Eerste keer Porn Stories in Dutch Language
Page 10

Geile date in sexbios

Ik was 18 toen ik alleen thuis was. Mijn ouders en zusje waren op vakantie en ik had het huis voor me zelf. Ik was wat aan het flirten op internet en al snel kwam ik op een bepaalde site een advertentie tegen van een meid die zich aanbood voor sex. Ik denk, dat zou ik ook wel willen. Snel en lekker geld verdienen. Maar de belangrijkste reden, sex met veel en geile mannen. Ik plaatste een advertentie en al snel kwamen de reactie binnen. Één van de mannen die reageerde was Jasper. Dat zou mijn vaste, beste en lekkerste klant worden.

Dit verhaal speelt zich af na een aantal zeer heerlijke sexd... Continue»
Posted by little_slut_87 9 months ago  |  Categories: Eerste keer  |  Views: 217  |  
20%
  |  3

Bijna blind met Brabantse Babs

Brabantse Babs, mee naar Marseille, logeren bij een vage vriend die er niet was.
Ik was gelijk onder rokje gedoken en had haar heftig klaar gekust. Net wilde ik haar nemen. Tot vier voor haar vreemde kerels ineens binnen kwamen. Ze schrok.

Dat was deel één: http://xhamster.com/user/petdyke/posts/60547.html

Ik stelde er drie voor: Jeannot, Juju en Adrian. En de vierde zich zelf.
De vier flinke flessen bier die ze brachten ging er één voor één aan.
Ook gingen er geurige zelfgedraaide sigaretten rond. Kletsen en lachen dus.

Twee uur later stonden we droog. Twee bleken ook tijdelijk da... Continue»
Posted by petdyke 1 year ago  |  Categories: BDSM, Eerste keer, Voyeur  |  Views: 214  |  
65%
  |  1

Hoe mijn vrouw een slet werd

Wij zijn een koppel met drie kinderen dat al 12 jaar getrouwd is, ik ben 45 jaar mijn vrouw is 2 jaar jonger. Doordat mijn vrouw veel te veel bezig is met de kinderen, en al haar energie daar naar toe gaat, is ze s’avonds zo moe dat er van sex nog weinig in huis komt. Als we het al eens doen is dit maximum 1 maal per week, pas op die één keer geeft ze haar volledig maar voor mij is dit veel te weinig en daarom kijk ik vaak porno, gewoonlijk géén gewone pornofims maar films waar toch een beetje geweld en dwang bij te pas komt. Als je natuurlijk vaste klant bent begin je zo ook de andere mannen ... Continue»
Posted by harmar 2 days ago  |  Categories: Eerste keer, Voyeur  |  Views: 208  |  
100%

Eerste keer met jongen

Dit verhaal is werkelijk gebuurt.
Personen in verhaal heb ik ander naam gegeven om hun anoniem te houden.

Ik was ergens eind tiener toen dit verhaal begon.
Ik had in die tijd goede school vriend die jim heet.
We gingen vaak zamen iets doen we hadden vaak zelfde intrese.
We wisten van elkaar altijd als we iets nieuws hadden gekocht.
In die tijd had jim geen internet thuis zelf.
Hij kwam vaak bij mij thuis om dat ik zelf wel internet had en eige pc op mijn kamer.
Jim had ook oudere zus ong 2 jaar ouder die kwam vaak altijd ook langs.
Wat een lekker stuk was het zus van jim.
Had vaak ... Continue»
Posted by liefkonijn 2 years ago  |  Categories: Eerste keer, Gay, Masturbatie  |  Views: 199  |  
27%
  |  2

Mijn secretaresse part 03 "londen Hilton hote

Max:
De volgende dagen doe je koeltjes tegen me. Het maakt me onzeker maar daar laat ik naar jou toe niets merken. Je bent van mij en ik wil dat je alles doet om mij te behagen. Ik ga je in Londen eens flink te grazen nemen en ik geniet nu al van onze spannende momentjes. Ik laat niets van mijn frustratie weten en doe alsof er niet aan de hand is. We moeten over twee dagen naar Londen en dan zijn we 5 dagen op elkaar aangewezen. Een mooie tijd om je er eens goed van langs te geven.

