|
|
Volwassen Porn Stories in Dutch Language Page 19
Na de vakantie kreeg ik een brief thuis gestuurd. In de brief stond dat er een rëunie zou plaatsvinden van het 3de leerjaar. Het eerste wat in mij opkwam was Tess, een onwijs aardige, spontane meid. In de 3de klas had ze al onwijs mooie ronde borsen. Ik had mezelf al zo vaak afgetrokken met de gedachten aan haar mooie ronde borsten (ik vond in die tijd gym het leukste vak, omdat je dan op een warme dag haar harde tepels door haar shirt zag schijnen!).
Ik kwam binnen in de school, daar werd ik begroet door de directeur. Ik werd naar de aula begeleid waar allemaal oud leerlingen stonden te pr... Continue»
Ik heb weleens aan internet dating gedaan... Zo, ik heb het gezegd. Boeiend... Wie niet, lol!
Afgelopen lente heb ik een ontzettend geile vrouw ontmoet. Ik had haar ontmoet op een site voor BBW's. Ik ben er namelijk helemaal weg van. Ik heb wel mijn grenzen. Als ze 150 kilo weegt of zich laat volproppen door een feeder, druip ik snel af, maar deze vrouw was niet zo.
We hadden wat gemaild en gechat. Het klikte wel... Op een gegeven moment besloten we om in real life te ontmoeten. Het gekke was dat ze niet erg gebrand was om foto's uit te wisselen. Nou ja, het zou wel. Ze had leuke foto's ... Continue»
Hoe eerste date kom.
Via website een erotich site zo als deze site lijk.
Heb ik liefe dame leren kennen.
Ze was ouder dan ik maar ik val ook op oudere voor all die zo lief zijn.
Heb maar enkele mail via die site elkaar gestuurd over koetjes en kalfjes en beetje erotik bij.
All snel gaf ik mijn msn adres aan haar vont veel fijner om live met elkaar chaten en mailen.
Gelukig had ze dat ook en voegde mij all snel toe.
Na twee of drie keer gechat hadden kwam snel mee ook graag elkaar wilde ontmoeten.
Toen bleek dat ze getrouwd was en stiekem moeste doen.
We wilde bijde eerst gewoon onsc... Continue»
Het was ongeveer een dag of twee na je verjaardag. Ik had geen tijd om te komen. Druk, druk, druk, je kent het wel. Maar ik wilde toch nog even bij je langs om je dat ene boek cadeau te doen, wat je al zo lang wilde hebben. Tja, als goede collega's loop je niet de deur plat bij elkaar, maar een verjaardagsvisite is toch altijd leuk.
Ik wist dat je die dag vrij had genomen, dus ging ik een uurtje of twee eerder weg van kantoor om je met een verjaardagsbezoekje te vereren.
Nadat ik aanblede deed je de deur voor me open. Daar stond je. Niet in mantelpak zoals op kantoor. Ik ben trouwens gek o... Continue»
Ik heb een affaire met mijn baas. Ik weet nog goed hoe dat begon. Al tijdens het sollicitatiegesprek voelde ik dat er een soort dierlijke aantrekkingskracht van haar uitging. Na dat gesprek fantaseerde ik dat zij dat gevoel ook bij mij had. Ontelbare fantasien liet ik op haar los. We deden het overal. Altijd in het geniep, maar altijd hartstochtelijk en vol overgave. Dat waren erg hete fantasien. Ik kon toen nog niet vermoeden dat ze werkelijkheid zouden worden.
Mijn baas ( ik spreek eigenlijk niet graag over baas, want een hond heeft een baas en ik een leidinggevende) is een mooie vrouw, ... Continue»
Ik heb veel hobbies en een daarvan is sc***deren. En dan heb ik het niet over het op een ladder sc***deren van mijn kozijnen, maar over het sc***deren van modellen op linnen. Tot op heden waren dat altijd modellen die ik ergens in een ruimte liet plaatsnemen of ergens buiten in een pose neerzette om er een mooi olieverfsc***derij van te maken. Soms waren mijn modellen mannen, soms vrouwen. De sexe deed er niet veel toe, zo lang het maar mensen waren met een interessante kop er op.
Dat sc***deren doe ik altijd in mijn vrije tijd. Vooral in het weekend. Doordeweeks heb ik een gewone baan, wa... Continue»
De afgelopen winter was een paar keer een week in Dubai. Ik ben daar aangeboden als slet. Rijke Arabieren kicken erop om westerse vrouwen voor vernederende seks te gebruiken.
Op een vroege zaterdagochtend had ik een date met een oudere vriendelijke man in zijn zeer luxe hotel suite.
Toen ik binnen kwam was hij alleen in de woonkamer. Hij was vrijwel naakt.
