Free Sex Stories
Page 15

Bahana Seks Bah. 6

Kira-kira jam sepuluh pagi baru aku datang semula ke rumah kak Bib sebab aku tertidur dan bila aku masuk aku lihat anak-anaknya dah siap mandi dan kemas berpakaian, aku juga nampak sarapan telah sedia tersaji di meja makan dan kopi masih berasap panasnya, pagi tu agak mewah sarapanku siap dengan telur separuh masak, jus oren dan roti bakar disapu mentega ala continental. Selepas bersarapan barulah si Zana sampai, ia mintak maaf kerana tak sempat datang awal sebab mak dan ayahnya balik terlalu lewat dan ia takut nak kayuh basikal tengah-tengah malam seorang diri. Akupun cakap eloklah tak membah... Continue»
Posted by loloq6009 3 months ago  |  Categories: Hardcore, Sex Humor  |  
41

Bahana Seks Bah. 1

Selepas menamatkan penggajian Ijazah Pertama di luar negara aku sepatutnya berkhidmat dengan KPM tetapi aku tak begitu minat untuk menjadi cikgu jadi aku menukar haluan walaupun agak sukar kerana melanggar kontrak tetapi dengan bantuan PakCik dan sedara mara yang berpengaruh di peringkat tertinggi kerajaan aku dilepaskan dengan syarat mengambil peperiksaan kemasukan perantis PTD supaya menjadi seorang pegawai PTD sepertimana sedara maraku yang lain. Bagaimanapun sementara menunggu kes aku diselesaikan, aku memohon menjadi guru sementara di utara dan mengajar di sebuah sekolah menengah yang aga... Continue»
Posted by loloq6009 3 months ago  |  Categories: Hardcore, Sex Humor  |  
39

Bahana Seks Bah. 2

Sejak itu Kak Esah menjalankan kempennya secara halus terhadap para isteri yang mendiami krs berkenaan. Pasangan pertama yang cuba kami pancing ialah Cikgu Mail dan isterinya Cikgu Salmah. Cikgu Mail merupakan guru siswazah tetapi Cikgu Salmah hanya lepasan Maktab Perguruan, Mail juga merupakan Guru Penolong Kanan di salah sebuah sekolah menengah di daerah berhampiran sedangkan Salmah mengajar satu sekolah denganku. Mereka telah beberapa tahun berkahwin tetapi hanya mendapat seorang anak perempuan baru setahun yang lalu yang baru dapat berjalan, pada masa itu sedang gigih untuk mendapatkan ana... Continue»
Posted by loloq6009 3 months ago  |  Categories: Hardcore, Sex Humor  |  
39
  |  
100%

Bahana Seks Bah. 3

Setelah berjaya merasai pantat cikgu Salmah aku memberitahu kepada Kak Esah keesokkan harinya tapi belum apa-apa lagi dia dah mintak upah jadi mahu tak mahu aku kena main burit Kak Esah sekurang-kurangnya satu round. Lepas senggama, Kak Esah merancang untuk aku merasai pantat pengantin baru bini ustaz Rusli yang tinggal bersebelahan krs aku. Aku risau juga maklumlah ustaz Rusli ni pernah tinggal serumah denganku jadi takan aku gamak nak mainkan bini dia yang baru sahaja dinikahi belum sampai tiga bulanpun. Namun kak Esah cakap inilah masanya nak dapat yang masih ketat belum gujis katanya. Aku ... Continue»
Posted by loloq6009 3 months ago  |  Categories: Hardcore, Sex Humor  |  
7

sex me kunaten

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur...Un jam i lidhur
ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e
fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra
ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten..se kisha pare kurre kunaten me
syrin e femres hot...ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte
mendja per te...nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten...e
pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.Kur del ajo kishte v... Continue»
Posted by erba 3 months ago  |  Categories: Anal, Mature, Taboo  |  
156
  |  
100%

Lilla Nina

Ibland blir man verkligen förvånad som novell författare, och detta fall otroligt glad för det här är en sann historia …

Det hela började med ett mail, ett oförargligt kort mail direkt till min brevlåda

Mail–Hon
Hej, jag blev otroligt kåt av novellen, skulle gärna vilja byta plats med tjejen i den och bli behandlad precis så
Hälsningar Nina

Mail från mig
Tackar, alltid kul att folk tycker om ens berättelser, Har du läst några fler av berättelserna? Vem är Nina? Måste säga att jag är lite nyfiken. Skriver du noveller själv?