We checken in op schiphol en hebben twee stoelen aan het raam. De vlucht is verder niet erg vol en onz... Continue»
Posted by horneyhotse 1 year ago  |  Categories: Anaal, Eerste keer, Volwassen  |  Views: 199  |  
100%
  |  5

Mijn vrouw de amateurhoer



Essie mijn echtgenote is niet één van de lelijkste vrouwen . Als we op straat lopen, trekt mijn dametje aardig wat bekijks, nu nog steeds. Ik was daar wel aan gewend, maar in de periode dat ze veel nadacht over die amateurhoererij begon ze zich ook nog wat anders te kleden. Kokerrokjes, diep uitgesneden blousjes en wat al niet meer zij. Voordat we godverdomme de stad ingingen, stond vrouwlief eerst twee uur voor de spiegel! Ik weet het nog goed, het was op een zaterdag, zo'n anderhalf jaar geleden. We kwamen net terug van de stad. Met rode konen plofte Essie op de bank. 'Zo nu eerst een ko... Continue»
Posted by harmar 2 days ago  |  Categories: Eerste keer, Voyeur  |  Views: 193  |  
100%

snel snel schrijven

het is zaterdag 4 september.
na veel contact online over en weer,heb je besloten met me af te spreken.
na n treinreis van n uur of 2 ben je dan eindelijk aangekomen in middelburg.
ik wacht je op....je loopt op me af en ik geef je 3 zoenen.
op iedere wang een,en de laatste op je zachte lippen.
je ogen sluiten je legt je hand op mn wang en zoent me...dit x met tong.
ik pak je hand en begeleid je naar de auto,en doe de deur voor je open.
je gooit je tas op de achterbank en zeteld jezelf neer.
na n minuut of 5 zijn we bij mij thuis aanbeland en stappen uit.
ik doe de portiekdeur voor je o... Continue»
Posted by sdutchy 1 year ago  |  Categories: Eerste keer  |  Views: 186  |  
80%

Mijn eerste bi ervaring

Ik kan me nog goed herinderen mijn eerste bi ervaring.
Dat was nog in mijn tiener jaar.
Heb goede vriend waar we vaak zamen wat deden.
We deden gekste dingen altijd.
Maar heeft paar jaar geduurt voor dat we met elkaar gingen spelen.
Begon eerst met onschuldig voorzichtig met over sex praten.
Welke dames man mooi en lekker vint enz.
Had had in die tijd geen eige computer op zijn kamer ik wel.
Ik had ook internet op..
Hij kwam vaak bij mij om te interneten.
Een keer keek hij naar porn site ik stond versteld dat hij deed..
Maar ik was niet boos of kwaad want ik vont ook heerlijk om naa... Continue»
Posted by stiekembi 2 years ago  |  Categories: Eerste keer, Gay, Masturbatie  |  Views: 181  |  
53%
  |  2

Ik en de Fotograaf

ik had een fotoshoot in rotterdam bij een fotograaf thuis. hij had een studio in zijn huis naast zijn slaapkamer.

ik kwam bij zijn huis deed hij de deur open mij eerst indruk was wat een lekkerding!!
ik kwam binnen en hij naam mij tas vol kleren aan en zette het bij de trap.
"moet je wat drinken" zei hij? ja mag ik een glas water zei ik het heel verlegen,ga maar zitten ik komzo het brengen zei hij. ik zat in de woonkamer toen kwam hij zei alsjebliefd! is dit je eerste fotoshoot? nee ik heb een tijdje terug ook als wat shoots gedaan maar is lang geleden, ben nu wel een beetje verlegen ma... Continue»
Posted by natte-poesje 2 years ago  |  Categories: Eerste keer, Seksuele humor  |  Views: 178  |  
80%
  |  8

onverwacht voor 3...

ONVERWACHT

Helemaal opgewonden zit ik in de auto naar een afspraakje, ze zie dat ik alles met haar mocht doen en haar kontje mocht neuken…
Een maal aangekomen bel ik aan en een naakte man doet open, gekleed in lingerie en jaratellen! Hij zegt tegen mij dat ik zijn kontje mag neuken en dat hij mij wel zou pijpen, ik pak mijn toolbox op en maak dat ik weg kom.