Ik moest alles uit doen op mijn korte laarsjes na. Hij greep me bij mijn billen, tieten en kut. Dat deed hij niet zachtzinnig, maar daar hou ik wel van. Terwijl we bezig waren drukte hij me plat met zijn naakte lijf tegen de muur... Continue»
Overspel in Mexicaanse stijl
door VIProfferi
www.viprofferi.co.uk
Ik woonde in een klein stadje in het westen van Mexico door de zee voor een paar jaar en ik besloot dat ik wilde een volwassen Mexicaanse pussy proberen, want ik had al een paar tieners en huwbare kandidaten. Het was vrij eenvoudig. Alle lokale vrouwen boven de 25 waren getrouwd met kinderen en veel verwachtten. Ze gingen allemaal naar de kerk regelmatig met de kinderen en echtgenoot en je zou nooit denken dat je een hoop van spijkeren een van hen had. Ik voelde me behoorlijk eigenwijs op een avond na het doen van de vrien... Continue»
ik was de hele dag al naar porn te kijken, ik was zo geil en speelde steeds met me zelf. Rond 7 uur in de avond stuurde ik de fotograaf een sms: "hey kom naar mijn huis de deur is open, ik wacht op je. doe wel de deur dicht achter je". in de tussen tijd ging ik douche en deed een rode sexy lingerie aan en een blinddoek om mijn ogen en ging bij de deur van mijn slaapkamer op hem wachten. toen hij binnen kwam ik hoorde hem de deur dicht doen en kort daarna voelde ik zijn handen op mijn borsten, hij begon er mee te spelen en liep de kamer in "ik was al nat nat". hij duwde mij op de bed en begon a... Continue»
Ik kwam de paskamer uit om in de spiegel te kijken of mijn nieuwe pak goed zou zitten. Het was een klein winkeltje en ik was op dat moment de enige klant. De winkeljuffrouw kwam achter me staan en keek over mijn schouder met me mee. 'Ziet er goed uit, hè,' zei ze.
Ze bleek zo dicht achter me te staan dat ik haar warme adem in mijn nek voelde. Het leek me een aardige vrouw. Ze had een open blik en keek je recht aan als ze tegen je sprak. Over haar figuur kon ik niet veel zeggen, ze had neutrale kleren aan die haar al dan niet aanwezige vrouwelijke vorm goed wist te verbergen. Maar haar op... Continue»
Ik zal me eerst eens even voorstellen: Mijn naam is Bert, 46 jaar, nog redelijk slank met mijn 80 kilo schoon aan de haak en een lengte van 183 cm. Ik prijs me gelukkig getrouwd te zijn met Marijke, een nog steeds prachtige blonde vrouw van 42 met een heerlijke volle kont en een paar heerlijke borsten met parmantige tepels erop. En laat ik op voorhand zeggen, aan ons seksleven mankeert niets. We hebben gemiddeld zo’n 2 tot 3 keer seks per week en als je de bladen mag geloven dan ligt dat boven het landelijke gemiddelde.
De laatste jaren fantaseer ik echter heimelijk hoe het is om met een ma... Continue»
Ik had haar al een paar keer voor me uit zien lopen. Mooie stevige benen, een kort, redelijk strak rokje om de verleidelijk wiegende heupen. Dat was dan ook meteen alles wat ik zo'n beetje te zien kreeg, want steeds als ik me zo manouvreerde dat ik haar gezicht zou zien, liepen er mensen door mijn beeld. Opa's en oma's, of ouders met kinderen. Het was erg druk, die warme dag in de dierentuin.
Ik laat me niet snel uit het veld slaan en zorgde dat ik haar in de ijsjes etende massa niet kwijt raakte. Tegelijk zorgde ik er voor dat ikzelf niet teveel opviel. Want hoewel het feitelijk leek of ik... Continue»
Ik zal me eerst eens even voorstellen: Mijn naam is Bert, 46 jaar, nog redelijk slank met mijn 80 kilo schoon aan de haak en een lengte van 183 cm. Ik prijs me gelukkig getrouwd te zijn met Marijke, een nog steeds prachtige blonde vrouw van 42 met een heerlijke volle kont en een paar heerlijke borsten met parmantige tepels erop. En laat ik op voorhand zeggen, aan ons seksleven mankeert niets. We hebben gemiddeld zo’n 2 tot 3 keer seks per week en als je de bladen mag geloven dan ligt dat boven het landelijke gemiddelde.
De laatste jaren fantaseer ik echter heimelijk hoe het is om met een ma... Continue»
Piep piep, sms
“Hai lekker ding heb je deze week nog de tijd om me net kaal geschoren poesje even onder handen te nemen”
Hmm deze rode dame weet van wanten, zuster van beroep en 32 jaar, en vrijgezel ook nog, wat inhoud dat ze af en toe jeuk heeft.