Mail Nina
Hej, Jo jag skriver, jag tänkte du kunde få l... Continue»
Posted by sexnoveller 3 months ago  |  Categories: First Time  |  
80
  |  
100%

Diena bija neticami gara


Diena bija neticami gara. Noguris es sēdēju tukšā vilciena vagonā. Šodien pirmo reizi varu atpūsties. Aiz netīrā loga kāds puisis virpinot uz pirksta ķēdi ar automašīnas atslēgām, vilka pa peronu neliela auguma resnīti baltā mētelī. Viņa pretojās, cenzdamās kaut ko paskaidrot.
Vienaldzīgi pārlaidis viņiem skatienu, es atvēru steigā stacijā nopirkto laikrakstu. Nograbēja durvis. Vilciens sāka braukt. Nogurušās acis nevarēja palasīt. Pārlaidu skatienu pār avīžu lapām, apstājoties tikai pie attēliem.
Sajutu kādu skatienu. Es pacēlu acis. Pretī sēdēja tā pati resnīte baltā mētelī. Milzīgas o... Continue»
Posted by draiskulis 3 months ago  |  Categories: Hardcore  |  
7
  |  
50%

sex me tezen

Un jam nje cun nga tirana. jam 22 vjec.Ndoshta do e quani si jo te mire kte veprim qe kam bere por ama e kam bere.
Do ju tregoj se si e kam bere me tezen time 43 vjece. Ajo eshte e martuar por shum seksi. ka nje trup perfekt, ka bythe te mbushura mire dhe gjoks te madh dhe te bukur. sa her qe vinte tek shpia ime ose shkoja un tek ajo, ne shikoheshim me veshtrime shum provokuese, un gjithmone e kam shikur nga gjoksi kur flisja me te, ajo vetem qeshte. ne dite un shkoj te shpia e saj per kafe por jo me ndonje qellim te keq, por thjesht per te ndjenjur pak. nisem me makin dhe shkoj un. ishta ora... Continue»
Posted by erba 3 months ago  |  Categories: Anal, Mature, Taboo  |  
59
  |  
100%

ΦΑΝΤΑΣΙΩ&S

Δεν ξερω αν εισαι απ την αθηνα. Εγω θα σου γραψω μια φαντασιωση απο την πολη της Αθηνας.

...Πρωι Δευτερας, εχεις φυγει απο το σπιτι με απιστευτες καυλες. Μαλακιστηκες πριν φυγεις αλλα δεν λες να ηρεμησεις. Οδηγας λοιπον κατεβαινοντας την κηφισιας.
Φορας φουστα με μποτες. Δεν εχεις βαλει εσωρουχο γιατι δεν αντεχεις τιποτα να σε ακουμπαει. Εχεις σηκωσει ψηλα την φουστα κι αν παρατηρησει καποιος πιο προσεκτικα σε καποιο φαναρι βλεπει την μουναρα σου που εχει γινει κοκκινη απο την καυλα κι εχουν πρηστει τα μουνοχειλα. Τα υγρα σου τρεχουν συνεχεια και κυλανε στα μπουτια σου. εχουν φτασει μεχρι ... Continue»
Posted by FANTOMASXXX 3 months ago  |  Categories: Anal, Fetish, First Time  |  
496
  |  
100%
  |  5

Obisk

V polmraku je stala sredi sobe in napolnila prostor z vonjem po sexu. Tesno zategnjen eleganten črn z čipkami obrobljen usnjen korzet je dvigoval baročne joške in poudarjal čvrsto rit. Črne usnjene tangice so komaj prekrivale pobrtito in v ozko črtico kratko pristriženo mucko – moje ročno umetniško delo, ki mi ga je dovolila ustvariti med včerajšnjo orgijo. Pripete črne mrežaste nogavice so dopolnjevale njen kurbiš image. Obuta je bila v visoke nadkolenske škornje iz svetlečega bordordečega usnja s koničastim podplatom in visoko ostro kovinsko petko z pripetimi ostrogami. Na rokah pa črne čezk... Continue»
Posted by malesub01 3 months ago  |  Categories: BDSM  |  
24
  |  
50%

