|
|
Taboe Porn Stories in Dutch Language Page 2
(dit verhaal is grotendeels autobiografisch geschreven met natuurlijk hier en daar een beetje fictie)
LOGEREN BIJ TANTE INGRID
Pieter was tegelijkertijd boos en gefrustreerd toen zijn vader hem die vrijdagavond in juli met de auto naar tante Ingrid en oom Henk reed. Heel het voorjaar had hij thuis lopen zeuren om niet meer met zijn ouders en twee jongere zussen op vakantie te moeten gaan. Elk jaar, al van sinds Pieter nog in de wieg lag, huurde Pieter's vader dezelfde bungalow in de Provence en daar gingen zij dan op vakantie. Maar mettertijd had hij daar wel een grondige hekel ... Continue»
*** " Twee jonge meisjes....." ***
__________________________________________
Ik werk als tuinman voor een excentrieke en zeer rijke dame. Op een zonnige zomermorgen ben ik bezig in het struikgewas als de twee dochters van de vrouw, in de leeftijd van 15 en 16 jaar, de tuin in wandelen en zich in de zon uitstrekken op hun handdoeken teneinde 'n mooi bruin kleurtje te krijgen.
De twee hebben mij niet gezien en ik sla hen stiekem gade. Na amper 10 minuten trekken ze, al giechelend, hun bikini's uit en smeren ze elkaar in met olie. Hier... Continue»
Gert en Elly 1 - Gluren bij de campingburen
Het was een warme zomer en mijn ouders vertelden mijn zus en ik waar we met de vakantie heen gingen. ‘Naar de Veluwe, een hele mooie camping. “Zonnewarmte” heet de camping’. Zonnewarmte ja, hoe krijg je het verzonnen, oubolliger kon het niet, maar ik vond alles prima. De omschrijving klonk eigenlijk wel goed: zwembad, speeltuin, disco, bioscoopzaaltje. Mijn naam is Gert, ik zit op de middelbare school en ik was blij dat het vakantie was. Mijn zus Elly, die twee jaar ouder is, was heel wat minder in de stemming. Ze had gehoopt met een paar vr... Continue»
Ik stond nu al 5 minuten in de hoek, mijn onderbroek omlaag.
Mijn billen gloeide en voelden warm aan. Ik schaamde me dat m’n piemel hard was en stijf.
Alweer had ik een bestraffing gehad van Oom Karel. Ik had over de knie gelegen en hij had minstens 20 klappen op mijn bips gegeven.
Ik, een jongen van 18 kreeg nog steeds billenkoek.
Ik was er wel aan gewend.
Mijn ouders hadden mij al vanaf dat ik 5 jaar was regelmatig op mijn blote billen geslagen als straf.
Nu ik al een paar jaar bij Oom Karel woonde, ging dat gewoon door.
Maar waarom kreeg ik steeds een stijve penis? Misschien vond ik ... Continue»
Hier mijn avontuur met een lieve vrouw die mijn huishouden deed tijdens mijn verblijf in Afrika twee jaren geleden. Ik ben nu een 47 jarige slanke vrouw met lange blonde haren en grote tamelijk stevige borsten. Daar ik bij de consulaire dienst in het buitenland werk ben ik niet getrouwd. Ik heb nu de mogelijkheid om veel van de wereld te zien. Tijdens mijn dienst in een land in Afrika woonde ik in een aardig huis met een kleine besloten tropische tuin. Het huishouden werd gedaan door een lieve slanke zwarte vrouw van 45 jaar, toen dus dezelfde leeftijd als ik. Brenda is haar naam en ze heeft e... Continue»
Toen ik een jaar of 13 was begon ik te ontdekken wat ik met mijn pik kon doen: spuiten! Rond die tijd begon ik uiteraard ook vrouwen te ontdekken. We waren thuis niet preuts en liepen vaak naakt over de gang van de badkamer naar onze kamer enzovoorts. Ik kende het lijf van mijn moeder met volle borsten en een volle dos schaamhaar op haar kut maar ja dat was mijn moeder en die was oud. Mijn zus Debbie was veel interessanter. Zij is 2 jaar ouder dan ik en vol belangstelling volgde ik haar lichamelijke ontwikkeling zoals de ontbloezeming van haar borsten en de groei van schaamhaar. Alks zij onder... Continue»
Sinds kort had ik een nieuwe baan. Het was een kantoor waar zo'n 30 mensen werkte. Er waren hooguit 2 vrouwen, de rest waren mannen. Het was een bedrijf die telefonisch producten verkochten. Iedereen liep hier strak in pak. Pak & blouse en een stropdas met een paar leren schoenen waren hier een gewoonte. Alles was op maat gemaakt, terwijl we alles via de telefoon deden. Het kantoor was niet zeer groot. Er stonden gewoon een aantal bureaus naast elkaar. Het was bekend dat de baas mensen die weinig verkochten hard aanpakte en mensen die hard en veel verkochtten juist weer beloonde. Op een dag we... Continue»
4
Die zaterdag deed Willem open en trok me naar binnen. Hij droeg alleen een strakke onderbroek waar zijn stijve penis goed in te zien was.