Diverse malen waren we al op vakantie geweest met een groep wintersporters. Op een avond gebeurden daar dan ook iets heerlijks nadat we te veel gedronken hadden beginnend met een heerlijke zoen sessie, wat eindigde met een heerlijke orale bevrediging in het vlucht trappenhuis van het appartement. Maar geneukt hadden we nog niet …………….
3... Continue»
Max
Jij en ik in een kleedhokje...
Daniëlle
Lekker hoor zo’n krap kleedhokje.. Even bukken om m'n bikinibroekje uit te doen hoor..
Max
Je staat naakt voor me. Ik pak de grote zachte handoek, leg hem om je schouders, ga achter je staan en sla mijn armen om je heen... Ik droog je langzaam af terwijl ik je teder in je hals zoen... xxx xx xxx x
Daniëlle
Ik buk weer eventjes om m'n bikinibroekje op te r**en, terwijl ik dat doe druk ik m'n heupen tegen de jouwe.. Het enige tussen ons is je zwembroek.. Je handen glijden samen met de handdoek naar m'n middel en zette... Continue»
We hadden via hotmail afgesproken. Ditmaal niet in een cafeetje ofzo, nee, op een parkeerplaats van een bos waar veel wordt gewandeld. Via de mail hadden we afgesproken er geen doekjes om te winden. Jij wilde sex, en ik ook. Ik had gemaild hoe mijn auto er uitzag zodat je me zou herkennen. En verder zouden we wel zien.
Dus daar zat ik dan in mijn auto. Buiten was het warm. In de auto ook. Ik zat daar in mijn spijkerbroek en t-shirt, dat wel een beetje aan mijn lijf kleefde van de warmte. Mijn jeans spande straks rond mijn kruis. Want alleen al de wetenschap dat jij straks naast me zou zitt... Continue»
Bij het wachten op het stoplicht zag ik ineens dat een oude bekende uit mijn studentenhuis naast me stond, Paulien, studente Scandinavische taal en letterkunde, klein en mollig, prettig gestoord en aangenaam gezelschap. Ze had nog altijd datzelfde bruine piekhaar en een idiote vlinderbril. “Hoe is het met jou?”, vroeg ik, zonder nadere inleiding. Ze herkende mij ook meteen. “Hé, leuk jou weer te zien”. We fietsten een stuk samen op zodat ik te horen kreeg dat ze inmiddels getrouwd was met een specialist, zelf geen baan had behalve af en toe wat los vertaalwerk. We bleken vlak bij elkaar te won... Continue»
Iris bekeek zichzelf nog eens goed in de spiegel. "Je bent om op te eten" zij ze tegen zichzelf.
Ze had zich zonet gedoucht en uitgebreid geschoren, zodat er geen vervelende haren komen piepen op plaatsen waar ze dat niet wou. Daarna had ze haar sexy lingerie setje aangetrokken. De lipjes van haar naakte poesje drukte tegen de stof van haar slipje en haar tepels probeerden zachtjes haar BH te doorpriemen. Daarna trok ze een los rood kort rokje aan dat tot halfweg haar knieën reikte. Tenslotte deed ze een wit topje met voldoende decolleté aan, zodat het speels een stukje van haar BH liet zien.... Continue»
Het was helemaal niet koud, maar ja je wilde geen bungelende geslachtsdelen terwijl je aan het hardlopen was langs al die lekkere mokkels. Dus een panty onder je trainingsbroek was de oplossing. Warm, maar wel werkzaam. Je schoof de panty over je benen heen. Een tinteling van huid, haren en stof. Typisch, moeilijk te beschrijven gevoel. Van wat voor stof is zo’n ding eigenlijk gemaakt? Je rilde even. Je ballen én lul pasten er wonderwel in. De bobbel en het nylon - dat is het - om jouw kont vormden een goede combi. Het voelde overduidelijk geil aan. Op dat moment kwam de al net zo geile Gemma... Continue»
Ik ben druk bezig met het huishouden, radio staat keihard aan, lekker cd tje van queen erin en ik loop lekker in een minijurkje de rommel op te ruimen, de was in de machine, was aan de lijn en ga zo maar door. Zingend loop ik van beneden naar boven en weer terug. Dan opeens lijkt het of ik voel dat er iemand binnen is en naar me kijkt. Jij bent het ! We zouden elkaar vandaag zien maar door jouw werk kon je niet komen. En nu sta je er toch. Je kijkt me aan, zegt niets en loopt op me af. Die geile blik in je ogen.... wow met knikkende knietjes wacht ik tot je bij me bent. Je pakt me woest bij mi... Continue»
|