En aften i byen

Dette er en delvist sand historie. Det var bare med min x-kæreste/bolleven i stedet for en fremmed.
Min veninde og jeg kedede os en aften. Vi besluttede at vi ville en tur i byen. Hendes kæreste tog med også kunne vi drikke alt det vi ville da han så var vores chauffør.
Da vi var kommet ind på det lokale diskotek fik vi vores første drinks. Det var tidligt på aftenen så der var ikke mange mennesker. Aftenen skred frem og der kom flere og flere mennesker og min veninde og jeg slog os løs på dansegulvet og pludselig kunne jeg mærke at der var en der begyndte at danse tæt op ad mig. Jeg tog imo... Continue»
Posted by missdk89 3 months ago  |  Categories: Hardcore, Masturbation  |  
128
  |  
100%
  |  3

Despre Cunnilingus

codul lui Vice:

Bărbaţii sunt varză la dat limbi. Nu pentru că nu le place, dar pentru că e greu ca dracu’. Trebuie să iei lecţii. E esenţial în viaţă să ştii să faci un oral bun (inclusiv pentru a primi un sex oral bun), aşa că e timpul să învăţăm. După cum urmează.
Secretul unui oral bun e să fii atent la semne. Poţi fii cel mai bun mecanic sexual din lume, dar dacă nu poţi citi semnele de circulaţie emoţională, vei sfârşi înconjurat de dezolare în deşertul labial până când vei leşina de epuizare, cu lacrimi fierbinţi de confuzie prelingându-ţi-se pe obraji.
Să-i dai limbi iubitei e c... Continue»
Posted by Maarian 3 months ago  |  Categories: Fetish, First Time, Lesbian Sex  |  
64
  |  
50%

Oskulden

Lördag.

Äntligen får jag träffa Maggan igen. Jag har verkligen saknat den lilla ungen. För att inte tala om dom pyttesmå tuttarna, och den underbart lena orörda lilla fittan. Men det är med blandade känslor jag är på väg till vår mötesplats. För det är idag som det ska hända. Jag ska ”knäppa” Maggans mödis. Men som sagt, det är med blandade känslor jag går till mötet. Visst vill jag knulla henne. Mer än gärna. Jag ser verkligen fram emot att få spetsa det lilla offerlammet på mitt spett. Men på samma gång känns det som barnarov, med tanke på min ålder menar jag. Hon är ju för fan inte så ga... Continue»
Posted by johas2 3 months ago  |  Categories: First Time  |  
67
  |  
100%

Návštěvníci 9

Když se Sára ráno vzbudila, spatřila Johnyho u komunikačního terminálu, jak vyhledává další místo pro jejich výlet na Zemi. Usmála se a zezadu ho objala. Ale jakmile se na něj přitiskla, poprsím ji projela ostrá bolest a na tričku mu nechala dva mokré obtisky.
„Au!“ sykla a rychle se odtáhla. Johny se polekaně otočil.
„Lásko, copak ti je?“ zeptal se.
„Já nevím, asi se mi pořád tvoří mléko, docela to tlačí,“ odpověděla Sára s obličejem zkřiveným bolestí. Johny se otočil k terminálu a rychle Saturňanům nahlásil stav nouze. Za pár okamžiků se u jejich dveří objevili K'Dhalaaz s Ulqayaxem, vědc... Continue»
Posted by pavriha 3 months ago  |  Categories: Fetish, Hardcore  |  
6

Sexy Couple !!!!!

Με λένε Πέτρο. Καθημερινά ξυπνάω γύρω στις έξι με τις γνωστές πρωινές καύλες. Όταν η γυναίκα μου δεν έχει όρεξη (που συνήθως δεν έχει τα πρωινά) φτιάχνω ένα καφέ και τραβάω μια μαλακία στα γρήγορα, βλέποντας τσόντες στο internet. Εκείνο το πρωί όμως τα πράγματα ήρθαν κάπως διαφορετικά. Τον έπαιζα στο γραφείο όταν μπήκε η γυναίκα μου με τον καφέ της και το τσιγάρο της φορώντας μόνο το κιλοτάκι της.

- Ρε Πέτρο, γιατί δεν κλειδώνεις την πόρτα; Θα ξυπνήσουν οι μικρές και θα σε δούνε.