In de kamer waren behalve Henk nog 2 mannen aanwezig.
‘Dit zijn Klaas en Frank’, zei Willem.
Klaas was een man van mijn leeftijd. Hij was al bloot en had een kleine stijve piemel. De voorhuid zat nog over de eikel en bedekte die volledig. Zijn piemel en ballen waren net helemaal kaal.
Frank was eind zestig en droeg ook alleen een onderbroek.
“Kleed je maar uit, maar hou lekker je onderbrokje even aan’, zei Willem.
Onder de ogen van de anderen tro... Continue»
3
Na alle schoonmaken waren we gaan rusten en eten.
We hadden met z’n drieën gesproken. Eigenlijk wilde ik met allebei verder. Ondanks alle pijn vond ik het geweldig om met hun te geilen.
Ik had nog 2 dagen last van mijn piemel en vooral van de eikel.
Willem had me bevolen om m’n piemel voorlopig niet te wassen. Dat zou mijn eikel rust geven en tegelijk zou er zo ook smegma komen.
Henk had verzonnen dat ik op film mijn eigen viezigheid zou opeten. Ik zou de smurrie met een lepel moeten afsch****n.
Verder moest ik zoveel mogelijk mijn plas ophouden de dagen dat ik naar Henk ging. Hij ... Continue»
2
De volgende middag fietste ik naar zijn huis. Henk opende de eur in z’n onderbroek. Ik zag de bobbel van zijn penis en ballen duidelijk zitten.
Hij gaf me een zoen op m’n wang en greep in mijn kruis. ‘Ik voel je piemel lekker zitten.’
In de kamer trok hij zijn onderbroek uit en showde zijn nu stijve penis. Wat een heerlijke lul had hij toch. Z’n ballen wiebelde heen en weer in de balzak.
Vlak daarna ging de bel. Willem kwam binnen. Hij was grijs met een buikje en een aardig gezicht.
We praten wat en dronken een biertje.
Willem zat naast me en legde een hand in mijn kruis.
‘Ik begree... Continue»
Mijn twee vrienden 1
Ik liep naar mijn vaste plek op het strand. Het was lekker weer en nog erg rustig.
Ik zag dat Henk er al was.
Gisteren had ik hem ontmoet. Hij was een stuk ouder als ik, al ruim zestig jaar, maar zag er lekker uit.
Ik had toen hij me aansprak een erctie gekregen. Mijn stijve piemel had een bult in mijn onderbroek gemaakt.
Mijn handdoek legde ik naast hem neer.
'Hallo, goeiemorgen', zei hij en ik ik ging naast hem liggen.
'Blij dat je er bent jongen'
Hij had zijn zwembroek al uit en ik had vol uitzicht op zijn volwassen penis die tussen zijn schaamhaar te zien w... Continue»
Een paar maanden geleden was het weer zover. Ik moest me bij de tandarts vervoegen om een gaatje te laten vullen.
Ik heb gelukkig een knappe vrouwelijke tandarts dus ik zag daar niet zo tegenop. Het enige waar ik wel tegenop zag was de pijn bij het vullen van dat gaatje.
Tot overmaat van ramp zei ze tegen me dat ze geen verdoving kon geven, maar dat ze wel een andere methode had om de pijn ‘te vergeten’.
Ik had ook al gezien dat ze een nieuwe assistente had. Zo’n lekker jong uitdagend ding, net van de universiteit. Mmmmm.
Toen ik dus achterover lag in de stoel en de boor mijn mond in g... Continue»
Na de lunch was het mijn beurt om slaaf te zijn maar ik zat lekker in het zonnetje te doezelen en vergat alles om m heen. Toen mijn moeder me vroeg of ik de tafel wilde afruimen, antwoordde ik dat ik dat zo zou doen. Dat was dus verkeerd want ze begon gelijk dat ik haar moest gehoorzamen en dat ze me wel eens manieren bij zou brengen. Ze liep naar binnen en kwam terug met het gisteren aangeschafte zweepje. “Eerst 10 op je billen en dan 10 op je piemel”, zei ze en ik moest voorover staan om 10 ferme slagen op mijn billen te ontvangen. Toen moest ik achterover buigen over de tafel, zo mijn pik v... Continue»
We spraken af de volgende ochtend elkaar als slaaf te gaan gebruiken, ik haar ’s ochtends en zij mij ’s middags. We gingen tevreden na een daagje “winkelen” slapen.
