga soodsa hinnaga saanud. Muidu poleks ma endale sellist kleiti lubada saanudki. See oli nimelt originaal-Dior.

Ma loobusin bussisõidust. Hommik oli selleks liiga ilus-tahtsin jalutada tööle läbi pargi. Ma töötan suures kindlustusfirmas programmeerijana. Vahva töö, meeldivad kolleegid - mul on igati põhjust oma tööst rõõmu tunda. Olin sel hommikul heas tujus.

Hoolimata varajasest kellaajast o... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex  |  Views: 4

Puhkus Kreetal

Kõik sai alguse ühel juulikuu laupäeval. Oli oivaline ilm, kuid sellisel aastaajal polnud selles midagi ebatavalist, veel vähem kaunil Kreeta saarel. Seoses meie 18. sünnipäevaga tegid meie vanemad mulle välja kahenädalase puhkusereisi. Minuga tuli kaasa ka minu parim sõbranna Sonja.

Terve esimese nädala olime me alatasa liikvel. Kolasime randades, uurisime saart, päevitasime päevade kaupa rannas rannas. Tegemist meil jätkus. Me olime külastanud mitut diskoteeki, kuid tol laupäeval tahtsime midagi uut kogeda.

Me elasime koos kahetoalises numbris ja veetsime aega koos. Sel õhtul panime ... Continue»
Posted by ovra 4 months ago  |  Categories: Interracial Sex, Lesbian Sex  |  Views: 6