- Έχουν ξυπνήσει πολλές φορές μόνες τους; Και μάλιστα από τις έξι;…

είπα χωρίς να πάρω τα μάτια μου ... Continue»
Posted by eros6969 3 months ago  |  Categories: Group Sex  |  
514
  |  
100%
  |  4

Sabina del 2

Vad höll på att hända? Hade Heinz lurat henne in på något som skulle bli farligt för henne? Hennes oro var på väg att stiga till ett panikanfall, men Heinz höll sitt löfte och släppte ut henne, även om Sabina tyckte att halvtimman kändes oändligt lång.
När hon började krypa tillbaka över lasten så hörde hon honom fnittra:
- Kom med fötterna först, så kan jag slicka dig innan du hoppar ner... Jag har tänkt hela förmiddagen på hur häftig du var när det gick för dig.
- Jo det vore väl snyggt... Jag gissar att vi står alldeles intill vägen nu?
. Precis, så jag skojade bara, men skynda dig nu, ... Continue»
Posted by johas2 3 months ago  |  Categories: Group Sex, Voyeur  |  
14
  |  
100%

Sabina del 3

Lasse var stormförtjust över Sabinas idé om att låna sommarstugan, för det betydde ju inte bara en stunds privatliv, utan en hel vecka!
- Snacka om perfekt... Det är ju söndag idag, så Rolf ochSylvia åker väl hem ikväll då? sa Lasse, och det lyste ur hans ögon.
- Nja, inte exakt så bra... Det är ju inte så långt till stan så dom åker härifrån direkt till sina jobb imorgon bitti.
- Men ändå... En hel vecka... Tror du jag kan sova över redan ikväll? sa han, med en blick som ett litet barn på julafton.
- Jag tänkte så här... Vi behöver väl inte direkt skylta med vad vi tänkt göra, och hur ska... Continue»
Posted by johas2 3 months ago  |  Categories: Group Sex  |  
11

Tågresan

Dunk-e-dunk, dunk-e-dunk, dunk-e-dunk. Tåghjulens jämna dunkande mot rälsen brukar vara sövande på mig i vanliga fall, men inte i kväll. Jag har allt för många tankar snurrande runt i huvudet för att kunna somna. Jag är ordentligt trött, fast inte speciellt sömnig.

Men, det är ju klart att du kanske undrar, vem är ”jag”? Så det är väl lika bra att jag presenterar mig på en gång innan jag fortsätter berättelsen. Det har visst med god uppfostran att presentera sig har jag läst någon stans. ”Jag” är en ovanligt vanlig Göteborgskille i en obestämd ålder, (betyder att jag inte vill avslöja den),... Continue»
Posted by johas2 3 months ago  |  Categories: First Time  |  
18
  |  
50%

Sabina

Sabina är en tjej som delvis haft en jobbig uppväxt. Hon föddes i Turkiet, och de första nio åren var ju inget problem, för precis som det brukade vara, så älskade hennes föräldrar henne mer än något annat.
Hon hade gått till sin granne när skolan slutade en höstdag när hon nyss fyllt nio, och det var ju precis som det brukade vara, för hennes föräldrar jobbade på den stora frabriken, ett par mil bort, så den här dagen, precis som alla andra, så väntade hon otåligt på att mamma skulle komma hem.
Hon tittade på klockan som passerat fem med några minuter.
- Kommer inte mamma snart?.. tjatade... Continue»
Posted by johas2 3 months ago  |  Categories: First Time  |  
22

Tonårshoran

Hej, jag heter Jennifer och tänkte berätta hur jag blev tonårshora.

Jag är ca 1,80 lång och har en vältränad kropp eftersom jag spelar volleyboll. Jag tycker om skolan och har bra betyg. Mitt mål är att bli läkare. Jag förlorade min oskuld när jag var fjorton. Jag har dock inte bara varit särskilt lösaktig sen dess. Jag har väl haft engångsligg med 3-4 killar. Jag har dock alltid onanerat ofta och fantiserar ofta om äldre killar.

Jag var sexton första gången jag sålde min kropp. Jag hade då blonderat mitt axellånga hår som i vanliga fall är brunt. Jag jobbade som barnvakt för att få ih... Continue»
Posted by johas2 3 months ago  |  Categories: Hardcore  |  
14
  |  
100%