De volgende ochtend was ik als eerste wakker en ik maakte mijn moeder, die naakt naast me lag te slapen, wakker. Even plassen, zei ze maar ik herinnerde haar er aan dat zij deze ochtend mijn slaaf zou zijn. Ik deed haar de halsband om die we gisteren gekocht hadden in de sexwinkel en ik leidde haar naar buiten. Ik ging in een tuinstoel zitten en dwong haar voor me te gaan staan, haar benen te spreiden en haar kut aan haar schaamli... Continue»
Karla is achter in de veertig en al lange tijd alleen, maar sinds enige tijd wordt haar eenzaamheid opgelost door een jong stel, Paul en Mirjam. Het was eigenlijk vanzelf gegaan, het jonge stel. Eind twintigers, was tegenover haar komen wonen en al snel had Karla hen bij haar thuis uitgenodigd voor een kennismaking. Er was meteen een klik, om een lang verhaal kort te maken… na een paar dagen had Mirjam haar verteld dat ze bi was en het met een vrouw wel fijn vond. Karla was gek op seks en had al een tijd gehunkerd naar seks met een jonge vrouw. Die middag ging ze met het vrouwtje naar bed en d... Continue»
Vervolg op deel 5.
Na onze hevige seks van afgelopen nacht met me tante hadden we ook nog eens lekker samen heel de nacht doorgebracht ze was bij me op de kamer blijven slapen.Ze gaf me een kus en werd al vrij snel wakker.Het was super om met haar te slapen kon het maar altijd.Me oom dacht natuurlijk omdat ik zogenaamd ziek was dat me tante bij me bleef slapen hij moest eens weten! We hadden snel een douche genomen en ons aangekleed en gingen vervolgens naar beneden voor het ontbijt.Iedereen vroeg hoe het met me ging en hadden gezamenlijk heerlijk ontbeten.Het was helaas voor mij de laats... Continue»
Na een onstuimige nacht in de bar, (zie verhaal 1) kregen Mr J. en ik een relatie. Misschien was het niet helemaal de ideale start van een relatie, maar ach, elk probleem kan worden opgelost met een flinke beurt. Ik had moeite met zijn autoritaire gedrag.. Maargoed, het ging allemaal verder wel goed. Zelf hou ik wel van een beetje experimenteren maar ben soms te verlegen om er over te beginnen. Daarom heb ik nog niet alles uit kunnen voeren wat ik stiekem zou willen. Daarom zet ik mijn wensen soms stiekem op papier van mijn dagboek…
Het leek ons voor de wind te gaan, (op zich) maar... Continue»
Die warme woensdag in juli van afgelopen jaar had ik ehbo-dienst in het zwembad waar ik een paar dagen per week via een uitzendbureau werkte om mijn studie te kunnen bekostigen. We werkten altijd met drie collega's, waarvan er twee moesten surveilleren bij het binnen- en buitenzwembad en eentje de ehbo-post moest bemannen. Dat was de minst geliefde taak, omdat het meestal erg saai was. Als er niemand bij de ehbo-post om hulp kwam vragen, dan moest degene die ehbo-dienst had, wat administratief werk doen. Dit bestond meestal uit het verwerken van aanvragen voor abonnementen en het verpakken en ... Continue»
"Dus jij bent nog maagd?", vroeg ik enigszins verbaasd aan Anna.
Ze keek een beetje geschrokken mijn kant op, alsof ze zich nu pas weer realiseerde dat ik ook nog in het kantoortje aanwezig was.
"Ja, vind je dat gek dan?", vroeg ze wat onzeker.
"Nee hoor," zei ik, "maar ik had gedacht dat zo'n mooie meid als jij het vast wel al eens had gedaan."
"Ik heb het ook nog nooit gedaan met een meisje," fluisterde Sven zachtjes. "Dit was de eerste keer dat iemand anders mij heeft laten klaarkomen, anders doe ik het altijd zelf."
"Trek jij je vaak af dan?", vroeg Anna giechelend.
"Nou, wel b... Continue»
"Ok, ik wil je graag even verwennen," zei ik tegen Anna, "maar dan moet je wel eerst even afdouchen. Svens zaad zit nog over je hele lichaam."
Anna kwam langzaam overeind waardoor een straaltje sperma van tussen haar borsten over haar buikje sijpelde. Om te zorgen dat ze geen heel spoor van sperma achter zou laten als ze naar de douche liep, stond ik op en liep naar haar toe om haar op te tillen. Ik legde een arm onder haar knieën en een arm onder haar armen door en tilde haar op van de tafel. Het viel me op hoe licht ze eigenlijk was. Met het meisje liggend in m'n armen liep ik naar de ande... Continue»
|