Ik rijd wat door de stad en besluit maar een borrel te nemen om dit snel te vergeten, ik zit in een rustige kroeg aan de bar en kijk wat om me heen onder het genot van een biertje.
Het is rustig en er zijn maar 5 mensen in de zaak,... Continue»
Posted by willemse 2 days ago  |  Categories: Eerste keer, Volwassen, Voyeur  |  Views: 179  |  
100%

Straf voor mijn sletje

Shoot, weer alleen in bed, ik ben onrustig en geil. Ik zet private spice op en zie twee lekkere meiden die met elkaar bezig zijn. Ze kussen elkaar en in een 69 geven ze zich elkaar een uitgebreide likbeurt. Met hun tongen verkennen ze elkaar klitje en grotje en rimmen de aarsjes. Hun vingers gaan eerst lekker in en uit hun kut en dan zit er al snel een vinger in hun aars.

Ik doe mijn ogen even dicht en stel me voor dat jij dar bezig bent, ik zit op een stoel en kijk er naar, mijn dikke pik staat recht over eind en ik trek langzaam aan mijn lul. Ik neem de regie over en zeg tegen jullie dat... Continue»
Posted by Buutje 2 years ago  |  Categories: Anaal, Eerste keer, Lesbische seks  |  Views: 171  |  
5%
  |  1

onverwacht bezoek

ik was s'avonds alleen thuis beetje televisie kijken.
toen plotseling de duerbel ging het was mijn kameraad die zomaar voor de deur stond wat moet jij nou hier zei ik tegen hem ik zag nog licht branden zei hij
dus ik dacht ga even langs even een pilsje pakken of zo ok zei ik ga zitten.
pakte twee pilsjes en ging zitten wat was je aan het doen zei hij beetje televisie kijken zei ik maar is niet veel op o zei hij daar ligt anders nog
een porno film kunnen we die misschien kijken och waarom niet zei ik en stop hem in de dvd speler en ging weer zitten naast hem op de bank en neem een slok van... Continue»
Posted by playdick 1 year ago  |  Categories: Anaal, Eerste keer, Gay  |  Views: 169  |  
100%
  |  3

net 18

het is al dagen warm....hartje zomer,de mussen vallen van het dak.
en je bent al dagen geil doordat je tot noch toe iedere dag n foto video en n verhaaltje ontvangt.
nu heb je er genoeg van en belt me op....*ik wil je niet alleen op mn beeldscherm zien,beter zorg je ervoor dat je me dit weekend komt verwennen
mn ouders zijn vrijdag vanaf n uur of 8 weg. kom om half 9 dan spelen we op safe* het is nog maar donderdag...omg
ik heb nog nooit zo graag gewild dat het weekend was;)
vrijdagochtend...bij binnenkomst loop ik gelijk naar mn chef om n halve dag te vragen.
hij stemt r mee inContinue»
Posted by sdutchy 1 year ago  |  Categories: Anaal, Eerste keer, Hardcore  |  Views: 160  |  
100%
  |  1

durty girl

het is al dagen warm....hartje zomer,de mussen vallen van het dak.
en je bent al dagen geil doordat je tot noch toe iedere dag n foto video en n verhaaltje ontvangt.
nu heb je er genoeg van en belt me op....*ik wil je niet alleen op mn beeldscherm zien,beter zorg je ervoor dat je me dit weekend komt verwennen
mn ouders zijn vrijdag vanaf n uur of 8 weg. kom om half 9 dan spelen we op safe* het is nog maar donderdag...omg
ik heb nog nooit zo graag gewild dat het weekend was;)
vrijdagochtend...bij binnenkomst loop ik gelijk naar mn chef om n halve dag te vragen.
hij stemt r mee inContinue»
Posted by mrcase 3 months ago  |  Categories: Anaal, Eerste keer, Hardcore  |  Views: 155  |  
40%

Vechten voor mijn Cijfer

Op het middelbaar speelde ik voetbal. Ik zat in het school team. Ik was op het moment 18 jaar en zo’n 1.80m. Ik woog rond de 80kg, maar ik was dan ook gespierd. Ik had bruin haar en stekeltjes. Ik had een lichtbruine tint, vrijwel zeker omdat ik toen net terug uit Spanje kwam van vakantie. Ik had een redelijk ronde kont, alhoewel ik had toen niet heel erg behield, valt het mij hedendaags op dat veel mannen ernaar staren.
Op het middelbaar had een favoriete leraar. Hij was van Spaanse afkomst. Hij was mijn geschiedenisleraar. En alhoewel ik het vak leuk vond, kon het maar niet vlotten . De le... Continue»
Posted by Stehin 1 month ago  |  Categories: Eerste keer, Gay  |  Views: 147  |  
100%

Ballbusting

Al lange tijd ben ik hier filmpjes aan het bekijken waarbij mannen keihard vol in hun noten getrapt worden.
De meesten kreunen van de pijn en zakken in elkaar.
Vele mannen zouden hun handen voor hun kruis houden om hun dierbare edele delen te beschermen tegen de vernietigende trappen en hopen dat ze dit in hun leven nooit zullen meemaken.

Ik daarentegen verlang niet liever dan eens een keer slachtoffer te zijn en urenlang hard gepijnigd te worden aan mijn ballen.
Liefst door een erg sadistische vrouw, jong of oud, knap of lelijk, slank of erg volslank, het maakt me allemaal niet uit.
Zo... Continue»
Posted by JackBD 1 year ago  |  Categories: BDSM, Eerste keer, Taboe  |  Views: 143  |  
73%
  |  1

Chatten met reële gevolgen 1

"Dank voor je foto Wendy…" MSNt Henk. "Ik wil je zien maar dan echt".
Wendy antwoord tot zijn verrassing: "oké.. Waar spreken we af?"
"in een café in het centrum van de stad, daarna zien we wel".
"Henk is behoorlijk nerveus als hij het cafeetje binnenstapt. Hij herkent haar meteen van de foto en in het echt is ze nog mooier. Hij wil haar een hand geven maar ze drukt meteen drie kussen op zijn wangen. "hé Henk, leuk dat je d'r bent!" zeg Wendy spontaan. "Zullen we wat drinken?"
Henk voelt haar slanke lijf en de opwinding, die er al was neemt hand over hand bij hem toe.
"Ja, natuurlijk, w... Continue»
Posted by nylonhenk 1 year ago  |  Categories: Eerste keer, Groep Sex, Taboe  |  Views: 123  |  
100%
  |  1

Mijn eerste gay ervaring.

Mijn naam is Frank.
Ik ben een getrouwde man van 48 jaren oud.
De eerste gay ervaring van mijn zijde gebeurde op een zondag na de voetbalwedstrijd van het elftal waar ik al jarenlang leider van was.
Mijn vrouw was met een vriendin op vakantie naar de Canarische eilanden en ik had op die zondag alle tijd.
We hadden gewonnen en we bleven net als iedere zondag nazitten.
Op een gegeven moment was bijna iedereen vertrokken, behalve Andre onze linksback.
Andre speelde nog niet zo lang in ons elftal en was ook nog maar 22 jaren oud.
Met Andre dronk ik nog enkele biertjes en dit totdat de kanti... Continue»
Posted by bertveendam 1 year ago  |  Categories: Eerste keer, Gay  |  Views: 119  |  
92%
  |  2

Lekker geil strand deel 2.

Tegen een uur of twee was het op het strand te warm geworden en bovendien hadden Fedor en Fanny honger gekregen. Ze begonnen zich aan te kleden en klapten de parasols in. Fanny trok een kort wit jurkje over haar naakte lichaam, zonder dat ze er iets onder aan deed. Fedor kleedde zich in een sportbroekje en T-shirt. De handdoeken gingen in de strandtas en ze zegden Dragan, Ivica en Monika gedag. Net toen ze weg wilden lopen, vroeg Dragan of ze nog terug kwamen. Misschien, maar het kon ook zijn dat ze na het eten even een middagslaapje gingen doen in hun appartement, zeiden ze er veelbetekenend ... Continue»
Posted by rivo020 1 year ago  |  Categories: Eerste keer, Hardcore  |  Views: 113  |  
100%
  |  2

Lekker geil strand deel 1.

Istrie wordt wel het Utopia voor naturisten genoemd. De kust is een groot naaktstrand in alle soorten en maten. Fedor en Fanny hadden een klein strandje ontdekt, dat omzoomd werd door rotsen en dat vanaf de weg moeilijk bereikbaar was; er waren meestal weinig bezoekers op dat gedeelte. Ze waren beiden in de dertig, maar vooral Fanny met haar strakke, bruingebrande, lichaam zag er jonger uit. Haar half lange blonde haar en haar fraaie slanke figuur met een forse B-cup gaven haar een bijna meisjesachtig uiterlijk. Ze hadden al jaren een relatie en hun seksleven was prima in orde, maar toch waren... Continue»
Posted by rivo020 1 year ago  |  Categories: Eerste keer, Hardcore  |  Views: 112  |  
100%
  |  1